9 Comments on “Brak jazdy na suwak”

  1. Słabo z panem kierowcą. Miejsca na zmianę pasu było sporo. Niepotrzebne zatrzymanie. Pretensje można mieć tylko do siebie.

    1. Zico, ty nie masz racji. Pas się zmienia nie kiedy jest miejsce, tylko na końcu. Właśnie takie wciskanie się wcześniej, zwalnia całą jazdę.

      1. Oczywiście – suwak powinien być stosowany tam, gdzie kończy się jeden pas , bo niby w którym miejscu wcześniej? Ten korek mógł być lekko licząc 3 razy krótszy.

  2. Pan nagrywajacy dobrze zrobil !;) jazda na suwak polega na tym ze jedziesz do końca tym pasem i jak się pas konczy to ty zmieniasz pas a oni maja obowiązek cie wpuścić! Bez żadnego gadania a jak ktos sie nie zna na przepisach to proponuję cofnąć się na egzamin:). Bo za nie wpuszczenie jest teraz mandat ! .

  3. Jest takie coś jak ustawa, zmiany w ruchu drogowym, jak dojeżdżasz do skrzyżowania ze światłami potrzebujesz znaku żeby wiedzieć jaka jest kolejność kierowania ruchem na skrzyżowaniu? Widziałeś znak np. uwaga stoi policjant nie rozjedź go? Albo uwaga światła mogą być uszkodzone patrz na znaki? Nie, więc jak nie wiesz to się dokształć.

  4. Ciekawy jestem GDZIE to było i KIEDY? Mieszkam w Krakowie, i prawdę mówiąc u nas JAKOŚ NIE MA Z TYM PROBLEMÓW. A zwężek jest po prostu BEZ LIKU!!! Zawsze jadę do końca zwężającego sie pasa i nie zdarzyło mi sie czekać dłużej niż , powiedzmy dwa auta. Najczęściej jest dokładnie jeden na jeden. To takie oczywiste tylko jakoś nie wszyscy to rozumieją. Pomijam już, że jest PRZEPIS a czy się z nim zgadzamy czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Ja tez uważam, że powinienem mieć zawsze zielone światło… Ale nie mam. Więc podporządkowuję sie przepisom. A te mówią – SUWAK !

Comments are closed.