42 Comments on “Ponad 250 km/h pasem awaryjnym na A2”

    1. Dokładnie geniusz. To ze ty rowerem czy swoim tico nie pojedziesz to zajmij się sobą wsioku 🙂 jak dla mnie byli na autobahnie i co ? :))

     1. Faktycznie, bo pas awaryjny na autobanie służy do wyprzedzania! Tak się kończy granie w Need for Speeda podczas zdalnych lekcji z przyrki. Takie dzieci będą kiedyś miały prawa wyborcze, ja pier*ole xD

     2. tepe pizdy bez mozgu z was, za takie cos prawko zabrac dozywotnie, od tego sa tory, ew pasy startowe, a nie publiczna droga, banda gimbusow z hajsem od starych

  1. Jakaś pizda to jechała tym autem. Ani tu nie pokazał skilla, ani mądrości. Przypuszczam, ze pierwszy raz w życiu jechał 250 za kółkiem i dzieciakowi odjebala palma. Żenada, leć na tor pokaz skilla, albo jak łykasz zakręty, a nie 250 na prostej i bierzesz się za ciężarówki czy inne cywilne auta…

   1. chlopcy z WNR o ogólnie takie pizdy, dzieciaki prostej pożyczające fury od mamy taty dziadka/ wypożyczalni oczywiście nie za swoje pieniądze, ale karyna na tylnej kanapie i szpan już się zgadza.

 1. Oto link do profilu delikwenta z civica: https://instagram.com/n1ewinny_?igshid=la3zxbj3ddfb Był to wyjazd warsaw night racing do domu dziecka do Szczecina. Idea piekna tylko szkoda, że połączona z totalnym odpierdalaniem na drodze i chwaleniem się tym. Na ich relacji było również jeżdżenie sobie po awaryjnym w korku a najbardziej mnie urzekło atecnyjne zapierdalanie awaryjnym gdy lewy pas był całkowicie pusty

  1. Na wiarygodność dodam, że ten civic miał założona fejkową tablicę n1ewinny, tak jak jego profil na instagramie 🙂 dzięki czemu mógł się poczuć bezkarnie na drodze

 2. Dobry wieczór,
  jako firma Detail Club – Auto Detailing Warszawa – Kosmetyka Aut odcinamy się od takiego zachowania i nie popieramy łamania przepisów drogowych.
  Na filmie widzicie naszą Hondę Civic TYPE-R, która wykorzystywana jest jako auto zastępcze dla klientów detailingu. Nasz samochód został wypożyczony na akcję charytatywną organizowaną przez WNR. Nie mieliśmy pojęcia, że będzie używany do łamania przepisów.
  Nie popieramy takiego zachowania i wystąpiliśmy o natychmiastowy zwrot samochodu.
  Bardzo przepraszamy za zachowanie partnera, szczególnie, że miało to miejsce podczas akcji charytatywnej. Musimy zastanowić się nad przyszłością Hondy, jako auta zastępczego, jednak wierzymy, że przyszli użytkownicy będą użytkowali samochód zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami.
  Pozdrawiamy i życzymy rozwagi!

   1. Nie, to jest poprawność polityczna. A co niby mieliby napisać?

    Prędkość, jak prędkość choć przyznam, że przy 250 wszystko zaczyna się już dziać dość szybko.

    Jazda awaryjnym cóż mam wrażenie, że zrobili to celowo… (Nagranie i publikacja)W końcu dzięki temu wyczynowi dowiedzielismy się o tej akcji, więc efekt osiągnęli…

  1. Taa type-r jako samochód zastępczy dla klientów myjni. Uważaj, bo ktoś to łyknie

   1. A co myślisz, że jak ktoś oddaje auto do detalingu za min.500k to nie dostanie takiego civicka za 100k na auto zastępcze? Wiadomo, że nie dostał tego za starego fiata….

  2. po prostu nie wypożyczajcie jej WNR krąg debili znacznie się zmniejszy

 3. Na awaryjnym często leżą jakieś śmieci, śrubki, nity, brudy, plasticzki i inne “debris”. Kiedyś mu coś takiego ładnie siądzie w oponę i nagle się zdziwi, oby tylko sobie wówczas zrobił krzywdę.

  1. Jeśli dla ciebie to nic nadzwyczajnego to świadczy o twoim niedojebaniu mózgowym bydlaku jeżdżącym jakimś złomem

 4. czym tu się chwalić
  ale wyczyn mistrz prostej
  lepsza adrenalina w miescie

 5. Gratulacje dla kierowcy Civic’a!
  Naprawę pokazałeś kawał głupoty i debilizmu ❤️

  Ciekawe co by powiedział “Niewinny”, gdyby spowodował śmiertelny wypadek.

 6. Prosta. Type r vs FH12. Godny rywal jeśli czyjeś umiejętności prowadzenia ograniczają się do naciśnięcia pedału gazu. Gdybys koleżko trafił na matkę z dzieckiem która jedzie do sklepu, wystraszona wali w barierę bo jakiś cymbał przeleciał z prawej a dziecko by zmarło to myślisz ze mógłbyś to olać jak ograniczenie do 140 czy nie?

 7. Zelankiewicz mistrz prostej wyprzedzający ciężarówki i auta cywilne HA HA wyścig o lepsze jutro.. a gdybyś tego jutra nie doczekał?

Comments are closed.