8 Comments on “TIRy na ciasnym skrzyżowaniu – infrastruktura, umiejętności i kultura drogowa”

  1. Od 0.50 jak można być takim nagrywającym burakiem? Ludzie co sie z Wami dzieje? Zrozum drugiego. Ilez Cie kosztowało to cofniecie? Powinieneś cofnąć jak tylko zobaczyłeś że duży mobil chce skręcić. Wystarczy odrobina empatii i minimalna odrobina przewidywania.

    1. Ja również jestem w szoku. Zapraszam Pana z osobówki na tira i niech trafi na równie wyrozumiałego buraka!!!!

    2. Popieram. Ludzie nie rozumieją ze kierowcy tira muszą myslec za 2ch. Dlatego ja zawsze trzymam się za nimi na rondach i zostawiam więcej miejsca jak skręcają.

  2. Moim zdaniem powinien ciężarówka zawołać ręka, niech jedzie z osobowki skoro się nie mieści ciężarówka. Jeszcze jaki nie uprzejmy. Mam kat CE i jeżdżę na CE. Dobrze mu z osobowki powiedzial

  3. Wiesz co, wątpię że masz Ce i że w ogóle jeździsz. Miałem dużo takich sytuacji że gdy widziałem że się nie zmieszczę mrugalem światłami żeby mały wychodził i co? I drugi się wpierdolił😠

  4. To chyba Ce zrobiłeś za masło , duży nie jest w stanie na niektórych skrzyżowaniach wjechać i osobowy powini to zrozumieć , ok trochę gość za bardzo ściął mógł podciągnąć do przodu i wszedłby bez problemu , ale skoro Ty jeździsz niby dużym to po co wogule taki beznadziejny koment , widać mało znasz życie i kierowców w Polsce .

Comments are closed.