Stop Cham #406 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach


Stop Cham #406 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Zapraszamy na 406 odcinek serii Stop Cham

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]

Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.
Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.3 Comments on “Stop Cham #406 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach”

 1. Jak to oglądam to widać że teraz nie ma kultury na drogach a niektórych nagrywających to powinno się ukarać. Najbardziej rozwalił mnie gość który puścił filmik gdzie na jakimś doku rozładunkowym wymusza mu TIR. Chłopie trochę kultury, można puścić TIRA i po sprawie gość by pewnie podziękował i super każdy ma lepszy dzień, a nie wprowadzać nerwy. Następny który moim zdaniem wymusił zdarzenie drogowe na TAXI, zamiast puścić taksówkarza to czekał aż ten zmieni pas. W wielu przypadkach tych nagrywających nazwał bym chamami a tych co wymusili czy coś źle zrobili.

 2. Widzę że niektórzy dalej nie rozumieją czym jest pas włączania się do ruchu i że istnieje obowiązek wpuszczania.
  Brak kultury jazdy trzeba aż było uregulować ustawą a tu dalej szeryfowie nazywają chamami tych którzy korzystają ze swojego prawa “pierwszeństwa”.
  Żenujący się robi ten “portal” bo jak widać chamy próbują innych nazywać chamami.
  A pędzenie tak po parkingu tirów?
  Tir zza tira nie widzi że jakiś debil zapi…dała.

  1. Michal, co ty bredzisz czlowieku. Jaki pas wpuszczania… Mylisz jazde na suwak z jakims wymyslonym przez siebie pasem wpuszczania. Kurcze, a potem mamy takie kompilacje jakie mamy :/

Comments are closed.