Prowokacja szczecińskiej korporacji na TAXI Złotówę

Prowokacja szczecińskiej korporacji na TAXI Złotówęhttps://youtu.be/h0hOUYLhv4E

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<

” 2 listopada ok. godz. 19:50 odebrałem telefon z prośbą o kurs ze stacji benzynowej na ul. Bohaterów Warszawy. Po ok. 15 min przybyłem na miejsce i zastałem tam kilkanaście taksówek z tej samej korporacji. Po chwili wsiadł do mnie pasażer i zażyczył sobie kurs na ul. Legionów Dąbrowskiego (450m od tej stacji). Ruszając ze stacji popełniłem błąd, gdyż wyjechałem z niej skręcając w prawo, a następnie musiałem się zastosować do nakazu skrętu kierującego mnie w ulicę jednokierunkową.
Zaraz po tym manewrze, pasażer zarzucił mi oszustwo i zadzwonił na Policję. Pomimo iż przeprosiłem za mój błąd i zdeklarowałem, że kurs jest gratis, pasażer zachowywał się wobec mnie wulgarnie i agresywnie oraz poprosił o powrót na stacje benzynową. Po chwili przyjechał patrol Policji i rozeznaniu sytuacji pouczył mnie oraz mojego pasażera.

Od samego początku widząc tłum kierowców taksówek ewidentnie czekających na mnie, wiedziałem co się święci. Pomimo iż bałem się o własne bezpieczeństwo, zdecydowałem się na konfrontację. Chcąc, aby byli jacyś świadkowie tego zdarzenia uruchomiłem transmisję “na żywo” na swoim kanale na Facebooku. Zrobiłem to tylko i wyłącznie dla własnego bezpieczeństwa. Nie było moim celem upublicznianie wizerunku funkcjonariuszy biorących udział zdarzeniu, ani osób postronnych, dlatego po wyjaśnieniu sprawy video to usunąłem.

Po całym zdarzeniu porozmawiałem z kierowcami taksówek będących na miejscu zdarzenia jak i również z pasażerem prowokacyjnego kursu, gdyż chciałem poznać ich stanowisko do zaistniałej sytuacji. O szczegółach tych rozmów napiszę na mojej stronie wkrótce.

Bardzo dziękuję za pomoc wszystkich osób, które wspierały mnie podczas tego zdarzenia. Dzięki wam czuję się dużo bezpieczniej i mam nadzieję, że podobne sytuacje nie będą miały już miejsca.”

Więcej na https://www.facebook.com/TAXIZlotowa