49 Comments on “Ustawka kibiców na A4 – moment blokady drogi”

 1. Oczywiście te patole jeżdżą Audi i BMW. Tacy „patrioci” a jeżdżą hitlerowskimi autami.

  1. Ale Ty głupi jesteś mecenas 🙈😂
   Tylko pajacu umiesz szufladkować 👍

    1. Mam nadzieje, ze Matki tych debili wiedza co ich zwyrodnialcy robią. Mam nadzieje, ze w życiu jeszcze trafia do pierdla.
     Wstyd ze taka patologia jeszcze istnieje.

  2. Bo to są debile. Nie wymagaj od nich myślenia, bo tego nie znają 🙂
   A poza tym tacy z nich patryjoci jak z koziej dupy trąba 😛

   1. Racja. Patrioci. Tłuką się tylko miedzy sobą i tyle. Przyjdzie prawdziwe zewnętrzne zagrożenie. Już przyszło to sprdolom do mamusi.

   2. No panie ,,Wielki patrioto”, ciekawe kto twojej dupy będzie bronił jak nie właśnie prawilne mordeczki. W necie to każdy kozakiem a potem ty jak i reszta takich cveli siedzicie pod stołami niczym francja i błagacie o pomoc.

    1. prawilna mordeczka nie wie co to jest bezpiecznik, czy przyspiesznik w broni a ty mówisz o obronie. Szalikami będziecie odpędzać kule?

  3. Ty Kurwo żeby Ci chuj w dupe wpad za to stara szmato ciekawe czy na żywo taki kozak jesteś. Zdycha psie żeby Ci żonę wyjebalo stado murzynów do dupy i do ryja

  4. A ty co kurwa, mercedesa w garażu trzyma i pizde w necie otwiera. Kozak za 5 zl sie znalazł i stereotypami rzuca.

 2. Przygłupy zasłaniają się kominiarkami, chyba boją się policji.
  W ogóle co za kretyński pomysł, aby spotykać się na autostradzie?

 3. 0:43, marian na ciśnieniu ,przed walką poszedł się z kulturką wylać : DDDDDDDD

 4. Myślę że kierowca tego auta mógłby sobie narobić biedy jakby potrącił jednego czy drugiego. Ale to dlatego że żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy. Bo zachowanie wzorowe. Ścierwo można rozjechać najważniejsze ratować siebie i rodzinę. A zatrzymanie auta na autostradzie to jest ryzykowanie życia swojego i innych a więc uważam to zachowanie za wzorowe. Nawet gdyby pod koła wpadło kilka śmieci. To i tak zachowanie wzorowe. Ja osobiście obawiał bym się jedynie żeby nie uszkodzić takim kundlem auta.

  1. Kundel to twoja stara skurwiala Kurowo żeby Cię w dupso wyjebali Ty Kurowo śmiecie są twoi staży chuj Ci w dupe i do serca żebyś nie wierna Kurowo zdechła żeby Ciebie auto przyjechało jak bym Cię spotkał to bym Ci żeby wyjebal zdycha Kurowo stara zdychaj z chujem w dupie jebac cie .

   1. Co ty tak cały czas o tym jebaniu i kutasach? Lubisz? Koledzy wiedzą, że pedał z ciebie? Lepiej nic im nie mów, bo będzie niezły ubaw. Ubaw po pachy normalnie! 🙂

   2. Ty jesteś Konrad Walenrod? Ten sam co mu się sperma uszami wylewała? Konrad, to się nazywa mój chomik. Konrad ty byś tego chomika to taśmą pewnie obwiązał co? Konrad to nie imię, Konrad to ciota.

  2. Następny kozaczek w necie i obawy masz słuszne bo jak by zobaczyli taka sparciała konfidencką morde to byś odrazu na pizde dostał gówniarzu

 5. Szkoda że mnie tam nie było bo bym porozjeżdżał półgłówków tylu ilu było na drodze.

 6. Jak ja żałuje ,żem w tedy tierem nie przejeżdzał, poczóli by adrealine 🙂

 7. Debile. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. To są dorośli ludzie? Żenada.

 8. Szkoda że dużym tam niejechałem, poszedłbym równo po tych glizdach!!!

 9. morda psie jebany obyście zdechli ty i tobie podobnie świry pierdolone, jestem kierowcą zawodowym i takie zachowanie jet bardzo niebezbieczne dla użytkownikówk autostrady a że wy macie życie w poważaniu to nie znaczy że inni też je mają, jak chcecie siępozabijać to wypierdlać do lasu i strzelac do siebie a po 1 godzienie przyjedzie się wykopie duł i wrzuci kilkunastu idiotów i będzie spokój ty kurwo jebna!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Szkoda, że to nie była zima. Kierowca pługu śnieżnego zrobiłby tutaj piękną robotę zamiatając to kibolskie bydło tam gdzie jego miejsce, do rowu!

 11. Nie wiem po co sie ludzie zatrzymujecie…to autostrada nie parking pod biedronka.jak sie cisna niedorozwoje pod kola to ich zdrowie.ja bym nie zwolnil nawet

 12. Odważny ziomek przejeżdżając tak szybko obok tych ludzi 🙂 ciekawe co by zrobił jakby kogoś z nich potrącił. Zatrzymując się to bardzo ryzykowna sprawa myślę, że nawet równoważna z wydaniem na siebie wyroku :D, natomiast odjeżdżając to z kolei przestępstwo. I tak źle i tak niedobrze 😛

Comments are closed.