20 Comments on “Potrącenie rowerzysty przez ciężarówkę”

 1. Raczej tytol powinien byc bezmyslne zachowanie rowerzysty i wymuszenie rowerem pierwszenstwa przejazdu. Ewidentnie widac jak rowerzyst wjezdza przez skrzyzowanie wprost pod ciezarowke. Szkoda czlowieka ale tez kierowcy tira szkoda bo ma czlowieka na sumieniu nie z wlasnej winy.

 2. Tir jechał swoim pasem, to pedałowiec wpierdzielił mu się pod koła zmieniając pas. Wina tylko i wyłącznie pedałowca. Dalej uważacie że karta rowerowa nikomu nie potrzebna i wystarczy mieć 18 lat?

 3. Dlaczego tytuł sugeruje wine kierowcy skoro jest ona po stronie rowerzysty?

  Nie wprowadzajcie ludzi wbłąd. Rowerzysta wjechał pod ciężarówkę, a nie został potrącony przecież.

 4. Poprawcie tytuł: Rowerzysta wymusza pierwszeństwo na prawidłowo jadącej ciężarówce.
  Sugerowanie winy kierowcy, kiedy to on jest ofiarą to najgorsze zło.

 5. A jak wy tu dostrzegliście winę rowerzysty w tej sytuacji z TEGO ujęcia kamery?

  Jak dla mnie, to kompletnie nie widać co robił gość na rowerze, dopiero się pojawia na ekranie w momencie wytaczania się spod koła ciężarówki.

  Co za to widzę? Ciężarówkę, która jechała z dość dużą prędkością i która nawet nie próbowała zwalniać dojeżdżając do rowerzysty, którego musiała mieć przed sobą, bo nie zapalają się światła stopu. Nie włącza się również kierunkowskaz w ciężarówce, więc nie miał kierowca zamiaru wyprzedzać (pomijając że nie mógł tego legalnie zrobić w tamtym miejscu).
  Kierowca ciężarówki jechał swoim pasem. A rowerzysta czyim, pasem startowym dla wahadłowca? Jechali tym samym pasem, tyle, że rowerzysta był PRZED tirem, więc to on miał pierwszeństwo. Być może nawet sygnalizował prawidłowo zamiar zmiany pasa na ten lewoskrętny, ale tego z tego ujęcia kamery nie da się zobaczyć. Za to kierowca tira nie dostosował prędkości, nie zwolnił i zabił czlowieka na skrzyżowaniu. Nie wiem skąd wam wychodzi wina rowerzysty…

  1. Wina stą że widać jak rowerzysta przejeżdża skrzyżowanie w niedozwolonym miejscu prosto pod tego tira

  2. Ja Ci wyskoczę przed maskę i też powiem, że Twoja wina, bo jechałeś szybko. Przecież widać, jak rowerzysta wjeżdża przed TIR-em z lewej strony. Wymusił pierwszeństwo i tyle, więc błąd rowerzysty i wyłącznie jego wina. Szkoda chłopa, ale szkoda też kierowcy TIR-a, bo nie ze swojej winy wziął udział w śmiertelnym wypadku.

  3. A Ty jesteś przyjebany czy ślepy ? Nie widzisz Rowerzysty w 00:05 – 00:08 Jak przepierdala wszystkie pasy i wpierdala się pod ciężarówkę ?

   1. Chyba ślepy w takim razie.
    A może niestety jednak i jedno i drugie. Sorry, obejrzałem jeszcze raz, już nie na telefonie i teraz widzę.

    1. To się chłopie TIR nie wypowiadaj pochopnie, bo takie brednie pisać to każdy głupek potrafi. Później wychodzisz na pacana.

  4. nie widzisz, że rowerzysta wyjeżdża z lewej i przez zapaskowany obszar wjeżdża prosto przed jadącą swoim pasem ciężarówkę? Albo wjeżdża w nią. Co by zmieniło, gdyby ciężarówka jechała wolniej? Faktycznie, z tego kąta nie widać momentu zderzenia

 6. Ty jesteś debilem czy debilem? Przecież jak wół widać jak rowerzysta wymusza pierwszeństwo. Nie wiem, może odpal sobie film na yootubie, bo tutaj jest za mały ekran, żebyś to dostrzegł, albo masz internet z ziemniaka i masz takie piksele, że nic nie widzisz.

 7. A faktycznie. Oglądałem na telefonie i to w pracy, więc rzeczywiście gówno widziałem. Teraz obejrzałem na większym ekranie, racja.

 8. Widać jak byk jak rowerzysta wjeżdża od prawej strony wprost przed ciężarówkę . Obejrzyj dokładnie film to się przekonasz

Comments are closed.