9 Comments on “Zapalony baseballista, Radocza 07.06.2021”

  1. Zgłoś policji i cymbał ma ciepło…kij baseballowy potraktują jako broń i cymbał trochę posiedzi

  2. ale po co kierowca trąbił? czemu wyciszone w momencie trąbienia? jak mówisz a to powiedz b. Ten z kijem do psychiatryka ale po co zaczepiać? Może nie trąbił tylko coś mu pokazywał i komentował…? ten z kijanki zakaz prowadzenia i psychiatryk, nagrywający mandat za szeryfowanie i stwarzanie zagrożenia.

    1. Bardzo dobrze że trąbił, wyprzedzanie na zakazie, w terenie zabudowanym i na skrzyżowaniu. Pozwalamy na takie rzeczy, a potem płacz że wypadki…
      Film od razu na policję

  3. idiota z kijem wyprzedzał na podwójnej ciągłej, sprawa jest prosta, mandat + pytanie w jakim celu wysiadł z baseballem? i kto tutaj gra szeryfa…?

  4. Zastanawiam się, czy w przypadku bezpośredniego ataku takiego “palanciarza” kijem do baseball`a kierowca nie mógłby po prostu użyć samochodu jako środka obrony koniecznej – np. delikatnie go potrącić (tak, żeby nie zabić) albo gwałtownie przyspieszyć i przejeżdżając od jego strony, otworzyć drzwi w celu powalenia przeciwnika. Przecież ten facet stanowił ewidentne zagrożenie życia i zdrowia (nie tylko tego kierowcy, ale sądząc po zachowaniu, również innych uczestników ruchu) a nie można wymagać od osoby broniącej się przed bezprawnym zamachem, że będzie ryzykowała swoje życie i zdrowie w celu obrony przed zagrożeniem (ostatnio, Sąd Najwyższy to stwierdził – tak, wiem, nie ma w Polsce prawa precedensu).

Comments are closed.