7 Comments on “Przedstawiciel handlowy któremu spieszy się, ale przyhamować ma czas”

  1. Widac ze nudzi mu sie w robocie. Moze filmik przeslac szefowi by mu pomogl podjac decyzje o zmianie pracy?. Moze cos bez auta bo widac ze sobie nie radzi..

    1. Internet jest “szeroki”. Najprawdopodobniej filmik trafi do firmy kierującego (Plus GSM) i debila szybko wyautują za “zabawę” firmowym autem.

  2. Bardzo dobrze zrobił jak byście nie zauważyli tirem nie patrzą z tyłu czy ktoś jedzie że znacznie większą prędkością tylko się wpi…. Ja nie raz jeżdżę z dziećmi i taki idiota tirem potrafi ci przed maską wyprzedzać i jak moje auto może się zachować? To może doprowadzić do wypadku moim zdaniem powinni w Polsce kompletnie zakazać wyprzedzania tirom z wyjątkiem gdzie są 3 pasy ruchu

  3. Kolejny właściciel małego Wacka kompensujący sobie braki na drodze. Nagranie powinno trafić na policję i do pracodawcy kretyna, żeby w nagrodę dostał odpowiednią gratyfikację.

  4. To Taka sierota, na drogę publiczną wyjeżdżasz z dziećmi?
    Kierowcy wykonują swoją pracę żeby nie oni być nie miał/ nie miała co do gara włożyć a często przez takie sieroty co nie wiedzą co począć ze sobą na drodze i takich idiotów cwaniaków jak ten z filmiku zjeżdżają z drogi by jednego durnia z drugim ocalić bo my w dużym możemy tylko nogi podnieść a co z wami cielaki wygrzebuje ktoś was z tego co zostanie???

Comments are closed.