20 Comments on “Strażak celowo spycha rowerzystę z jezdni – obok droga rowerowa”

 1. Brawo dla strażaka. A rowerzysta niech się dokształci, i cieszy że żyje! Droga rowerowa obok, a gnój filmy do neta wysyła!

  1. Zgodnie z prawem rowerzysta mandat 50 PLN. Natomiast strażak dożywotni zakaz poruszania się po drogach i 10 lat za próbę zabójstwa. Tak powinno wyglądać państwo stojące na prawie.

  2. Do pedalisty jadącego jezdnią obok scieżki …!! w drugiej części filmu widać ze kolejny rowerzysta jedzie prawidłowo po ścieżce MOŻNA?????

 2. Bardzo dobrze, czy pedalarze nie moga się stosować do przepisów ? Jest ścieżka to ma nia jechać a nie ulica, mandat dla pedalarza.

 3. Czy was wszystkich matki nie kochały? Owszem, rowerzysta popełnia wykroczenie. Co nie znaczy, że innych nie obowiązują przepisy. Tu nie dość, że kierujący samochodem ciężarowym (bo “strażackość” tego samochodu ma tu zerowe znaczenie w tym momencie) sam popełnia wykroczenie przejeżdżając przez podwójną ciągłą, nie zachowuje wymaganego odstępu i stwarza bezpośrednio niebezpieczeństwo dla rowerzysty.
  Kierowca powinien zostać wysłany na badania psychiatryczne i natychmiastowo powinno się mu odebrać uprawnienia do kierowania takimi pojazdami.

  1. Idź do okulisty, jaką ciągłą ten wóz strażacki przekroczył? Zwrócił uwagę i wyegzekwował obowiązujące przepisy, może w dosyć nietypowy sposób ale nikomu krzywdy nie zrobił. Gdyby każdy zachował obywatelką postawę i zwracał uwagę takim debilom to by nie było obranych przez psy chodników i luksusowych aut na miejscach dla niepełnosprawnych.

   1. od 38 sekundy jest przejechanie przez ciągłą linię, może masz problem ze wzrokiem? idź do lekarza. co do sytuacji z rowerzystą, to owszem, powinien jechać po drodze (nie ścieżce) dla rowerów, ale nie zwalnia to takiego szeryfa do jazdy w ten sposób. całe szczęście gość się utrzymał, bo jak by się wywrócił, to sądzę, że szybko straciłby pracę.

  2. Myślę, że tutaj wina jest po stronie rowerzysty ewidentna. Notorycznie zdarza się, że ścieżką rowerową obok (z nową nawierzchnia asfaltową), a rowerzysta po jezdni jedzie. Nie dziwię się strażakowi, bo mnie też to irytuje jak przez pięć skrzyżowań pod rząd wlokę się za ćwierćinteligentem, który nie wie, że powinien ścieżką jechać i blokuje ruch na drodze. To bardzo denerwuje i jak dla mnie, gdyby nie zachowywał się jak kretyn, strażak nie straciłby panowania nad sobą i nie doszłoby do takiej sytuacji.

 4. W tym przypadku obydwoje mandat, niestety większy dla strażaka. Ciekaw byłbym gdyby wpadł tym rowerem pod tylna os….

 5. A czy straż pożarna jechała na sygnale? Chyba nie więc kto czeka na straż? Czy do waszych łbów nie dociera że gość mógł zabić człowieka? Czy faktycznie sami musicie kogoś zabić aby się zastanowić nad tym? Najprościej to powiadomić policję i gościowi wlepić mandat a nie januszować!

 6. I tak się nic nie nauczył, bo wrócił na jezdnie. Niestety coraz więcej takich pedalarzy nie mających zupełnie szacunku dla przepisów i innych uczestników ruchu jeździ na ulicach.
  Swoją drogą odnoszę wrazenie, że nastała jakaś dziwna moda na pedalskich (trochę dwuznacznie zabrzmiało) prowokatorów. Jak już zainwestuje w kamerkę to od razu DDR nie są dla niego. xD

 7. a czy Ty nie rozumiesz, że debil na rowerze hamuje cały ruch na drodze, mając obok ścieżkę rowerową? Na co w takim razie buduje się ścieżki, skoro i tak debile jeżdżą po ulicy? To samo bym zrobił na miejscu strażaka

 8. Co z debil na rowerze… i jeszcze filmy na stop cham wysyła. Chyba ze chce pokazać jakim jest bezmuzgiem.

  Znów – sytuacji w ogóle by nie było gdyby jechał jak człowiek po DR ale nie założył za wąskie rajtuzki które powodują ból dooopy i jedzie jak panicz na ulicy.

  A strażaka by było szkoda jak by zrobił debilowi krzywdę i musiał potem za to odpowiadać.

Comments are closed.