16 Comments on “Złośliwość na drodze”

 1. Co nagrywający miał tu na myśli? Nie umie wyprzedzać, obsrał się jak małe dziecko, zrzuca winę na kierowcę mondeo, którego winy na tym filmie nie ma, jest tylko wersja nagrywającego. Równie dobrze mondeo mogło zahamować bo widział, że typ nie umie jeździć i chciał mu zrobić miejsce. Nagrywający to dzban.

 2. hahaha co za baran kieruje tym samochodem ?? dlaczego nie przyspieszyl i nie wkleil sie w luke miedzy jadacym prawidlowo mercedesem i pozwalajacym zjechac fordem ??
  wszyscy sa chujami bo ja nie umiem jezdzic hahaha

 3. Na tym filmie ewidentnie widać że kierowca mondeo przyspieszył a potem wyhamował gościa do 0. Wystarczy zobaczyć ile czasu minęło nim ponownie Mondeo ruszyło. A tu widzę komentarze że facet nie potrafi wyprzedzac….

  1. Gdzie tak ewidentnie to widać bo według mnie to wyprzedził mondeo bardzo sprawnie, przecież tam jest jakiś 2.0 diesel jak szybko mógł nim przyspieszyć jak jechali już ~100km/h? Nie rozśmieszaj mnie.

 4. Mondeo nigdzie nie hamowało do zera. Pewnie przyśpieszył by nie doszło do wypadkowej sytuacji wciskania się przed tym Mondeo w ostatniej sekundzie. Jeśli nagrywający nie potrafi od razu zajarzyć, że musi wjechać płynnie za Mondeo, to niech lepiej nie bierze się do prowadzenia auta. Tacy co na siłę sobie postanowili że wyprzedzą kilku i potem nie potrafią zdecydować się na inny, oczywisty wariant, nie powinni w ogóle
  być kierowcami.

 5. Nagrywający nie potrafi ani prawidłowo prowadzić, ani wyprzedzać. A kierujący mondeo zrobiłby lepiej, gdyby nie usiłował wpuścić przed siebie nagrywającego. Olać go i jechać swoje – wtedy nagrywający, ale niepotrafiący wyprzedzać, zamiast wjechać przed srebrny pojazd, mógłby zrealizować swoją wizję wjechania bezpośrednio przed zderzak ciężarówki, stwarzając jeszcze większe zagrożenie na drodze. :>

 6. nagrywający ma jakiś problem z oceną sytuacji na drodze i chyba zero doświadczenia w wyprzedzaniu. Na szczęście ma kamerkę, żeby cały świat dowiedział się o jego problemach i braku umiejętności. A przy okazji o zasobie słownictwa.

Comments are closed.