30 Comments on “Urażona duma kierowcy Audi”

 1. Dwoch burakow chciales napisac, burak to audi a drugi to ty ktory z momentem wrzucania kierunku wjezdza na lewy pas i zajezdza drugiemu droge temu ktory juz jechal lewym pasem bo nie mogl poczekac 5 sekund

  1. Czytałeś opis jełopie? Chyba napisał że odczekał 10 sekund. Najpierw poczytaj potem komentuj.

  2. Ty sie walnij w czoło…

   Jedziesz 140kmh , ciężarowy 87
   150m za tobą jedzie audi 150kmh

   Będziesz wyhamowywał 60 kmh? Sygnalizujesz że chcesz wyprzedać więc ten z tyłu wie co zamierzasz, albo porządnie przyspieszy i Cie wyprzedzi albo zredukuje te 10 kmh az toTy wyprzedzisz -normalne.

    1. Dokładnie, zważywszy, że w większości wypadków wystarczy zdjąć nogę z gazu i całość odbywa się w odpowiednich, bezpiecznych odległościach, ale większość traktuje lewy pas jak świętość i że można resztę traktować tak jakby ich nie było.

  3. Przed pisaniem takich komentarzy radzę przeczytać i zaznajomić się z kodeksem drogowym …. i mówię tu o czytaniu ze zrozumieniem . W Polsce nie ma tras szybkiego ruchu bez limitu prędkości . A jadąc grubo powyżej 150 i uważając ze ktoś kto jedzie przepisowo blokuje drogę , nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu , albo kręcenie karuzelą

 2. A nie widzliscie że ten ćwok z morcedesa zajechał drogę ciężarówce i ja wychamował. Jak by sam nie zaczął to by tego nie było.

  1. A to od kiedy na drodze obowiązuje zasada “ktoś zjebiał, to ja spierdolę bardziej i stworzę jeszcze większe zagrożenie”???
   “Jakby sam nie zaczął…” – CO ZA PRZEDSZKOLE MENTALNE 😀

  2. gdzie Ty tam widzisz wyhamowanie ciężarówki i co ma ciężarówka do całej tej sytuacji.

  3. Z jakie wyhamowanie ciężarówki sebusiu,o czym ty bredzisz,ciężarówkę to mercedes wyprzedził i pojechał dalej,ten w tym audi to jakis debil

 3. WyCHamował? Serio? Może na początku trzeba opanować język polski w podstawie, a później udzielać się na forach?

 4. gdzie Ty tam widzisz wyhamowanie ciężarówki i co ma ciężarówka do całej tej sytuacji.

  1. Merchuj jesteś chuj,oby jak najmniej takich tępych sebusiów jak ty jeździło po drogach

  2. Dokładnie jak piszesz. No, ale większość komentujących tego nie potrafi się domyśleć.

 5. Czy to DZIECI siedzą za kierownicą tego Audi i Meśka? Jeden się “obraził” bo drugi D W I E sekundy wyprzedzał ciężarówki i jeżeli mu wierzyć – uprzedzał o tym zamiarze przez kilka sekund!!! Czy jazda samochodem w Polsce to naprawdę JEDEN, NIEKOŃCZĄCY SIĘ WYŚCIG z pierwszą, najważniejszą zasadą – ” jesce ino jo”!!!??? LUDZIE! Macie bezpiecznie dojechać do celu! A nie obrażać się bo ktoś was wyprzedził ! Poza tym, NIKT nie może wymagać, aby wyprzedzanie miało miejsce dopiero wtedy, gdy na lewym pasie PO HORYZONT jest pusto! Nie wolno zajeżdżać drogi ale zmienic pas odpowiednio wcześniej można jak najbardziej. A ten, jadący notorycznie lewym MUSI SIĘ Z TYM LICZYĆ! Ale, jak widać tu pokazuje sie nam EGOIZM w skrajnej postaci. No cóż, buracki kraj, buraki za kierownicą. A policja zajmuje sie rozganianiem LGBT lub co najwyżej łapaniem w krzakach za szybkość! Wczoraj na autostradzie jeczałem 150 km/h ( wyprzedzałem !0 A za mną nie wiem, może z 1,5 metra jechał jakiś pozbawiony mózgu “kierowca”… Może myślał, że ja wyparuję, żeby mu ustąpić miejsca…Nie wiem. Ale wiem, że to skończony debil był!

 6. Życzę wszystkim kierowcom audi i bmw odebrania prawka lub po prostu eliminacji naturalnej w skutek wypadku. Robię ponad 60 tys. km rocznie po polskich drogach i to co wyprawiają kierowcy tych marek, przechodzi ludzkie pojęcie… Mniej debili na drogach, większe bezpieczeństwo.

 7. Ja proponuje spotkac sie na zamknietej drodze zrobic wyscig i wtedy zobaczymy kto jest bardziej psierdolniety???????

 8. Nawiasem mówiąc, gościu z mesia pisze że włączył kierunkowskaz 10 sekund wcześniej by ten go wyprzedził, no brawo, można całą trasę pokonać na lewym kierunku, wtedy wszyscy będą pewni że mogą wyprzedzać !!!

 9. Po pierwsze to ten z przodu a nie z tyłu wie lub powinien wiedzieć a po drugie w jakim miejscu w Polsce kierowca audi ma prawo jechać 150km/h?

 10. Ludzie nie potrafią jeździć drogami szybkiego ruchu, nie potrafią dobrze oszacować prędkości pojazdu w swoim lusterku, włączają kierunkowskaz w momencie zmiany pasa ruchu i wymuszają pierwszeństwo, lewy pas traktują jak kółko różańcowe zapominając że w Polsce mamy ruch prawostronny.
  Co z tego że ktoś jedzie 200km/h swoim pasem skoro to Ty wjeżdżasz na jego pas zajeżdżając mu drogę.
  Domyślam się że kierowca Mercedesa nie oszacował dobrze odległości nadjeżdżającego Audi zajeżdżając mu drogę i zmuszając do wyhamowania prędkości, po czym kierowca Audi odwdzięczył się tym samym- od cała historia.
  Wystarczyłoby, żeby w Mercedesie zdjął nogę z gazu i musnął hamulec (wytracając 5-10km/h) dając możliwość wyprzedzenia się przez Audi, a tak wszyscy musieli hamować i to dużo.

Comments are closed.