7 Comments on “Śmiertelne potrącenie pieszego w Malborku – 05.12.2020”

 1. Auto ewidentnie pędziło z nadmierną prędkością. Kierowca miał pecha, bo na pewno za to odpowie. Wszak nie jego winą było to, że jakiś idiota nagle mu wbiegnie pod koła.

  1. I bardzo dobrze że odpowie. Jak nie potrafi ogarnąć znaku z ograniczeniem prędkości, to niech teraz dobrze go przeczołgaja.

   1. Absolutnie się nie zgadzam droga dwupasmowa jechał lewym pasem nie wyprzedzał innego samochodu na ani zaraz przed przejściem dla pieszych . Kierowca samochodu miał prawo tam być w przeciwieństwie do pieszego który wbiegł na przejście.

   2. Fotoradar w oczach?
    Chyba, ze ocenią po śladach hamowania itd.
    Co nie zmieni faktu, iż pieszego NIE POWINNO TAM BYĆ!

    1. Jaki fotoradar w oczach? Chłopie fizyka klasa 4 szkoły podstawowej.
     Trudno sobie wyobrazić co kierowało pieszym, że tak postąpił, i tego się raczej nie dowiemy. Natomiast jazda z prędkością ok. 80 kmh nie dała człowiekowi szans na przeżycie zdarzenia oraz kierującemu żadnych szans na manewr obronny.

 2. Bo wszyscy malkontenci mają radar w oczach i wiedza z jaką prędkością jechał. Każdego mogło to spotkać .

 3. Czytając wasze wypociny, aż brakuje słów. Fizyka w szkole podstawowej zaczyna się w klasie 7. Proponuje najpierw skończyć, szkołę podstawową potem pisać o fizyce. Być może kierowca samochodu jechał z nadmierną prędkością, ale na podstawie filmu można tego stwierdzić, choćby dla tego, że nie wiadomo jaka w tym miejscu jest dozwolona prędkość (nie widać jakie są znaki przed skrzyżowaniem).
  Wszyscy się skupiają na samochodzie, a nikt nie zwrócił uwagi na sygnalizatory świetlne, które są na skrzyżowaniu. Kierowcy jadący na wprost mają zielone światło. Natomiast na przejściu dla pieszych świeci czerwone światło. Pieszy zagrał w rosyjską ruletkę przebiegając na czerwonym świetle przez ruchliwe skrzyżowanie i przegrał. Winę ponosi pieszy. Niestety kierowca, będzie borykał się z traumą.

Comments are closed.