27 Comments on “Potrącenie protestujących w Warszawie”

 1. Dlaczego zamazują rejestracje debili – tego nie jestem w stanie pojąć. Warto żeby np. Sąsiedzi poznali jacy debile mieszkają obok

 2. Po gówno stał na środku drogi w miejscu nie wyznaczonym, sam sobie i dla kierowcy starzał zagrożenie w ruchu lądowym. Brawo dla kierowcy, może się to w końcu w tym kraju uspokoi.

 3. Właża na prywatne samochody…
  Przeciwko komu oni protestują?
  obywatelą?
  Czy protest zwalnia uczestników od myślenia.!

 4. Ziomuś to rozumiem że jak będą szli środkiem drogi na przykład idioci z ONR to można śmiało po nich jechać np. ciężarówką 🙂
  Bo po co łażą środkiem drogi nie??:) tak samo procesja itp.

  1. Jak chcą protestować niech protestują, mi to jest obojętne ale niech nie blokują ruchu dla niewinnych obywateli co nie mają z tym nic wspólnego. Zapraszam pod Sejm, pod Pałac Prezydencki a nie tamowanie ruchu, gdzie faktycznie ktoś może się gdzieś śpieszyć i to dla niego bardzo ważne. Większość wybrała PiS ja głosowałem inaczej, teraz musimy się przyzwyczaić bo obecnie to gówno zrobimy.

   1. Procesja lub inne marsze są zgłoszone i obstawiane przez odpowiednie służby które nad tym czuwają, tutaj możemy się pokusić że było w pewnym sensie ograniczenie wolności poprzez uniemożliwienie przejazdu pojazdowi który prawidłowo się poruszał a była podjęta próba zatrzymania pojazdu poprzez niszczenie mienia

 5. Masz świętą rację. Zawsze byłem tego zdania. Zamazując tablicę rejestr. ukrywasz sprawcę przestępstwa i stajesz się jego wspólnikiem. Niech nikt nie pierdzieli o RODO bo nikt nie może zaprzeczać faktom , które zostały zfilmowane.

 6. Głupie baby prowokacja aborcji by przeszła ustawa o przymusowym szczepieniu ,jaki ten naród jest głupi!

 7. Nie żebym go usprawiedliwiał ale to jest jak z samoobroną kiedy ofiara boi się bronić przed oprawcą bo jeszcze coś mu zrobi a głupi kraj powie że przesadził. Jedno to tamować ruch a drugie to tak jak oni rzucać się na samochód na samym początku filmiku, każdy miał prawo w takiej sytuacji spanikować tym bardziej że mógł wieźć dzieci w tym aucie a tłum w takich sytuacjach czuje się całkowicie bezkarnie. Więc nie mówmy tutaj że tylko kierowca zawinił, jakoś nie jestem bardzo powiązany z tą sprawą ale ciężko mi popierać kogoś kto uważa że protest usprawiedliwia wandalizm i tym podobne zachowania, sami zrażają do siebie ludzi którzy w normalniej sytuacji może by ich poparli.

 8. Prawidłowa reakcja, czekać aż łaskawie wszystko rozpierdolą, spełniać ich zachcianki. Zorganizowaną siłę można obalić tylko zorganizowaną siłą.

 9. Dobry wieczór. Czy kierującemu pojazdem BMW o numerze rejestracyjnym WOR 25533 postawiono już zarzut próby zabójstwa? Z materiału video ewidentnie widać iż z pełną świadomością potrącił pieszego na jezdni. Może następnym razem dozwolone będzie rozjeźdźanie tłumu ciężarówką jak we Francji. Czy ktoś już zgłosił to przestepstwo na policję? Ta Pani potrącona powinna żądać od zwyrodnialca rentę dożywotnią.

 10. Gdzie jest policja, żeby bandyci atakowali ludzi i ich mienie?! Prawidłowa reakcja kierowcy. A policja powinna gonić motłoch który czuje się bezkarny pod byle powodem, próbuje dewastować mienie zwykłych ludzi, którzy próbują normalnie żyć. Święte krowy.

 11. co kurwa? jestes pizdą czy kurwą, japierdole rozumiem te cale protesty ALE KURWA NIE ROZUMIEM DLACZEGO BLOKUJA DROGE NORMALNYM LUDZIOM I UTRUDNIAJA IM TYM ZYCIE???

 12. Widać w komentarzach, że ocena zachowania kierowcy bmw zależy od sympatii lub antypatii w stosunku do protestujących. Ja tu widzę debila, która wjechał w tłum ludzi, a to, że ich tam nie powinno być nie oznacza, że ktoś ma sobie urządzać Carmageddon.

Comments are closed.