Stop Cham #445 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Stop Cham #445 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Zapraszamy na 445 odcinek serii Stop Cham

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<

Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.
Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.

3 Comments on “Stop Cham #445 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach”

  1. Strona nazywa się Stop Cham, czyli pokazuje chamskie zachowanie na drodze, w odcinku 445 była sytuacja, że urwało sie koło, czyli ten pan jest chamem na drodze, bo urwało mu sie koło. Ciekawe podejście do chamstwa na drodze.

    1. Tytuł filmu prosze przeczytać a potem się wypowiadać dla jasności przytoczę gdyby za trudno było odnaleźć: “Stop Cham #445 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach” zwracam uwagę na słowo „Niebezpieczne”. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Pozdrawiam

  2. W 13 minucie sytuacja rzeczywiście była niebezpieczna, ale kierowca kombika miał prawo nie widzieć (a nawet wątpię że miał możliwość widzieć) karetki a chciał po prostu zjechać z pasa zjazdowego. Nie uważam że „debil, debil, idiota” tylko po prostu sytuacja głupia. Nagrywający mówi że mogłaby sobie karetka prawym śmignąć. Nie prawda. Zjazdowy się kończył a prawy był upchany, a poza tym prawda jest taka, że jak się robi korytarz życia to spieprza się na krańcowe strony jezdni i środkiem jedzie pojazd uprzywilejowany a nie że pobocze się zostawia. Pozdrowienia dla kierowcy szarego kombika i brawa za szybką, sprawną i mądrą decyzję.

Comments are closed.