Niedoszły damski bokser …!?


Niedoszły damski bokser …!?

 

Kamionki koło Poznania. Pan w BMW nadużył sygnału dźwiękowego i wyprzedził na centymetry dwie rowerzystki, po czym zajechał rowerzystkom drogę, gwałtownie hamując i stwarzając zagrożenie na drodze (rowerzystka musiała ostro hamować). Zatrzymał bezzasadnie pojazd i zablokował jezdnię, po czym wyszedł z auta i szybko zmierzając w ich stronę groził cyklistkom. Musiały się natychmiast wycofać, bo mogło się skończyć nieciekawie i powiedzieć, że go zgłoszą by się opamiętał. Nie udało się nagrać jego twarzy i też niewiele słychać, bo kamera była na kierownicy w obudowie a nagrywająca się dwróciła. Byli świadkowie, z którymi chwilę rowerzystki rozmawiały. Musiały poczekać aż krewki i męski kierowca BMW łaskawie odjedzie.

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]
10 Comments on “Niedoszły damski bokser …!?”

  1. Jak ja uwielbiam kawałki wyrwane z całości, jeszcze do tego podkład muzyczny na urywki a nie na całości – na bank nie po to, żeby ukryć coś co mogło być na niekorzyść autorki 😉 każdy codzienny kierowca wie co potrafią rowerzyści odpierdzielać, święte krowy na dwóch kółkach. Chyba nie sugerujecie, że kierowca BMW zachował się tak dla zabawy…

    1. Dokadnie, bo rozpoznała zabójce, czy co? Najgorsze jest gdy na droge wpuszcza sie ludzi nie znających przepisow, glownie rowerzystow.

    2. Bo może był jak pisze na YT agresywny, wyszedł z auta do nich?Zresztą był od początku: celowa gazeta, celowe zajechanie drogi… ). Jaką szansę ma kobieta w starciu z facetem? Zastanówcie się trochę. To nie boli aż tak bardzo.

  2. a czy te rowerzystki nie jechały czasem obok siebie, blokując ruch samochodów?

  3. Co z ochroną danych osobowych i rodo – tablice rejestracyjne. Czy ta rowerzystka nie naruszyła czasem przepisów ?

    1. Ale głupoty. Dlaczego kierowcy i motocykliści mają kamery? To w razie W, kolizji by mieć materiał dowodowy jakby co. Takie zabezpieczenie. A czy pokazała faka czy nie to niewiadomo. Po co wymyślać? Nawet jeśli Pokazała jakiś gest to nie usprawiedliwia to kierowcy: zajechania drogi, wyjścia z auta, grożenia. Zachowanie zupełnie nieadekwatne do (możliwego/potencjalnego) czynu rowerzystki.

Comments are closed.