TIR spycha samochód osobowy z drogi.

Autor dodał też film pomocniczy ze stałymi znacznikami, pozwalającymi ocenić szybkości pojazdów, w tym i ich zmiany, na podstawie zmian odległości do pojazdu poprzedzającego.

25 Comments on “TIR spycha samochód osobowy z drogi.”

 1. Szanowny Pan z osobówki nie ma pojęcia o specyfice pracy kierowców ciężarówek. Jadąc z taką prędkością stwarza zagrożenie i delikatnie mówiąc ślimaczy się blokując przy tym kierowcę dużego .Duży mrugał bo sygnalizował ,,depnij ,, lecę na tempomacie lub odpuść bym cię wyprzedził i wtedy dalej się ślimacz a nie jak na załączonym filmie . Kierowcy małych nie mają pojęcia jak wielkie czasem ma znaczenie jedna minuta i jedno oczko na liczniku dużego .Wystarczyło odpuścić i dać się wyprzedzić a nie przyśpieszać na równi z kabiną dużego .

  1. Nie ma co tłumaczyć antytalentowi na drodze. Będzie opowiadał jak on bezpiecznie jedzie a stwarza zagrożenie bo go wyprzedzać muszą. Pod stołem się urodził to na stół nie wyjdzie.

   1. Sam jesteś baran. Gdyby nie Ci kierowcy tirów to byś chodził na golasa i żarł kit z okien. Nie jestem kierowcą tira, ale ich rozumiem. A tacy pajace jak ty stwarzają zagrożenie na drodze. Za przyspieszanie w momencie gdy ktoś rozpoczął manewr wyprzedzania powinna być kara utraty prawajazdy bo jest to bardziej stwarzające zagrożenie niż nadmierna prędkość. A jak ktoś chce jechać 80 tam gdzie można 120 to niech lepiej jeździ bocznymi ulicami ,a nie trasami szybkiego ruchu.

  2. Co kogo obchodzi specyfikacja pracy kierowcy ciężarówki!Przepisy są jedne ukarać zgodnie z przewinieniem popełnionym!

  3. No jakie ma znaczenie? Po pół roku tych minut nazbiera tyle, że będzie godzinę wcześniej w domu i w końcu żonę z sąsiadem przyłapie? Jak debil jeździ na stawce z km, to potem ma ciśnienie w gaciach, żeby więcej i szybciej.

 2. Idiota nagrywa i pierdoli jakieś głupoty. Za takie coś policja łapie i daje mandat za niezachowanie odpowiedniej prędkości w stosunku do warunków panujących. 80 jechać osobówką na autostradzie, to powinno się zabierać prawo jazdy.

 3. Ciężarówki jeżdżą z prędkością 85-94km/h (tak mają ustawiony kaganiec) jeżeli Pan nagrywający jedzie sobie z prędkością 85km/h na liczniku realnie jedzie 81km/h stad ta nerwowa sytuacja na drodze …

  Załóżmy jechał 80km/h jechał 76km/h ….

  Stanę w obronie kierowców dużych aut, masz możliwości szybszej jazdy, jedziesz drogą ekspresową . Kierując się twoim myśleniem że nic złego nie robisz to się mylisz, takim poziomem myślenia to może.y tam wpuścić konie, rowery, skutery itp…

  Zacznij jeździć normalnie 100km/h i nikt nie będzie mieć pretensji najwyżej parę osób Ci mrugnie co jedzą po 200km/h tak jak ja co jeszcze żyją ;p

 4. Ja nie widzialem zeby ktos kogos spychal. Widzialem natomiast wlaczony kierunek by goscia zmotywowac do ucieczki z martwego pola. I jak widac pomoglo

 5. Spredolino jedz 100km/h na ograniczenia 140km/h i uwierz mi że żadna Ciężarówka nie będzie Cię terroryzować. Jedzie 88km/h ni w pidze ni w oko, I się dziwi, że osoba zablokowana na 90km/h się wkuwria. Tak jedziesz zgodnie z przepisami, ale nie jedziesz zgodnie z intuicją kierowcy. Ciezrowka wyprzedza i zwalnia innych źle, jedzie za pizdeuszem źle… chjuj wam w dpue

  1. “Na autostradzie nie obowiązuje minimalna prędkość, ale pojazd musi być zdolny do osiągnięcia minimum 40 km/h.” Więc wypierda*laj !

   1. Zjebie genetyczny, jedz sobie ile chcesz ale jak jedziesz jak pizda i ktoś cię wyprzedza to nie przyspieszaj tumanie.

 6. Wystarczyło by żeby jechał ze stałą ,bardzo bezpieczną szybkością na autostradzie tj.100 i sprawa rozwiązana. Nikomu nie przeszkadza. Nikt się nie denerwuje . A tak jest zwykłym zawalidrogą. Poobstawia się kamerkami i nagrywa relacje jaki to kierowca TiRa niedobry.

  1. Sam jesteś zawali droga. “Na autostradzie nie obowiązuje minimalna prędkość, ale pojazd musi być zdolny do osiągnięcia minimum 40 km/h.” Więc co ty tu pi*rdolisz !? Jak nie potrafisz naciskać środkowego pedału pod nogami, to powodzenia w jeździe, a no tak, przecież kierowcy zestawów jeżdżą z nogami na desce rozdzielczej. Brawo !

 7. Co kogo obchodzi specyfikacja pracy kierowcy ciężarówki!Przepisy są jedne ukarać zgodnie z przewinieniem popełnionym!

 8. Was wszystkich kierowców Ciężarówek na ponowny kurs ile jest dopuszczalna maxymalna prędkość Pojazdu ciezarowgo na drodze expresowej i autostradzie max 80 więc nie gadajcie głupot!Nie wspomnę że na zwykłej drodze 70 km/h a w terenie zabudowanym zawsze max 50 !

 9. Pan “poszkodowany” nie wziął pod uwagę, że jego kamerka rejestuje prędkość. Szkoda, że nie ujął jak przyspieszył by sie znaleźć w martwym polu ciężarówki.
  Baranem się urodził, koniem nie zdechnie.
  Zapewne od dłuższego czasu tak się bawił i teraz zgrywa wielce poszkodowanego ..

 10. Myślę, że pan z osobówki nie powinien jeździć drogami szybkiego ruchu, by nie narażać swoje i swojej rodziny na życie i zdrowie, taką techniką przyspieszania i zwalniania i stwarzania niebezpieczeństwa dla innych. Gdybym wiedział takie zagrożenia życia, jak On , nie wsiadłbym do tak niebezpiecznych urządzeń, jak pojazd.

  1. hahaha następny. Myślę, że ciężarówki, powinni trafić na tory, to sobie będziecie z pełną prędkością podróżowali.

 11. hahahaha co mnie obchodzi specyfika pracy kierowcy ciężarówki. Normalny jesteś??! To, że TIR ma maksymalną 90 km/h to nie znaczy, że ma pełną prędkością cały czas jeździć. Nabieram coraz większej pewności, że ludzie jeżdżący zestawami, badania psychotechniczne wydrukowały sobie same. Weźcie sie kierowcy TIR-ów ogarnijcie, bo specyfikę ma każde stanowisko, czy zawód, a Ty nie jesteś PEMPKIEM ŚWIATA na drodze!

 12. Co z tego, że na autostradzie nie obowiązuje minimalna prędkość, ale jadąc rodziną z dzieckiem powinno się chyba jeździć bezpiecznie a tak będzie na pewno przy prędkości 100 km/h tak aby żaden tir nie mógł ich wyprzedzić. Naprawdę nie rozumiem z jakiego powodu uparł się aby jechać poniżej 90 co na pewno bezpieczne jak widać nie było.

Comments are closed.