7 Comments on “Sposób na glonojada … ?!”

    1. Koleś wyprzedza, jak mniemam max. dopuszczalną prędkością. Na prawym pasie co chwilę jakiś samochód – wg Ciebie ma zjechać, znacznie zahamować tylko po to, żeby puścić Jaśnie Pana Króla Lewego Pasa? A potem pół godziny jechać za ciężarówką bo takich amatorów szybkiej jazdy się trafiło 20 i żaden nie przyhamuje, żeby go puścić? Pas z prawej strony nie był pusty, a prędkość była znacząco większa – nagrywający był ciągle podczas manewru wyprzedzania, poganianie jest bezpodstawne. Tyle w temacie.

      1. Obowiązuje jazda prawym pasem a lewy służy do wyprzedzania. Po zakończonym naewrze należy zająć pas prawy który jest wolny przez conajmniej 400metrow (zgodnie z filmem) a następnie rozpocząć ponownie manewr wyprzedzania jeżeli lewy pas jest wolny oczywiście. Tyle w temacie.

  1. Tylko, że używanie takich wyświetlaczy jest niezgodne z kodeksem drogowym. Gdyby to byli policjanci, autor miałby “ciepło”.

  2. Przecież takie coś jest nielegalne!!!!. Janusz prostej nie zwolnił dlatego że zobaczył te piękne napisy na wyświetlaczu (a są one za małe), tylko pomyślał że to może Andrzeje jadą przed nim i mrugają mu czymś czerwonym.

  3. Na moje ewidentnie gościu masz powalone EGO. Za takie coś mandat Ci się należy. Jedziesz jak łosiek lewym pasem, możesz zjechać a tego nie robisz. Zero kultury jazdy i jeszcze mnie w główce.

Comments are closed.