23 Comments on “Szeryf w mercedesie vs kierowca ciągnika”

  1. Piękne 🙂 a do ciula z mercedesa to myśle ze nie trzeba korzystać z żadnych firm. Nagranie zupełnie wystarczy 🙂

  1. Chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą, takie sytuacje widzę na drogach conajmniej raz w tygodniu. To nie żadna ustawka to Polska i kultura naszych kierowców. Ci chamujący to myślą że znają przepisy żenada.

  1. Dokładne słowa samego kierowcy Fendta:
   “Szeryf drogowy kontra Fendt
   Szeryf mandat za doprowadzenie do kolizji 500 6 pkt + 200 i 6 pkt za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wina kierowcy Mercedesa
   Jo za korzystanie z telefonu 200 zł 5 pkt”

   1. Ale za to że telefonem nagrywaleś? Przecież to wygląda jakbyś miał ten telefon przyczepiony do głowy. Więc chyba za to nie ma mandatu

 1. Tak naprawdę to chyba obydwaj są winni. Merecedes jeśli dobrze widzę pod koniec już nie hamował ale spowalniał, a traktor też się nie starał uniknąć kolizji. Śmierdzi ustawką.

  1. Chyba nigdy nie siedziałeś za sterami ciągnika i nie wiesz jak zachowuje się ciągnik podczas chamowania

 2. Bardziej inteligentny domyśli się, ze to co ważne jest nienagrane przez traktorzystę. Z ich rozmowy wynika, że mercedes próbował wyprzedzić ciągnik a ten zajechał mu drogę, bo szeryf, rolnik zobaczył podwójna ciągła. Kierowca w odwecie wyprzedził rolnika i tak samo zajechał mu drogę. Ważne co na kamerze ma osobówka. Film autora „To teroz Cię nagrom” to nie jest żaden dowód w sprawie kto zawinił.

  1. Moim zdaniem to co wcześniej zrobił lub nie kierowca ciągnika nie ma znaczenia. Można, emocjonalnie rozumieć kier. Mercedesa, ale “zemsta” nie jest uzasadnieniem spowodowania zagrożenia na drodze.

 3. Myślał że trafił na frajera na odszkodowanie filmik wysłany do ubezpieczyciela zamyka drogę do tego odszkodowania naprawa Mercedesa na swój koszt ?

 4. Kierowca mercedesa dostał mandat za spodownie wypatku a kierowca ciągnika za używanie telefonu podczas jazdy

 5. Sam jestem rolnikiem i dobrze że wjechał mu w dupę niech się nauczą szacunku dla nas bo bez nas by z głodu zdechł

  1. Jakie ma znaczenie kim są kierowcy uczestniczący w kolizji? Nie wydaje mi się, że kier. Mercedesa szeryfował z powodu zawodu, który uprawia kier ciągnika…

  2. a ty szacunku do innych, bo bez nich byś pazurami w ziemi grzebał. Sam wyprodukujesz narzędzia? paliwo? z gołym dupskiem i na bosaka byś po swoim polu biegał. Szacunek należy się wszystkim.

 6. Dobrze łysemu cwelowi trzeba było mu jeszcze ryja oklepac bo kozak jak hu…..

Comments are closed.