78 Comments on “Policjanci popychają pieszego na chodniku”

 1. Szkoda ze nie trafiłeś na mnie bo ja bym ci odrazu w mordę dał.

   1. Co za debil… co ludzie robią żeby tylko zabłysnać w internecie , brawo dla Policji

   2. Ale prowokacja
    Powinieneś, odejść na podstawie używania mózgu, powinieneś również dostać za to takiego partyzanta na ryj, żebyś tam na tym chodniku kolejne 42 lata tym razem leżał ciemny żłobie.

    1. Gość ma troche racji jak by nie było to jest zakaz parkowanie.

   1. A Ja bym dał Wam wszystkim do ryja i byście łykali jak młode pelikany.

    1. Dlaczego Ty masz satysfakcję z takich gówien? Znajdujesz problem gdzie go nie ma? Mieszkasz na tym chodniku? Piczka zasadnicza jesteś, nie możesz się odsunąć jak człowiek?

  1. Na takiego de..la trafiłem, zrobił mi zdjęcie i wysłał na policję, nawet wiem gdzie mieszka i jakim rowerem jeździ ale szkoda mojego czasu, ponoć ostatnio policja mu wystawiła mandat za stanie na ulicy.

 2. Oj ja bym był bardzo zadowolony jak w takiej sytuacji ktoś by mnie zaatakował. Wszystkie samochody powinny zostać od holowane. Policja i zgłoszeni za nie wykonywanie czynności. Policjant za bezpodstawne używanie środków przymusu bezpośredniego powinien zostać ukarany . Pozwał bym go nie prywatnie bo jest w pracy. I to pokazuje jak policja I są beskarni. I sami lamia prawo.

   1. Bardzo dobre dzialanie Pana, ale niestety jest to walka z wiatrakami. 😡

     1. Po co robiliście prawo jazdy debile jak znaków drogowych nie znacie. Żałośni jesteście jak nie wiecie gdzie chuj się zaczyna a gdzie kończy.

  1. Samochody nie mogą zostać odholowane bo laweta musiała by wjechać po chodniku.
   Co za tym idzie laweta została by zablokowana przez szeryfa który akurat chciał by stanąć na chodniku. Itd itd

   1. O widzę , że dużo wiesz o prawych aspektach używania lawet. Pewnie też wiesz dlaczego laweta ma koguty ?

  2. Maksymilian Dokładnie ,a ci wszyscy komentujacy że ten facet sie czepia to pajace są.

  3. Po pierwsze to trzeba się zapoznać jakiś są przesłanki do holowania pojazdów a nie bzdurzyć jak to polok znawca. Po drugie to gość nie na prawa w żaden sposób tam utrudniać tego wyjazdu. Jeżeli ujawnił wykroczenie to może to zgłosić i są od tego stosowne organy ścigania aby rozliczyć kierujących za wykroczenie. Po trzecie to jak najbardziej stosownie jest tam użycie spb, ponieważ gość nie stosuje się do wydawanych poleceń, mało tego popełnia w tej sposób wykroczenie. A tak na koniec to nawet jeżeli co ludzie popełnili tam jakieś wykroczenie i parkowali niezgodnie z prawem to nie jest to powód że by ich teraz skazać na karę śmieci. Co sobie wyobraża ten skrzywdzony psychicznie Wojtuś, że te samochody mają już tam pozostać co końca świata bo zaparkowali tam gdzie nie trzeba? Człowieku takie coś kończy się pouczeniem, czasem mandatem ostatecznie sądem i grzywna 100 zł i tyle. Sam nie wiem czy tu nie zaistniało przestępstwo ograniczania wolności przez tego pana.

   1. Należysz pewnie do tych co przez duże ronda jadą pod prąd u się później tłumaczą że przecież nic się nie stało bo zacząłeś tylko krótko pod prąd a nie do końca życia i że przecież chciałeś tylko skrócić drogę

  4. Ale jak to bezpodstawne, stał na ścieżce rowerowej to go odsunąć musieli, sam na końcu mówił, że nie wolno na niej stać xD

 3. do ciebie bucu nie można mieć szacunku , cwaniakujesz jak reszta innych pajaców bo masz kamerkę . Mam tylko nadzieję Wojciechu G. że kiedyś trafisz na gościa który Ci „wytłumaczy” 🙂 . Myślisz że jesteś zabawny ?? Nie , jesteś zwykłym pajacem . Pokaż swoją twarz pajacu .. Wstydzisz się że jesteś pajacem ? STOP-CHAM … a kto tu jest chamem ? Płaczek pajac który utrudnia ludziom życie. Nie pokazujcie więcej takich debili , proszę.

 4. Człowieku strasznie bezbadziejne życie masz zajmując się takimi sprawami. Współczuję Tobie i twojej rodzinie. Jesteś aspołeczny, o jakim ty zagrożeniu mówisz. To ty blokując wyjazd stwarzasz zagrożenie. Trzeba by zapytać twojej żony, jeśli ją masz lub dziewczyny, chociaż w to wątpię. Czy brakiem męskości, dowartościować musisz się takimi chorymi akcjami? Pozdrawiam serdecznie, zacznij żyć swoim życiem, kiedyś obudzisz się a ono przeminie .

 5. Brawo ! 10:0 dla Ciebie. Policja dramat, wszyscy kierowcy powinni dostać wezwania. Policjant ma obowiązek reagować na łamanie prawa, wykroczenie to też łamanie prawa.

  1. Policjant ma prawo zadecydować czy daje mandat czy udziela pouczenia i rozwiązuje problem zamiast go mnożyć. Wykroczenie jest na tyle małe (w tym miejscu chodnik jest bardzo szeroki, że nie jest konieczne za wszelką cenę karanie mandatami, odholowywanie auta itp itd.

 6. Autor filmiku jak chce karac za zle parkowanie to niech do strazy miejskiej sie przyjmie. Szeryf sie znalazł i Policji dupe zawraca. Zeby swoj wolny czas poswiecac na to zeby popsuc dzien innym…. Jak trzeba byc niekochanym zeby vos takiego robić….

  1. Zgadzam się w 100% jak taki ambitny mógł do policji iść a nie teraz zgrywać bohatera narodowego… Pajac i tyle..

  2. Policji to akurat nie od dupę zawracał tylko jakaś pani.
   Policjant mimo obowiązku nie przedstawił się i nie wylegitymował. Skoro stwierdził, że nie podejmuje wobec filmującego interwencji nie miał prawa go tknąć.
   Nie podał też skutecznie powodu legitymowania.
   Zachowanie policjanta skandaliczne.

 7. Też jesteś niespełnionybw życiu i szukasz okszji do wymądrzania sie z telefonem na chodniku? Biedny ty….

 8. To jest proste. Albo przestrzegamy prawa i przepisów, albo nie. Policjanci powinni zostać natychmiast ukarani naganą.

 9. Parodia policji. Policjant z argumentem „samochody tu zawsze parkowały” usuwa z chodnika pieszego po to żeby samochód mógł wyjechać po chodniku. Żałosne.

 10. Debile – samochód ma prawo parkować na chodniku, jedynie ma obowiązek pozostawienia 1,5metra przejścia, jeżeli pod znakiem nie ma dopisku dotyczy także chodnika.

  1. I uwierz mi nikt by się pewnie nie przywalił o to parkowanie na chodniku gdyby nie to, że aby zaparkować musieli po nim tam wjechać. Gdyby Ci delikwenci mogli prosto z chodnika wyjechać na ulicę, to koleś z kamerą nawet nie miałby ich jak zatrzymać.

  2. A teraz odczytaj przepisy. Jest dokładnie odwrotnie zakaz obowiązuje na chodniku, chyba, że jest tabliczka, że nie dotyczy. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.

  3. prawo to miał ten koleś z kamerą by stać sobie w dowolnym miejscu na chodniku. Parkujący złamali przepis i powinni być za to ukarani, ewidentnie naruszyli kilka przepisów, począwszy od tego, że poruszali się po chodniku, poruszali się po ścieżce rowerowej, parkowali pomimo znaku mówiącym o końcu parkingu i zakazie parkowania. Co do policjantów to pokazali swoją klasę, łatwiej jest zatrzymać „żula” pijącego za śmietnikiem piwo, lub przechodzącego nie na pasach dla pieszych co zresztą umożliwili ludziom z tego filmiku. Zastanów się teraz człowieku kto tu złamał prawo a jak dalej tak myślisz to radzę aktualizować swoją wiedzę odnośnie przepisów bo kolejnym razem potrącisz staruszkę na chodniku i powiesz, że ci wolno parkować na nim a babka ci nagle wyskoczyła.

 11. W tym kraju jest powszechne przyzwolenie na łamanie prawa. Co to za argument policjanta, ze tam „zawsze ludzie parkowali”. Wobec młodych policjantów powinno być
  wszczęte min. postępowanie wyjaśniające. Znaki mowia jednoznacznie, że tam nie wolno parkować zresztą o czym tutaj pisać, od strony ulicy są na chodniku metalowe barierki żeby tam nie parkować. Szczujnia na tego pana jest wyrazem tego, że wiekszosc w tym kraju lubi łamać prawo kosztem innych.

 12. Świetnie.
  Policjant nie podjął interwencji pomimo ewidentnego naruszenia przepisów.
  Moim zdaniem jest to podstawa do pociągnięcia policjanta do odpowiedzialności.

 13. To jest żenujące, że Policjanci nie znają przepisów ruchu drogowego. Zakaz zatrzymywania i postoju obowiązuje również na chodniku, jeżeli nie ma pod nim tabliczki na to zezwalającej. Pan funkcjonariusz powinien wystawić mandat parkującym na zakazie, a Panu z kamerką podziękować za interwencję.

 14. Każdy kozak z telefonem w łapie. Mordę tylko oklepać a telefon do Wisły. Zaczep kozaku kibiców wracających z meczu i powiedz im, że źle zaparkowali i ich zablokuj zasrańcu.

  1. skoro tak często bywasz na meczach to zapewne wiesz że ci co szukają zadym na meczach nie przyjeżdżają na nie własnymi samochodami i domyśl się czemu…

 15. Chłop ma widać jakieś zaburzenia i szuka problemów na siłę. Tak jak pisali moi przedmówcy współczucia dla rodziny.

 16. Zakaz parkowania, znaki postawiine ale policjant używa argumentu, że „zawsze parkowali”, a więc gdy ktoś kradnie albo leje żonę bo zawsze tak robił to też jest ok? Ppza tym co za hipokryci. Pilnują porządku drogowego gdzie indziej wlepiając mandaciki ale tu postawione przez nich samych znaki już nie obowiązują. Chodnik jest dla pieszych. Koniec, kropka. Dlaczego jak ja postawię auto na chodniku w innym mieście to mam płacić mandat, a w tym można.

  1. w żadnym mieście nie można. Policjanci podjęli taką a nie inną decyzję nie muszą dawać mandatów i żaden czubek z kamerką czy krzykacz na forum nie jest od tego aby mówić im co mają robić.
   Mogą dać mandat lub pouczyć.
   Tu ewidentnie chcieli rozwiązać problem tak aby zwolnić chodnik i aby ludzie w normalnym nastroju rozjechali się do domów.
   Mam wrażenie że niektórzy to by tylko jakąś wojenkę chcieli robić! ciągle walka, ciągle pieprznik w głowie zero zrozumienia, zero normalnego współżycia społecznego…
   Ktoś popełnia błąd to trzeba go zlinczować… Ludzie trochę serdeczności, przecież to można inaczej załatwiać.

 17. To jest bardzo biedny człowiek. A inteligencja kobiety z Citroena pogrążyła go zupełnie.

 18. To bronić przepisiw prawa juz nie można? Auta powinno się odholowac, wlepić mandaty, a policję podać do wewnętrznej i kara nagany pogonić.

  1. Jeżeli kierowcy sami wyjeżdżają to nie ma podstawy do holowania – w jakim celu? za karę? to może jeszcze w.ierdol i do więzienia? albo jakiś gwałcik dla sprawiedliwości?
   Ludzie czy was powaliło?
   Mandaty i owszem ale to kwestia policji jaką decyzję podejmują, to oni decydują czy dane wykroczenie ukarać mandatem czy pouczyć.
   Policjanci podjęli interwencję usunięcia pojazdów a ten gamoń z kamerą utrudniał im czynności wobec czego to on powinien być zatrzymany i ukarany przynajmniej grzywną… Swoją drogą psychiatra też powinien go zbadać.
   Ma szczęście że ci policjanci mieli tylko chęć pomóc rozwiązać problem bo gdyby znali dobrze prawo gość byłby już na dołku…

 19. Niestety tak jest z ludźmi którzy nie dostali się do policji przez swoje defekty. Tracą czas, bawią się w szeryfów, jedynych sprawiedliwych. Normalny człowiek zajmuje się pracą, rodziną, uprawia sport albo działkę. Frustraci życiowi szukają problemów, cieszą się jak dzieci gdy kogoś pogrążą. Jak komuniści stwarzają problemy by je sami rozwiązywać i chwalić się tym „no life” w internecie. Nawet jeżeli kierowcy złamali prawo przy parkowaniu, to od tego jest policja aby stosować kary. Jeśli nie reagują to biorą na siebie odpowiedzialność. Moim zdaniem, samochody te nie powodowały żądnych utrudnień w ruchu pieszych, nie stwarzały realnego zagrożenia. Widzę tu tylko nadgorliwość człowieka, który w ten sposób kompensuje swoje kompleksy.

 20. Mogli by Cie ściągnąć i zakuć raz dwa w związku z ustawą o ochronie zdrowia psychicznego. Podstawą przymusu bezpośredniego wobec twojej chorej psychicznie osoby było by dopuszczenie się zamachu przeciwko zdrowi własnemu (wchodzenie pod koła poruszającego się pojazdu).

 21. widac mnostwo malych penisow w komentarzach…. dobrze robisz chlopakow gonic wiesniakow co nie znaja przepisow i piekne miasto niszcza powinni zostac odholowani wszyscy bez slowa

  1. Wszystkich gonić to zostanie tylko jeden taki wielki miastowy z dużym penisem….
   A gdzie odholowani? co sami nie mogą wyjechać? To kwestia policji czy dadzą im mandaty czy pouczenia, to ich decyzja. Ten wielki penis który robił ten film samemu łamie wszelkie zasady współżycia społecznego…
   Sami szeryfowie z dużymi pisiorami w tym mieście…

 22. Starasz się rozwiązać problem ze źle zaparkowanymi samochodami czy raczej wyżywać się na ludziach?
  Fakt źle zaparkowane samochody… to trzeba było wezwać policję i doprowadzić do ukarania kierowców. Ty jednak chcesz robić sobie oglądalność i robisz z siebie kretyna…
  Policja w zasadzie mogła pouczyć kierowców i przeprowadzić interwencję w postaci usunięcia tych samochodów (nie laweta i dźwig tu jest niepotrzebna – ekonomicznie i technicznie nieuzasadniony), kierowcy wykonywali polecenia policji a Ty utrudniałeś interwencję w postaci usunięcia pojazdów – jaką kożyść społeczeństwo z tego miała?
  W zasadzie powninieneś zostać zatrzymany i ukarany grzywną za takie zachowanie… Bez sensu, zamiast pokazać się jako człowiek który rozwiązuje problemy i oczyszcza miasto z problematycznych kierowców to jak to z resztą widać po komentach kreujesz siebie na idiotę który koniecznie chce pogłębić problem i zachowuje się w taki sposób aby jeszcze bardziej pogorszyć relacje społeczne…
  Szkoda, zamiast coś dobrego to robisz odwrotną robotę i to tylko po to aby mieć widzów… Tak widzowie niestety lubią oglądać debili (ja czasami też ale potem źle się z tym czuję)

 23. inteligencja bo wytłumaczyła, ze zrozumiała swój błąd i chce odjechać bo dzieci chcą spać? Następnym razem złodziej buchnie coś ze sklepu, złapią go a on powie, „zrozumiałem, że popełniłem błąd ale w domu dzieci chcą spać” więc mnie puśćcie ? zastanów się człowieku co piszesz.

 24. Pomijam fakt kto tu miał rację. Ale z nudów pogapilem się trochę na tego pajaca kreującego się na obrońcę praworządności. Tak nawiasem ciekaw jestem na ile wyświetleń liczył.

 25. szukanie atencji na siłe, że też mu sie chciało tracić swój czas żeby powkurwiać innych, jakie jego życie musi być nudne… spoko jakby jescze wjechali tak ze nie da się po chodniku przejść ale na chodniku mogła by sie zmiescic ciężarówka z naczepą ale on sie nie przesunie nie puści bo kurwa sobie stoi, super że masz prawo do tego typie ale po co sie zachowywać jak idiota i blokować kiedy mogłeś sie po prostu przesunąć o dwa metry troche ludzkiego zachowania i życzliwości a nie bycia kurwą ci życzę

 26. Boże Święty co za biedak umysłowy. Tak to jest jak masz 40+ lat i jesteś prawiczkiem =) Szacunek dla ludzi,że jeszcze nikt mu nie sprzedał w zęby, bo gość ewidentnie ma jakieś problemy psychiczne. Oby trafił kiedyś na kogoś z mniejszą dozą cierpliwości, może go za fraki wrzuci do tego kanałku/rzeczki która jest na filmie =)

 27. Jak by „policjanty” podjeły” interwencję i wezwali straż miejską to natychmiast by się to miejsce oczyściło. Facet jest może upierdliwy ale tak naprawdę ma rację. A jak by nie daj budo jeden czy drugi potrącił dzieciaka na rowerku to dopiero by się podniósł lament. Dziki kraj i tyle. Dlaczego w Berlinie nie ma takich problemów tam za sam wjazd samochodem na ścieżkę rowerową jest mandat.

 28. …przyduszony podczas porodu, bity przez kolegów w szkole, może urodził się z jakimiś zaburzeniami, a może jest po prostu zwykłym pajacem. Życzyć mu tylko żeby kiedyś sam trafił na takiego *uja…. Ale żenada. Co za dewiant….

 29. Widzę dużo komentarzy potepiających pieszego.
  Gdyby można było tam parkować, to nie byłoby słupków od strony jezdni. Poza tym znaki też mówią o końcu parkingu.
  Policjanci zachowali się nagannie i sami nie egzekwowali praca.
  Przykre, ale typowo polskie.

 30. Tak to prawda ja bym proponował pooglądać rosyjski program stop cham to ci kulturalni kierowcy wzięli by sobie do głowy że nie wszędzie można parkować a u nas nawet policja chce ukarać pieszego ja bym ci proponował by te mordy też pokazać masz prawo

 31. Brawo dla nagrywajacego . Twoich kurwy co źle parkują i jeszcze maja jakieś ale. A te psy co podeszly to jakies tepaki bylo na drogowke dzwonic .

 32. Brawo dla nagrywajacego . Tepic kurwy co źle parkują i jeszcze maja jakieś ale. A te psy co podeszly to jakies tepaki bylo na drogowke dzwonic .

 33. Co za lep. Kobieta normalnie go prosi,dostal by w ci.e i mial by filmik na youtube i na policje frajer i w tedy z nimi by nie dyskutowal tylko by grzecznie mowil jak to zostal pobity na CHODNIKU !!!! Zwykly kondon !!!

 34. Wystarczyłoby trochę dobrej woli. Chodnik szeroki, bez problemu każdy może przejść. Gdyby ludzie byli dla siebie bardziej życzliwi i pomocni o ile przyjemniej by było. Mam szczerą nadzieję, że Pan Samochodoza pozbędzie się swojej samochodowej fobii i sam się z sobą lepiej poczuje. Współczuję osobom, które na niego trafiły. Brawo dla policjantów:-)

Comments are closed.