20 Comments on “Potrącenie kobiety na hulajnodze”

 1. kierowca nie widział szkapy na hulajnodze a ten co widział potracernie nie widział ze jest cała. Jaki więc jest obowiązek i kto ustanowił obowiązek ze… ten ma widziec a tamten nie musi???? wszyscy ślepi łączcie się

  1. Edit No nie mogę erygować
   Jak się zapierdala to się tak kończy przejście jest dla pieszych a nie zmotoryzowanych
   Kierowca troche winny ale troszeczkę

   1. Poza tym, że tam jest przejazd dla rowerów, który zgodnie z kodeksem Prawo o Ruchu Drogowym służy również kierującym hulajnogami elektrycznymi. Jak masz prawo jazdy polecam się doszkolić z art. 33 oraz 33a zanim zrobisz komuś krzywdę.

    1. Owszem, ścieżka rowerowa, ścieżką rowerową, ale jak się wjeżdża na ulicę, to trzeba zachować ostrożność. Ten kierowca nie miał szans jej zobaczyć.

     1. „Ten kierowca prawdopodobnie wjechał już na późnym pomarańczowym, może już na czerw. Winny jest kierowca, a ty zanim znów coś głupiego napiszesz, to się dwa razy zastanów. A najlepiej trzy razy

     2. Dokładnie, jak się wjeżdża na skrzyżowanie, na którym inni uczestnicy ruchu mają zielone to należy zachować ostrożność (pomijając już to, że na to skrzyżowanie nie powinno się wjeżdżać!). Ten kierowca tego nie zrobił. Miał duże szanse ją zobaczyć, ale tego nie chciał.

 2. Ścieżka to ścieżka ale e wole się upewnić pierwszeństwo nie upoważnia mnie do bezmyślnego zapierdalania na przejściu. Zwłaszcza jak chce się żyć . Samo prawo pierwszeństwa jest trochę bez sensu. i powinno być zmodyfikowane do uważania pieszego pomimo pierwszeństwa na samym przejściu.

  1. Czy jadąc samochodem też zwalniasz lub zatrzymujesz się, by upewniasz się, że nikt ci nie wyjedzie? Stawiam , że jednak jedziesz normlanie, bo masz zielone.

   1. Wjeżdżam ostrożnie i cały czas zwracam uwagę na to co się dzieje, bo nie ufam ludziom, większość ludzi to kretyni

 3. Tytuł powinien być potrącenie samochodu przez kobiete na hulajnodze, jedzie blondynka na oślep i sie nawet nie rozglądnie dla własnego bezpieczeństwa

  1. Jest takie powiedzenie, “cmentarze są pełne tych, którzy mieli pierwszeństwo”

  2. Mam nadzieję że się na skrzyżowaniu rozglądasz i je blokujesz mając zielone. Bo inaczje musiał bym Cie nazwać blondynką;)

Comments are closed.