18 Comments on “Policja próbuje wymusić popełnienie wykroczenia?”

 1. a co niby było wymuszeniem wykroczenia ? przyhamowanie przed przejsciem. ehhhh janusze z kamerkami 🙂

  1. Gdyby ich wyprzedził na przejściu dla pieszych kwalifikował by się na mandat. Także tak, próbowali. 😡

  2. Najlepiej jechać po policji… -_-
   Zwolnili przed przejściem zgodnie z przepisami. Nie było żadnego gwałtownego hamowania żeby cokolwiek wymusić. Poza tym nie wiadomo co tam robili. Może zwolnili bo się rozglądali za kimś poszukiwanym w okolicy?
   Nagrywający czujni zwolnił i dobrze, każdy tak powinien robić to by nie było tyle wypadków na przejściach. Ale dorabianie do tego nagrania teorii jest zdecydowanym nadużyciem.

 2. Ślepe tepolicjanty za dużo amfy..
  A stary napierdala morda codziennie rano wynika w zębach macie przyniesc..

  No to idą smutasy i szukają ch.. ja do dupy na mieście

  1. Ty się naucz przepisów. Oba samochody są w ciągłym ruchu w tę samą stronę i to jest manewr wyprzedzania. Nic do tego tu nie ma droga jednokierunkowa.

 3. Chyba raczej nie ma czegoś takiego jak wymijanie. Wymjjasz się z autem jadącym z naprzeciwka, a wyprzedzasz auto jadące w tym samym kierunku.

 4. Wszystko zrobili prawidłowo, zachowali szczególną ostrożność przed przejściem dla pieszych i zmniejszyli prędkość. Co się Januszowi niespodobało, to że nieogarnia przepisów ?

 5. Brak słów…. Filmik nagrany chyba tylko po to żeby się czepiać policji…. Sam nieraz jak jadę to zdarza mi się przy hamować przed przejściem bo nieraz nie nie wiadomo czy ktoś chce przejść, nie wbiegnie, bo stoi jakąś baba i się rozgląda itp.

 6. i tak i nie! Przepis stanowi, iż przed przejściem dla pieszych należy zredukować prędkość. Po prostu się do niego zastosowali.

 7. Ludzie pitolą tu o zachowaniu ostrożności na przejściach….No macie racje Janusze dróg, tylko jak ktoś wspomniał,to wyprzedzanie innego pojazdu na przejściu dla pieszych jest wykroczeniem. To że radiowóz zwolnił przed “pustym” przejściu dla pieszych (bez widocznych przechodniów) nie oznacza ,że Policjanci chcieli być ostrożni 🙂 No ale co Was krytykować…..Nie każdy facet z widłami to Zeus

Comments are closed.