27 Comments on “Kierowca ciężarówki spycha z drogi a potem wyzywa i grozi”

 1. Huj w dupę autorom tych filmów. Sami odpierdalają a wielce kurwa filmy wstawiają

 2. Znalazł się pogromca dróg wiejskich, widzi że jedzie tirem i nie ma gdzie już zjechać to debil i tak musi wyprzedzać, ahh ja takich nie na widzę, powinien pierwszy pomyśleć a nie wyprzedzać jak debil.

  1. No a metr od prawej leci TIR, to raz a jak mu droga za wąska to inna trasę niech obierze skoro wiejska cała zajmuje. Do prawej i puścić osobówkę mieć to w dupie niech leci, szkoda ze z osobówki nie wezwał policji dwa mandaty widać 😉 blokowanie drogi i utrudnianie wyprzedzania.

 3. Debil za kierownicą tira żyja jak piesy i tak się też zachowują kto wam prawo jazdy dawał bo ciężko trzymać się lewj strony jezdni możliwie blisko krawężnik a nie spychac innych w mniejszych samochodach

  1. Lessi, pan to chyba nigdy nie siedział w ciężarówce, pan gówno widział gówno pan wie, jak miał zjechać tą ciężarówką?, człowieku pomyśl, widać po tobie ze jesteś cepem dróg i nie obrażaj innych kierowców.

   1. Do Autordebil, co ma do tego ze nie siedział! Oddaj kwity jeśli twierdzisz ze ciężarówki mają przyzwolenie na utrudnianie w ruchu. Metr miał po prawej wiec do prawej jak prawo nakazuje. Zwolnić i dac wyprzedzić, jak napiszesz ze mu sie spieszy bo towar wiezie a osobówka sie spieszy bo kobite wiezie. Spadaj na drzewo z kolega Dyzio który drzewami sie zasłania, jak mu tam droga za wąska to nie jedzie i tyle, a jak ma blokować drogę to pilota niech wynajmnie i specjalnie ciężarówkę zobaczy chociaż nawet gabaryty nie oznaczają ze masz im zjeżdżać, bo takiego przepisu niema, twoja gestia dobrej woli ze im pomożesz i zjedziesz albo przepuścisz. Bez pozdrowień kierowców szeryfów z dużych. A ten co zablokował drogę rownież za blokowanie drogi mandat! I kierowca ciężarówki za utrudnianie manewru wyprzedzania. Takie są przepisy jak nie pasuje to oddajcie kupione prawka!

  2. Lessi czy jak cie tam pies jebał.
   Droga wąska on ma 4 metry wys i gdybyś Ty miał rozum że są drzewa i on może o nie zahaczyć
   to byś się wykazał rozumem i mu odpuściła a teraz to Ty wyszedłeś na Debila

  3. Według Ciebie kierowca tira miał trzymać się lewej strony jezdni możliwie blisko krawężnika? Mam nadzieję, że nikt nigdy nie wyda Ci prawojazdy, a jeśli jakimś cudem je otrzymałeś, oddaj na najbliższym komisariacie zrobisz przysługę dla ludzkości.

  4. Mówisz krawężnik, a widzisz, że na wysokości 3.8, czasami niżej występują również gałęzie drzew, które wymuszają zjaz do osi jezdni? Pewnie nie, bo kierowca osobiwki widzi tylko krawężnik i to co na wysokości jego nosa…

  5. Na filmie widać że drzewa rosną przy drodze i kierowca tira nie mógł się trzymać prawej strony bo można uszkodzić zestaw i wypadek spowodować . Jak by kierowca osobówki poczekał by trochę to przy pierwszej możliwej okazji kierowca tira by go puśćił. Kto nie jeździ dużym to nie wie jak to jest kierowcy dużymi tak robią blokują drogę by nie doszło do wypadku .

  6. Tym bardziej że część tych “psów” może stara się trochę myśleć i trzyma się środka jezdni aby nie załamywać pobocza jeżeli już muszą jechać taką drogą… Ale co ja tam wiem, mocarze z osobówek wiedzom lepi ?

 4. Akurat na tym kawałku co zajechał drogę nie miał drzew na poboczu i mógł zjechać… zrobił to po złości… więc burak z niego i tyle.

 5. Kierowca osobówki jakiś spierdolony w chuj. Widzi, że mało miejsca to naraża swoje życie i innych… Ewidentnie widać, że droga jest wązka. Prawa fizyki mu mało znane. Na filmiku tir jedzie prosto, nie zajezdza mu drogi. I jeszcze to wrzuca na neta… nie jestem tirowcem, ale potrafie sobie wyobrazic jak ciezko jest jechać po waskiej drodze z takimi drzewami o ktore mozna zachaczyc naczepa bo rosna pod katem. Powinien mu ten tirowiec dac pstryczka dla nauczki. Po głosie słychać niedojrzałość tego człowieka. Pozdro

 6. Gdyby na mnie trafił to ja jadąc busem nie mam obowiązku by mu zjeżdżać.
  Jak widzę że wąsko i się pcha to przyspiesze by nie zachaczyc go i lecę środkiem a jak nie pasuje to polem jedź jak taki cwany.

 7. Osobiscie kurwie z duzego bym w ryj dal ! Bo huj zlamany nie jest panem ! A mial miejsce ! Kurwa kierowca jebany amator!

 8. pierdolone ameby , kierowca tira nie ma obowiązku mi zjedzać ? kurwa a jak jedzie auto z naprzeciwka to tez nie ma obowiązku? skoro auto z naprzeciwka moze go minac to widocznie powinno tam byc tyle miejsca zeby moc go swobodnie wyprzecic cioty jebane w tirach ulane

 9. Pirat drogowy i jeszcze wrzuca takie coś na internet…. To nagrywający wymusił swoją nadmierną prędkością wyjazd tira na drogę, a 2 sprawa tam gdzie chciał wyprzedzać to nie dało się wyprzedzać ze względu na bezpieczeństwo (wąska droga dwukierunkowa)

 10. PÓKI PALI SIĘ. OGIEŃ.

  Smutna to pora wypada jesienią,
  gdy gałęziami pustki ją ocienia.
  Zawsze podporą była – światłem, ziemią;
  i chyba nic już tego nie pozmienia.

  Dębem rozrosły, listowiem w koronie
  z wiatrem do snu mógł ich szumem kołysać.
  Kiedyś mu stopy mchem tuliła; z dłoni
  poiła źródłem, dokarmiała ciszą.

  Przyszły w noc letnią – huk i błyskawica.
  Pod ostrzem gromu dąb się rozpołowił.
  Dało się słyszeć w przydrożnych zaciszach,
  grzmot uderzenia w oddal poniesiony.

  Trzasnęło serce wycięte na korze,
  już się z zielenią liście nie wyłonią,
  nie będą z szumem szarzały na dworze;
  na wiosnę kwiaty ramion nie ozdobią.

  Pozostanie w pniu pochłoniętym ogniem.
  Deszcz czasem zrosi ogorzałe miejsce.
  Gdzie ledwo słońca przedzierał się promień,
  poświata lampek dziś rozświetla jeszcze.

 11. Idiotka z ciebie jest, niestety widac zero doswiadczenia. Droga odpowiednia kretynie dla każdego auta, ale debila z osobówki co wyprzedził nie wziął pod uwagę drzew w skrajni. Co tam w sumie tłumaczyć i tak taki bałwan który kierował jak i hejterzy w komentarzach tego nie ogarną.

Comments are closed.