13 Comments on “Próba staranowania i pobicia rowerzysty, bo po drugiej stronie ulicy była ścieżka rowerowa…”

  1. Witam, jestem psychiatrą, chętnie przyjmę cię na swój oddział, zapraszam. Potrzebujesz pomocy.

 1. Zabrac uprawnienia i na badania psyho…. wymagal czegos a sam nie przestrzegal a do tego takie cos zrobil…..

  1. Kim jest rowerzysta mając wyj…..bane na obowiązek poruszania się po ścieżce rowerowej………

   1. Dokształć się bo prawo mówi co innego.
    Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.

 2. Coraz więcej ORMOWców w RP. Tak na serio młody facet daje się poniewierać staremu grzybowi. Dlaczego nie oklepał mu ryja? Nie rozumiem, że komuś takiemu chce się wysiąść z auta i naparzać z przypadkowym człowiekiem i pouczać go co jest dobre. Mam teorię, że te szczepienia strasznie wzmogły agresję w ludziach i jest coraz gorzej.

  1. Twoja stara jest największym pasożytem i szkodnikiem wydając takie gówno na świat

 3. Mając ścieżkę rowerową ma obowiązek z niej korzystać nie ma dyskutowania że jest z kostki brukowej i się koła niszczą w rowerze , niech trenuje tam gdzie nie ma ścieżki to nikt nie będzie miał żadnego ale , tylko tu jest Polska w uj buractwa i cwaniactwa po każdej stronie , wyobraźcie sobie oburzenie rowerzystów gdyby kierujący samochodem jechał ścieżką rowerową zamiast drogą , jest nakaz poruszania się ścieżką i ma się do tego dostosować , niech by spróbował w Niemczech czy Holandii wjechać na drogę …….

  1. Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.
   Takie prawo mamy w Polsce. W tym przypadku rowerzysta nie popełnił wykroczenia.
   Natomiast Pana z auta czeka prokurator 🙂

Comments are closed.