Zatrzymanie pijanego … nie to tylko kobieta

Zatrzymanie pijanego … nie to tylko kobieta

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :


[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”1-last”]


Historia zatrzymania

“Jadę sobie spokojnie późnym wieczorem S5 z #leszno do #wroclaw i gdzieś w połowie drogi dojeżdżam do dziwnie jadącego auta. Ewidentnie go nosi, lewo-prawo, od linii do linii i poza nie. Od razu mi się w głowie zapaliła czerwona lampka. Zrównuję prędkość i już po kilku minutach tych popisów wykręcam 112, gość chyba jest pod wpływem. Podaję markę, rejestrację, gdzie jesteśmy i uzyskuję zapewnienie, że zajmą się tym.

Jedziemy sobie dalej, niczym nie niepokojeni. Popisy są nadal, tylko trochę rzadziej. Chyba się zorientował, że za nim jadę, zwiekszam dystans. Pół godziny później wykręcam dla odmiany 997, odbiera #trzebnica, podobno ze #zmigrod do nas nie dotarli. Przekazują do #wroclaw. Robi się trochę nerwowo, bo gość z rejestracją krakowską, pewnie zjedzie na A8, stamtąd na A4 i szukaj wiatru w polu, tak daleko za nim nie pojadę… Patrolu nadal nie widać.

Faktycznie, skręca na AOW. Ale, ale! Zjeżdża na stadion! Znów 997, tym razem słyszę w tle, że zgłasza się patrol pod Magnolią. Przełączają mnie do nich, raportuję na bieżąco. Stadion. Lotnicza. Aldi. Orlen po lewej. Skręca, w prawo na czerwonym! Chcąc, nie chcąc jadę za nim. Adrenalina over 9000. Na Ostatnim Groszu. Kościół. Niebieskie światła w lusterkach, dwa radiowozy, zatrzymanie. Zjeżdżamy!

Policjant podchodzi, wyjaśniam jak to wyglądało. Idą do kierowcy, dmuchanko, dokumenty.
Jeden wraca z dziwną miną i mówi…

kierujący nie jest pod wpływem

ale kierujący jest kobietą

(-‸ლ)

rzecz jasna podziękowali za czujność

kto i tak zgłosi kolejnego takiego delikwenta?

1. JA”


https://youtu.be/c5gSlLBtOms

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<