30 Comments on “Szeryf drogowy na Gierkówce”

 1. mandat powinnes dostac tak samo jak kierowca ciezarowki. Stworzyles zagrozenie na drodze jadac pod prad

  1. Kierowca ciężarówki jakie prawo złamał ? Jechał cały czas a palant ciągle przekroczył

   1. Takie prawo złamał że utrudniał ruch innym i powinien odrazu na miejscu wpier……ol. Dostać to może frajer by wreszcie się nuczyl jeździć

   2. No jak nie wiesz jakie złamał to idz na kurs prawa jazdy od nowa. Nie można blokować pasa ruchu, tym bardziej na drodze ekspresowej, lewy pas sluzy do wyprzedzania, nie wyprzeda szachy zjeżdżać na prawy, mandat za jazdę lewym bez wyprzedzania lub blokowanie pasa, 500zl.

   3. A takie że przed nim zmieściło by się kilkadziesiąt aut a jedzie razem z prawym pasem. „Jedzie? No jedzie. W czym problem” Zapyta cebulak. A no taki że jak masz ograniczenie np do 90 km/h (Bez korka), a jedziesz 20 km/h, to utrudniasz ruch na drodze, czy go nie utrudniasz? Jedziesz? A no jedziesz. Tak samo ma pan z ciężarówki. Zero aut przed nim i spokojnie można jechać, ale nie, bo jedzie tak jak prawy pas. Utrudnia ruch, czy go nie utrudnia? Niech każdy sam sobie odpowie.

  2. Weź ty z policji czy co nikt tu nie powinien tak robić ale pan z tira prowokował innych do podobnych zachowan.To tak jak ktoś mówi do ciebie zejdź z drogi a ty nie to w końcu albo cię potrąci ktoś albo dostaniesz kopa w d…e i win z drogi jak słowa nie docieraja

 2. Kierowca ciężarówki oczywiście postąpił bardzo dobrze . Przyblokowal lewy pas aby rozładować korek na prawym. Balwan z osobówki który wyprzedza pod prąd.

  1. Tak to jest być kutasem a nie kierowcą ciężarówki , debil nie zrozumie tego że blokuje w ten sposób oba pasy ale po co się martwić o innych bo on wielki kierowca tira jedzie sobie. Kierowca tira sra do żwira. Zamiast jednego tira lepiej puścić 10 busów więcej miejsc pracy przynajmniej będzie.

  2. Oddaj prawko albo wracaj do podstawówki. Szeryf tylko przesuwa korek o kilometr. Nic więcej. Od szeryfowania przepustowość drogi się nie zwiększa.

   1. wy tak na powaznie chlopaki? to przejdz sobie z buta “tylko kilometr”. wez miarke, zmierz ile aut się zmieści. na szczescie szeryfow coraz mniej bo są pietnowani. a normalni ludzie po prostu rozlewają sie na dwa pasy zamiast wywalac korek przez cale miasto… o kure, WIEM, no tak. nie wiecie. bo i skąd. jezu, olśnienie, szeryfów po prostu zapraszam z mniejszych miejscowości gdzie nie macie zwężeń i takie tygodniowe wczasy w mieście w godzinach szczytu. i stójcie sobie wszyscy na tym jednym pasie xD

 3. not generalnie szeryfowanie jest super.
  Lewy Pas powinien być blokowany już na samym początku, a nie dopiero 1 czy 2 km przed końcem.
  Szeryfów puszczać tylko na drogi z 1 pasem

 4. Gość przywalił sie do kierowcy ciężarówki a sam jest idiotą, bo miał lukę to się w niej nie schował by upłynnić tylko zmusił do zatrzymania inny pojazd aby zostać wpuszczonym.

   1. Na suwak jak widać na załaczonym filmie to trzebaa umieć jeździć a nie ryć sie jak pedał pod same pachołki. Była wcześniej luka to dojechał do końca.

 5. Debilu powinni tobie prawko zabrać albo go wcale nie masz przez takich zjebanych debili są wypadki. Cebulaku jebany z osobówki

 6. Robię drogi ,codziennie widzę podobne sytuację. Patrząc od strony kierujących którzy jadą prawym pasem. Każda osoba która ich wyprzeda to jeden samochód więcej do kolejki. Robię drogi codziennie i widzę jak samochody na prawym pasie stoją w miejscu gdy osoby wyprzedzają ich lewym pasem, szeryf spowodował jedynie że osoby które były przed nim nie musiały czekać dłużej w korku. Na pewno widział jak wszystko wyglądało z góry, samochody z lewego pasa się wpychają, takie są realia. Z punktu wdzianie kierowcy który jedzie pasem lewym jakiś szeryf mu blokuje drogę i chu*j tyle w temacie. Dwa pasy są po to aby z nich korzystać więc nie widzę sensu blokowania drogi, problem jest w społeczeństwie bo oba pasy powinny być do końca zakorkowane aż do zjazdu w tedy ruch wahadłowy rozwiązuje problem.

  1. Ale ciężarówki też mogą korzystać z lewego pasa. Serio trzeba to tłumaczyć? Nie muszą stać na prawym pasie jak cebulaki tylko mogą jechać i lewym i prawym. Byłoby o połowę mniej aut na prawym pasie gdyby osoby korzystały z lewego. Ale nie bo po co? To na prawym stójcie a lewym niech jedzie ten kto mądrzejszy. Tyle i aż tyle.

 7. Jak kazdy by umial jezdzic jak powinno sie w takiej sytuacjii to ok ale niestety wiekszosc kierowcow osobowek to cipy i frajerzy zamiast wjezdzac po jedym to sie wpisrdalaja po 3 czy 4 dlateko trzeba blokowac pas zeby patawiany z bmw sie nauczyly jezdzic to dziala w dwie strony jak kazdy by wjezdzal po jednym tylko to by ten kolego nie blokowal pasa ale skoro wy macie to w dupie i sie na samym koncu wpierdalacie po 3 czy 4 to niestety trzeba zablokowav troche pas i wtedy lewy i prawy idzie tak samo a nie lewy przejedzie 30 aut a prawy 5 zacznijcie myslec w obie strony pacany a potem sie wypowiadac to kierowcy osobowek sie wpierdalaja a nie ciezarowek

Comments are closed.