Stop Cham #380 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach


Stop Cham #380 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Zapraszamy na 380 odcinek serii Stop Cham

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]

Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.
Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.3 Comments on “Stop Cham #380 – Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach”

  1. Odnoszę czasem wrażenie, że w wielu przypadkach gdyby zachowanie i reakcje nagrywających były szybsze i prawidłowe to do niektórych wypadków by nie doszło.

    1. Dokładnie. 90% najpierw na iska klakson i przeklina, a dopiero potem hamuje. Poza tym zauważyłem, że Ci co wysyłają te filmiki to jakieś buraki szukające sensacji, często sami prowokują zdarzenia, które nagrywają.

      1. zdecydowanie się z Tobą zgadzam, myślący kierowca jak widzi bardzo szybko zbliżający się pojazd z lewej czy z prawej powinien założyć, że coś jest nie tak – a na filmikach zero refleksji, przyhamowania. Gdy widzę idiotę, który mi się wciska na chama i stwarza niebezpieczną sytuację, nie próbuję się z nim konfrontować – co mi po satysfakcji, że wina jest po jego stronie jak ja mam samochód do blacharza, koszty, obniżenie wartości auta – czasem naprawdę nie rozumiem innych kierowców.

Comments are closed.