26 Comments on “Lewy pas, jazda na zderzaku, przyspieszanie i kłótnia na pokładzie”

 1. Nie no sorry. Nagrywający to niezły de**l!! Lewy pas non – stop i się jeszcze dziwi, ze go prawym wyprzedzają? Na dodatek wysyła Wam film na którym zachowuje się jak idiota. Oddaj prawko, bo zdecydowanie ci się nie należy!!! 🙂

  1. Po pierwsze obaj Panowie złamali przepisy. Na autostradzie mamy ograniczenie do 140km/h 😌 Nagrywający fakt przekroczył o 7km/h dozwoloną prędkość i za to mandat lecz nie złamał przepisu jazdy lewym pasem, ponieważ wyprzedzał pojazdy. Wieś wagen PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ MAJAC MINIMUM 150 NA BUDZIKU ORAZ CO GORSZA ZAJECHAŁ DROGĘ NAGRYWAJACEMU BEZ SYGNALIZOWANIA JAKIEGO KOLWIEK MANEWRU CO W KONSEKWENCJI O MAŁO NIE DO PROWADZIŁO DO KOLIZJI I GROŹNEGO WYPADKU PRZY TEJ PRĘDKOŚCI.
   Zastanów się kolego powyżej co piszesz, bo wolę unikać takich kierowców jak Ty….. 🤦

   1. Przeczytaj nagrywający to jeszcze raz. I zacznij stosować się do obowiązujących przepisów. Oczekujesz etycznego zachowania wobec siebie, będąc nieetycznym.

   2. No to nieźle wyprzedzał, mając okazję zjechać na prawy pas kilka razy. Nie kompromituj się człowieku.

   3. Po zakończeniu manewru wyprzedzania powinien zjechać na prawy pas. Jazda 147 km/h nie uzasadnia zajmowania lewego pasa, jeżeli prawy jest wolny. Przyspieszanie podczas, gdy jest się wyprzedzanym to kolejne przewinienie. Na miejscu tej dziewczyny darował bym sobie takiego niemotę za szofera, bo może to przypłacić życiem.

   4. Po wyprzedzeniu lewym pasem należy zjechać na prawy a nie sunąć nim caly czas.

   5. Ale gdy wieś wagen wyprzedzał to nagrywający jeszcze przyspieszył, czyli przekroczył dozwoloną prędkość i przyspieszył będąc wyprzedzanym co też jest wykroczeniem. Dwa debile, dwa bratanki…

    1. Ale z was buraki prawym pasem można wyprzedzać owszem ale w terenie zabudowanym a nie na autostradzie poza tym jeżeli kierowca jedzie z większą prędkością niż pojazdy na prawym pasie to nie ma obowiązku zjechać to że Luka jest 100m to nie oznacza ze ma tam wjechać i zaraz zwalniać bo ktoś chce zapierdalać od zapierdalania jest tor wyścigowy….

     1. Jak bystra bestio żes wywnioskował z przepisów, że na autostradie nie można wyprzedać prawym pasem? Sherlockiem nie będziesz, przykro mi.

   6. 😂😂😂 to ty prawko oddaj jak nie znasz przepisu. Edukuje się bo w kodeksie wyraźnie jest napisane że po wykonanym manewrze wracasz na prawy ” skrajny pas ruchu” a prędkość to nie twoja sprawa.

   7. Piszesz bzdury kompletnie. Jak nie wyprzedzasz to masz obowiązek jechać prawym pasem. Tam przerw do zjazdu jest kilka – najlepszy dowód to ze połówka dała radę prawym wyprzedzić. Jak by zjechał byłoby bezpieczniej a nie musiał by zwalniać. Pierwszy mandat dla nagrywającego. Po drugie przyspiesza podczas wyprzedzania. To drugi mandat. Dla wyprzedzającego tylko za kierunkowskaz. Nagrywający jest kretynem i oby jak najmniej takich.

   8. Mam nadzieję że koniem jeździsz bo twoje tłumaczenie jest debilne nie obraz się ale kodeks drogowy weź sobie do poduszki

   9. Manewr wyprzedzania trzeba wykonać możliwie jak najszybciej i zawsze ale to ZAWSZE jechać prawą stroną nieważne czy 2/3/4 pasmowej drogi.Widac że Pan Janusz jeździ pewnie autostrada z Wrocławia do Opola i za granicą nie był, a szkoda bo jakby raz dostał mandat i sąsiadów za blokowanie pasa to by się nauczył.

 2. Co Wy tu wypisujecie??😱 Jeśli twierdzicie, że to nagrywający jest tu winny to sory ale to Wy powinniście oddać prawo jazdy o ile w ogóle je posiadacie, bo po Waszych komentarzach mam co do tego wątpliwości. Nagrywający mówi, że jedzie 147 i cały czas wyprzedza, jakiś debil siedzi mu na zderzaku mimo, że za 2 km zjeżdża z autostrady i jeszcze to zajechanie. Nie jechałeś autostradą jeden z drugim albo masz bmw czy inny lanswóz to się nie wypowiadaj. PS. Jest coś takiego jak zasada 20 sekund, radze się dokształcić, zanim doprowadzicie do tragedii

  1. 20 sek? chyba piszesz o długości swoich stosunków, 3 sek słyszałem, zasada to nie przepis, przelicz ile metrów przy tej prędkości pokonuje pojazd, nagrywający janusz, jedzie 7km szybciej blokując wyprzedzanie innym jadącym prawidłowo

  2. Kolejny kretyn. Nie ma czegoś takiego jsk 20 sekund i nie umiesz tego wykazać ze jest. Po drugie po każdym wyprzedzeniu powinien zjechać. Miał miejsce – najlepszy dowód to polowka dała radę wyprzedzić. To nie nagrywający jest od tego by ograniczać prędkość. Ma się stosować do przepisów – łamie 2 z nich. Nie trzyma się prawej strony i przyspiesza przy byciu wyprzedzanym.
   Ty pewnie niczym nie jechałeś a prawko masz z cxipsow. Glupis jak osiol

 3. Kolejny król lewego pasa. Nie raz powinien zjechać na prawy, a przy ostatnim samochodzie sprawa jest już bezdyskusyjna. To, że go z prawej wyprzedził i zjechał od razu to głupota, ale chciał debilowi z kamerą pokazać, że nie jest sam na drodze.

 4. Ja pier… Ty Karpiu jechałeś autostradą?? Chyba za swoją stodołą jechałeś na ręcznym. Nic dziwnego że tak ciężko jeździ się po polskich drogach skoro jest tyle matołów. Masakra poprostu. Widać takie czasy… Kiedyś facet był facetem dzisiaj zwykłą pipką.

 5. mistrz lewego pasa. Pieprzony egoista. Mogla kilkakrotnie zjechac na prawy pas i pozwolic sie wyprzedic. No tak ale janusz przez to spalilby calosciowo o 0,01 litra wiecej czy co ? Czy po prostu jest burakiem ?

 6. Nagrywający to bezmyślny i żałosny typ, “jestem najszybszy bo jadę 140km/h i mogę cisnąć lewym aż mnie poślady zaczną swędzieć”. Nic tylko zabrać prawko, dożywotnio! Oczywiście nagrywającemu, bo Pan w VW w końcu ch… strzelił i miał rację.

 7. Nagrywający powinien zostać ukarany mandatem za jazdę lewym pasem. Okazji do zjazdu na prawy mial co najmniej 3… Jest żałosnym, niedowartosciowanym pajacem, a nie kierowcą…

 8. powinien zjechać miał miejsce nie musiałby zwalniać obaj warci tyle samo.

 9. Panie Drogi

  Ależ niezależnie od sytuacji przyśpieszanie jak cię ktoś wyprzedza to wyraz braku wyobraźni , I czort nawet jeżeli miałby rację wcześniej ( chociaż mógł po prostu zjechać i się nie denerwować a Golfik niech jedzie ile mu tam się podoba), to tym przyśpieszaniem i ryzykowaniem życia swojego dziewczyny i kierowcy golfa udowodnił że niezły z niego morderca drogowy. I po co? Żeby pokazać że ma się racje? Potem by się np rodzinie swojej dziewczyny jak tłumaczył? : ,, no wiecie miałem racje , trudno że nie żyje ”?

 10. Jesteśmy w Polsce a nie w Anglii. U nas obowiązuje ruch prawostronny.
  Art. 16.
  Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny. (Takie trudne?)
  Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.

 11. Hmm, sytuacja z ogółu nieciekawa i bardzo popularna. Pytanie zasadnicze. Czy az tak bardzo istotne jest to który większe przewienienie drogowe popełnił? Czysto hipotetycznie zakładając, w przypadku zderzenia, bedziemy sobie udowadniali czyja racja jest “mojsza niz Twojsza”?!? Przyświeca nam wszystkim ten sam cel- dojechać calym i zdrowym do miejsca docelowego, czyz nie? A przepisy ruchu drogowego nie zwalniają z dbania o swoje życie, a przede wszystkim, kierujac, jestesny odpowiedzialny za czyjeś życie. Czyjejś córki, syna, matki, ojca, bądź dziadków prawda?
  To, ze nie Twoja wina to nieznaczy(wg. Kodeksu ruchu drogowego) , że przeżyjesz.
  “óczmy się na błędach”

Comments are closed.