92 Comments on “Śmiertelne potracenie motocyklisty nagranie z radiowozu”

    1. Nikt nikogo nie ma prawa zabić tylko i wyłącznie w obronie własnej, panowie policjanci powinni za to odpowiedzieć jak zwykli przestępcy

     1. To jest jawna próba zabójstwa lub uszczerbku na zdrowiu, a jakby sie zatrzymał 3-4 tys (brak ubezpieczenia bo to cross) kary plus mandat, wiedzieli ze to łatwy łup dla tych rzeźników! Zabili go kowboje którzy czuja sie bez karnie, a powinni beknąć i to mocno za takie zachowanie! Nikt nie ma prawa zabijać!

     2. Przecież zabroniona jest pogoń motocyklisty przez radiowóz. Może to tylko motocyklista policjant robić.

    2. Jak policjsnt ma skutecznie wykonywać obowiazki? …nie wiadomo dlaczego ucieka, co przewozi, kim jest. Jezeli to co zrobili jest złe to po co nam policja jesli nie mają prawa działać?

 1. Straszne, zamordowali chłopaka.. debile co w szkole byli kalekami i siedzieli pod scianą teraz się wyżywają. Nio to odrobili zaległości, teraz do puchy ciulu. A wy pie$#0lone polaczki jak byście mogli to byście syczeli i pluli jadem, wstyd wy białe murzyny. kraj patologii

   1. Życzę im żeby gnili w więzieniu i byli codziennie ruchami w dupe … wdać ze jest to zrobione z premedytacja jebane psy pewnie kurwy teraz chodzą i się śmieją bo takie jest polskie prawo i nie jednemu jeszcze krzywdę zrobią podobna sytuacja z zabawy paralizatorem tez zginął niewinny człowiek i kto z tamtych oprawców siedzi śmieszne wyroki ale tak jest i będzie i długo się to nie zmieni

   1. No… I tak należy szybko i sprawa załatwiona. Tak to by trzeba było łożyć na niego kasę w więzieniu.

 2. Ciekawe czy zostali chociaż ukarani za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym bo zanim włączyli sygnały jechali nawet ponad 100 km/ h

  1. Obraz jest przyspieszony w stosunku do dźwięku dlatego jest takie wrażenie. Obejrzyj dokładnie najlepiej cały film

   1. 0:28 114km/h wyprzedanie na podwójnej ciągłej a sygnały zostały odpalone później

    1. Chłopie wsłuchaj się dokładnie w dźwięk i odpal filmik, nagranie “zaczyna się 2 razy”. Jakbyś zauważył to kierowca Peugeot’a ustąpił im pierwszeństwa, czyli musiał widzieć sygnały i słyszeć nawet samochód z naprzeciwka zwolnił. Wystarczy nawet wiedzieć jakie dźwięki wydaje silnik jak się mocno przyspiesza. Zauważ też że jak już go potrącili to były odgłosy dalej jadącego samochodu.

  1. Owszem. Szkoda że nie przeżył. Gdyby się zatrzymał, żyłby do dzisiaj.

   1. Dalaczego się nie zatrzymał? Może po alko? Może za parę dni zabije rodzinę z dziećmi? Zbyt wiele niewiadomych a sądów 1000. Policji nie pochwalam. Z pewnością są inne sposoby. Chociaż nie wiem nie znam się w USA zrobili by tak samo.

    1. Dokładnie. Uciekał czyli ma coś do ukrycia. Dwa fajnie się mówi jak gonisz lekki motor radiowozem , który nie ma hamulca do zatrzymania w miejscu.

    2. W USA palił by sie juz komisariat a miasto było by zdemolowane nie mówiąc o jeba… milicji

   2. Brawo ??? TY to chory jesteś !
    Zyczę ci aby twoje dziecko wsiadło na skuter nie miało uprawnień i na pierwszej jeżdzie trafiło na takich chujów w radiowozie , którzy zrobą mu to samo! jak można nie wiecie dlaczego chłopak uciekał a bzdury piszecie – jak ci sie podobają takie konfrontacje – zapraszam do mnie wsadze cie do punto i wpierdole sie w ciebie scanią – zobaczylibyśmy później ( jak przeżyjesz ) czy będziesz taki -ZA Psami i ich metodami .!

  2. Zabij sama , jesteś żałosna głupia tel baba
   On miał rodzine kretynko
   Tacy jak Ty wymyślili komory gazowe bo przeciera inni zabijali nie ty?

   1. Sam jesteś idiotą, tak jak i ten uciekający.. on miał rodzinę, a co on tego kurwa nie wiedział? Ma się zatrzymać skoro policja tego oczekuje, a raczej nie chcieli tego zrobić, bo taki mieli kaprys. Chcesz uciekać i zachowywać się jak bandzior – licz się z konsekwencjami.

   2. Chciał uciekać to uciekał. Wszyscy, którzy bronią uciekającego weźcie pod uwagę to, że niewinni przed policją nie uciekają. Może wiózł jakieś lewe prochy, które spowodowały by śmierć wielu osób, moze był pijany i mógł kogoś zabić, lub spowodowac wiele innych tragedii. Policja podjęła takie, a nie inne działanie, by zapobiec potencjalnej tragedii na większą skalę, ktora mógł spowodować ten chłopak.

    1. A może poprostu bzykał żonę jednego z tych psów i zemsta za wlasna niemoc wziela gore.wiec może,moze itd.

 3. Policja nie jest upoważniony do zabijania ludzi jak sie ktoś nie zatrzyma do kontroli. Co powiecie jak to będzie wasze dziecko, wpadnie w panikę zacznie uciekać bo ma skręt w w kieszeni . Trzeba to daj,.,ć bo się nie zatrzymal

  1. Ok skąd policjanci mają wiedzieć co kto ma w kieszeni , a może jak by miał skreta i się zatrzymał normalnie to by go puścili.

  2. A co powiesz, jak rozpędzony do 150km/h, naćpany motocyklista bez prawka przejedzie na pasach Twoją żonę z dzieckiem w wózeczku???
   – A niech se jedzie, może to czyjś spanikowany syn że skrętem w kieszeni…

   Nie?!

 4. A ty co biały murzynie frycom dopy podcierasz i ruchasz stare niemry ty niedorajdo

  1. Franz, ale prostak z ciebie, ktoś się musiał mocno postarać, żeby taką patologię wychodować.

 5. Bardzo dobra reakcja, brawo policja. Idiota mógł zabić kogoś niewinnego, ciekawe co byś wtedy powiedział pewnie “gdzie była policja” jeszcze raz brawo medal dla policji.

  1. Rozumiem że jak pieszy wejdzie na czerwonym świetle na pasy tak samo zastrzelić kula w głowę bo przecież ktoś np. Na motorze jadąc prawidłowo przewróciłby się i mógłby zginąć.

 6. I tak powinna działać Policja! Nastepnym razem jakiś patus dwa razy pomyśli zanim zacznie uciekać. Bravo!

 7. na tej drodze szutrowej było szkoda nadwozia radiowozu, dobrze, że szybko to zakończyli

 8. Miał się zatzymać i mieć finansowe i prawne nieprzyjemności, bo ludzie wymyślili sobie chore prawo? Jeśli nie robi nikomu krzywdy to jakim prawem, zabraliście temu człowiekowi wolność?.
  Nie zabił go tylko ten policjant, ale wszyscy Wy którzy piszecie tutaj BRAWO.

  1. Tak, działa państwo prawa – a co ty kurwa chcesz wprowadzić anarchię? Mam nadzieję, że jak ktoś kiedyś cię napadnie, okradnie, to nie polecisz na policję, bo czemu? Bo ktoś zapisał w prawie, że tak nie wolno?

   1. Sąsiad powiedział mi że nie potrzebuję broni. Bo jak ktoś napadnie mi dom to mogę zadzwonić na policję. Dzisiaj schowałem mu gaśnicę i jakoś przypadkiem zapalił mu się dom. Bo przecież może sobie zadzwonić na straż. Za nim przyjechała straż to już wszystko było w płomieniach.

  1. Nie masz racji to nie pisz bzdur, może wykorzystać radiowóz, kolczatki nie może wykorzystać do pojazdu jednośladowego

 9. To było celowe działanie w celu zabójstwa poprzedzone wymuszeniem pierwszeństwa, wyprzedzaniem na podwojnej ciągłej, stwarzaniem zagrożenia w ruchu lądowym. W państwie demokratycznym dostaliby karę, w polskim państwie policyjnym pewnie nagrodę dostali.

  1. No tak, bo jak jest napisane że pojazd nieoznakowany to na pewno nie był uprzywilejowany, a te wszystkie auta po drodze to tak z nawyku ustępowały jak tylko zobaczyły radiowóz…

  2. Człowieku zastanów się albo doucz czym jest zabójstwo z premedytacją. Bo rzucasz słowami bez znajomości ich znaczenia. Gdyby ten kozak nie uciekał, tylko jak normalny człowiek zatrzymałby się do kontroli, to teraz by żył. Jego śmierć jest wynikiem jego głupoty. Tak zwana selekcja naturalna. Jasne, szkoda czlowieka, widać że młody i całe życie miał przed sobą, ale nie można winić policji za jego śmierć, oni wykonywali tylko swoje obowiązki służbowe. W jaki inny sposób mieli go niby zatrzymać? Mieli wywiesić baner “prosimy Pana motocyklistę o zatrzymanie sie”?

 10. A gdyby ten uciekający motocyklista potrącił twoje prawidłowo idące dziecko ?
  Pojazdy są dla mądrych i myślących ludzi a nie na skrętach.

 11. szkoda że go zabili, tak by przeżył i by pawełkow rozjechał rodzinkę na pasach… a tak nie ma gościa.

 12. Wina leży po obu stronach, motocyklista wiadomo, policja mogła inaczej to rozstrzygnąć. Najbardziej żal mi ludzi którzy obrażają siebie wzajemnie bo ktoś ma odmienne zdanie. Wg mnie słusznie policja podjęła pościg i wolę by przekroczyli dozwolona prędkość i i podwójna ciągła bo stworzyli dużo mniejsze zagrożenie niż uciekajacy motocyklista. Pozatym zazwyczaj uciekają Ci co albo na po % albo już dostali zakaz prowadzenia pojazdów lub stracili prawko. Tacy idioci zabijają ludzi na drogach to tylko kwestia czasu i powinniśmy i my kierowcy powinniśmy z tym walczyć. Motocyklista uciekając sam się naraził. Nie usprawiedliwiam policji powinna to zatrzymać, a ten film powinien być przestrogą dla obu stron jak nie postępować.

 13. Gratulacje dla policjantów. Bardzo dobrze.
  Wina jest tylko motocyklisty, to kierowca motocykla uciekał, wiedział że może się to tragicznie skoczyć.
  A reszta patologi, ten motocykl przed niczym by się nie zatrzymał nawet jakby potracił dziecko. Sam jest sobie winny.

 14. Tak samo zachowali się niedawno policjanci w Norwegi. Goście na motorze uciekali, to po prostu go potrącili. W stanie ciężkim w szpitalu. Jeszcze posiedzą 🙂 Zachowanie jak najbardziej słuszne.

 15. przecież jak nie podoba ci się prawo w tym kraju możesz się wyprowadzić. SĄ REGUŁY, SĄ ZASADY, JEST PRAWO DLA KAŻDEGO !!!!!

 16. Bardzo dobre zachowanie policji.. dobra reakcja.. tak trzeba postępować z debilami bez muzgu.. ci inni bez muzgu będą wiedzieć co ich czeka jak będą cwaniaczyć.. a ci wszyscy, którzy płaczą po tym imbecylu na motocyklu bo miał rodzinę, bo był tatusiem.. niech się wypłaczą i gluta wytrą.. tatuś który ma rodzinę nie powinien być debilem bez muzgu.. gdyby nie jechali tak szybko, a gdyby sygnały wcześniej włączyli, gdyby w ogóle nie jechali za nim, w dupie mam wasze gdyby.. ja mam jedno, gdyby nie uciekał pewnie by za nim nie pojechali.. selekcja naturalna, tak się zdaża, popieram decyzję policji..

  1. Co byś napisał gdyby to twoje dziecko było, zapewne ich nie masz bo wtedy twoje słowa byłyby odwrotne, trochę refleksi.

   1. Odwróćmy kota ogonem i pogdybajmy w takim razie, gdyby ten na motorze wbił się z ponad 100 na liczniku w twoje dziecko na pasach?
    Za raz by było: gdzie ta policja była…?!
    Dlatego gdybanie jest bez sensu.
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia…
    Pzdr

    1. Dokładnie. Debile nie myślą o tym, co się może stać jak taki oszołom wjedzie w kogoś np na pasach, a ich jest niejednokrotnie bardzo ciężko zauważyć, tym bardziej jak zapierdalają. Szkoda chłopaka, ale jakby nie kozaczył i nie uciekał, to by żył. Jego śmierć nie jest wina policji, tylko jego własnej głupoty.

  2. A może poprostu bzykał żonę jednego z tych psów i zemsta za wlasna niemoc wziela gore.wiec może,moze itd.

 17. Nie zrobili tego z chęci jego zabicia, a zneutralizowania zagrożenia dla innych. Uciekający powinien sobie zdawać z konsekwencji uciekania przed policją.. Jesteś zatrzymywany, to masz się zatrzymać, próbujesz uciekać – licz się z konsekwencjami.

 18. Pierdololeni policjanci za dużo na oglądali się Pasikowskiego. Wszyscy myślą że są bezkarni szczególnie te młode ciule i i ich suki co z nimi jeżdżą oby każdy z nich dostał taki wypierdol żeby wylądowali na wózkach

 19. Policja może użyć wszelkich środków do zatrzymania wobec przestępcy ale w pozostałych przypadkach ma mieć na względzie zdrowie i życie innych i tego co w ich mniemaniu przekroczył przepisy .a takie działania to tylko prokurator – nadgorliwosc gorsza od faszyzmu!!!

 20. prawidłowa akcja policji (szacun), jednego potencjalnego zabójcy mniej na drogach

 21. Polecam wszystkim poczytać kodeks prawny, bardzo fajna lektóra 🤦‍♂️

 22. Dobrze byłoby, gdyby to policjanci trafiali do więzień a nie inni ludzie. Nie może być tak, że p. Zbigniew Ziobro chce wszystkich wsadzać za kraty (także sędziów czy posłów i senatorów opozycji) a jakiś tam premierzyna, ministrzyna czy policjant do więzienia nigdy nie pójdzie. Policjanci i rząd do więzienia!!!

 23. Uciekając z dużą prędkością stanowił zagrożenie dla przypadkowych osób. Ciekawy czy gdyby uciekając zabił kogoś też byście go kurwą nazywali.
  Kierujący policjant ma postawione zarzuty, grozi mu 8 lat.

Comments are closed.