34 Comments on “Czarne Audi blokuje i zajeżdża drogę”

  1. Pewnie że nie ich rejon i że można go oskarżyć na drodze cywilno prawnej

  1. już przestań pierdo… głupoty bo już nie masz czym tylko ci się płyta przycieła

    1. Niby co on takiego zrobił, wyprzedził kogoś na podwójnej. Nie zesrajcie się wszyscy. Jakby kultury trochę miał i po głowie się nie pukał, nie byłoby tematu.

 1. Ciekawe ze zawsze jak ktos daje nagranie z jakiej sytuacji drogowej to nigdy nie jest pełne tylko fragment który ma za zadanie zwalić winę na jedną ze stron

  1. dziwne jest to że takim baranom się strasznie śpieszy że nawet awaryjnym lub wyłaczonym z ruchu wyprzedzają , a jak zobaczą co gest adekwatny do ich zachowania to nagle mają czas bawić się na drodze… do łopaty takich jak za dużo energii po turbo drinkach.

  2. Czyli co, ma wrzucić nagranie jak wyjeżdża z domu? Pokazuje moment głupoty, i tak za dużo wyszło

 2. Biedny wielce poszkodowany. Pochwał sie co odjebaleś, że chcieli Ci łomot spuścić i nie zrzucaj winy na wadliwa kartę bo wychodzisz na pajaca i do tego kłamcę. Wydygałeś się co ? Az musiałeś na wstecznym uciekać. Tragedia z Toba typie. Serio idź na leczenie !

  1. Dokładnie nie wieże ze za to ze popukał po głowie chciało im się taki kawał z nim gonić napewno coś odjebal pewniejsi go chcieli wyprzedzić to przyspiesza z tąd taka reakcjia na kupili kamerek i kozacza pajace a puziniej napadli mnie policja a tak to jp

 3. 1:55 dlaczego zmieniłeś pas na lewy?
  Pewnie po to aby im zajechać drogę.
  Obydwoje nadajecie się, aby Wam zabrać prawo jazdy.

 4. Czemu ma służyć zasłanianie tablic rejestracyjnych i ryjów, jak nie ochronie bandytów? Dopóki będą chronieni, dopóty będą czuli się bezkarnie.

 5. A Ty sam się prosiłeś żeby w ryj dostać widze. Ciekawe czy bez tej kamerki tak byś cwaniakował

 6. Spokojnie wiadomo że nikt nie lubi takich sytuacji nie ma co chrzanic w takich sytuacjach prowokacji trzeba zareagować odpowiednio do wlasnych mozliwosci …., jak nie masz w rapach to przedłużeniem ręki albo mieć wyjebane tyle w temacie ?

 7. Kierowca łałdi,ma typowy chód jak większość prosiaków,którym się wydaje,że są napakowani…
  a tak na prawdę,to nadmiar słoniny,rozstraja im mózgi.I przez to nie wiedzą,że pośmiewisko robią z swojej śmiesznej pewności siebie.

 8. tępy pajac najpierw sam ich blokował , jak się zatrzymali to zaczął uciekać , potem popłakał się i wrzucił film na neta , mając nadzieję ze wszyscy zgodnie go pocieszą … Ja Cię nie pocieszę , jesteś tępym pajacem gorszym od tych koksów. Oni przynajmniej mają odwagę stanąć , a Ty jesteś debilem , krzykaczem i cip…. .

 9. ten co to wystawił to zwykła malina najpierw puka wiece głowę a póżniej ucieka. szkoda że to nie robili film byłby ciekawszy. a tak to sam wyszedłeś na idiote. a dla tych panów pozdrowionka

 10. Najpierw łamać przepisy jakbym jechał do porodu a potem stawać i bawić się na hamulcu bo honor i duma sebixa doznała uszczerbku. A potem się dziwić, że kierowcy ałdi i beemwu mają opinię jaką mają.

 11. Tej pedale z audi jaki rozum takie jaja. Jechalem tam wtedy spokojnie nagranie z mojego samochodu juz trafilo do odpowiednich osob.

 12. Tak się to kończy jaj burak trafia na pseudo stróża porządku z rejestratorem, wystarczyło go puścić i po kłopocie, ale “dlaczego skoro ja mam video” , obaj barany łamią przepisy i stwarzają zagrożenie.

Comments are closed.