15 Comments on “Po operacji biodra można jeździć po chodniku”

 1. Ciekawe, czy ten samozwańczy dziennikarz interweniował by w przypadku pozostałych aut tam stojących, tych czarnych i większych limuzyn, gdzie kierowcy to zapewne nie starsze, kuśtykające panie… Rozumiem – poszanowanie przepisów, ale jednocześnie bawi mnie coraz większa ilość takich “dziennikarzy” jak ten. ORMO było by dumne z takich obywateli!

   1. W przyszłości i nie mówcie, że nie macie syna bo w każdej chwili mieć możecie. Sprawdzić czy nie ksiądz

  1. Oj boli że ktoś cos z chamami robi , zapewwne sam tak stajesz i masz pretensje że normalne kaleki “umysłowe” nie mogą po chodnikach jeździć jak TY. 🙂

 2. I właśnie dlatego takie stare pierniki, które myślą że wszystko im wolno nie powinny mieć jakiegokolwiek pozwolenia na prowadzenie pojazdu innego niż rower i wózek inwalidzki, stanowią realne zagrożenia dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego i jak widać nawet dla pieszych na chodniku, mogę się założyć że gdyby kogoś albo coś potrąciła to nawet by sie nie zatrzymała…

 3. Co nie zmienia faktu , że nie którzy kierowcy są już na tyle leniwi i bezszczelni ,że jaj by mogli to autem wjadą do marketu lub pieniądze pz bankomatu pobierali by z okna auta! Więc ogarnijcie się z tymi autami!

 4. Bardzo dobrze zrobił gościu, też bym tak zrobił, bo co innego gdyby babcia powiedziała normalnie, że ma problem z chodzeniem, że jest po operacji i że WIE że nie wolno ale z powodu bólu podjechała i byłaby zupełnie inna rozmowa, ale ta stara raszpla nie ona ma PRAWO se tu wjechać i spierdalaj „gówniarzu” jak to powiedziała i jeszcze z pyskiem do gościa. Też bym zatrzymał i nie pozwolił wyjechać bo wszystko jest do załatwieni, ale to trzeba z szacunkiem do drugiego człowieka anie po chamsku jak ta wiedźma. Sam często przechodzę w miejscu kręcenia tego filmiku, zacznę zwracać większą uwagę na samochody które tam podjeżdżają.

 5. Za jazdę po chodniku jest mandat 200 zła. Za naruszenie dóbr osobistych jest kara do trzech lat pozbawienia wolności. Nie jestem do końca pewny komu co się opłaca. Art 81 Prawo Autorskie nie ma tutaj zastosowania. Nie wolno kogoś filmować, fotografować jeżeli ktoś wniósł sprzeciw. Nie mówię tutaj i publikacji a o samym fakcie fotografowania. Jest na to wiele innych artykułów które można zastosować. Choć wprost zakazu nie ma, ale jest: naruszenie miru, naruszenie dóbr osobistych, uporczywe nękanie. Prawnik znajdzie nie jeden artykuł. Można natomiast dokumentować przestępstwo ale tylko w celu przekazania Policji. Choć i Sąd i tak możne zakwestionować jako dowód zdobyty bezprawnie. Co do chodnika – Nie wolno jeździć wzdłuż chodnika. I tyle.

  1. Skończ udawać prawnika, nagrywać można w takiej sytuacji jak najbardziej. Art. 81 prawa autorskiego mówi o rozpowszechnianiu wizerunku, czego autor nie zrobił ponieważ twarz została zablurowana. Z jakiego artykułu grozi 3 lata za naruszenie dóbr osobistych? Prawo karne chroni poszczególne prawa, a nie zbiór, dobra osobiste podlegają ochronie cywilnoprawnej, która nie daje możliwości orzeczenia kary pozbawienia wolności. Jak się na czymś nie znasz to przynajmniej się nie ośmieszaj.

 6. “Jestem po operacji biodra, chodzic nie moge…” ale z auta wyskoczyla jak torpeda, przy bagazniku sie pokrecila, pozniej rownie szybko i sprawnie wsiadla do auta. Pogratulowac dobrze zoperowanych bioder.

 7. Zdecydowanie lepszy sort. “Spieprzaj” też zapożyczone od niezdradzieckich mord.

Comments are closed.