Mercedes zabija kierowcę na A-2 ?

“Mercedes zabija kierowcę na A-2 ” – Taki tytuł nosi nagranie opublikowane na YouTube.

A poniżej czytamy

 

“Kto wyjaśni śmierć młodej dziewczyny w nowym Mercedesie klasy A …?
 
0:02 – eksplozja pod wiaduktem w kabinie Mercedesa.
0:12 – resztki szyberdachu na drodze, a płonący Mercedes nadal porusza się z prędkością ok. 130 km/h.
1:09 – Mercedes zatrzymuje się w wyniku łagodnego dojechania do prawej bariery energochłonnej i tarcia prawym bokiem.
1:18 – Mercedes gwałtownie rusza z pełnym przyspieszeniem.
1:27 – Mercedes ostatecznie zatrzymuje się rozbijając zaparkowany inny samochód. Silnik wyłącza się.
 
Jakim cudem coś takiego mogło się wydarzyć w nowiutkim samochodzie kupionym w polskim salonie … i czy to jest pierwsza i ostatnia ofiara Mercedesa???
 
P.S.
Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny Zmarłej …”
 
W komentarzu pod filmem czytamy także:
 
Ostatnia wiadomość od MB Polska sprzed prawie półtora roku … i sprawa chyba została zamieciona pod przysłowiowy dywan 🙁
– “Witamy jeszcze raz, Piotrze. W nawiązaniu do wczorajszej wymiany wiadomości, chcieliśmy zapewnić, że otrzymaliśmy już oficjalne potwierdzenie od odpowiednich osób, które zajmą się dalszą analizą tragicznego w skutkach wypadku. Pragniemy również przekazać oficjalne stanowisko naszego działu komunikacji: Jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią na autostradzie A2. Wyrażamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie ofiary wypadku. Na razie niewiele wiemy o jego przyczynach. Bezpieczeństwo naszych produktów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego wspólnie z odpowiednimi służbami i organami będziemy dążyć do ostatecznego wyjaśnienia całego zdarzenia. Dział Komunikacji Mercedesa-Benz Polska”.

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]


8 Comments on “Mercedes zabija kierowcę na A-2 ?”

 1. pani co namawia do odjechania to namawia do przestępstwa z Art. 162 KK brawo dla pani oby jak się pani coś stanie niech każdy sobie ” Jedzie ”

  1. Zgadzam się z Pani/Pana komentarzem… Zauważyłam właśnie ze niestety to częściej kobiety mają tendencję do takich zachowań.. Mam nadzieję że Pani z auta przemysli następnym razem sytuację 2 razy…

   1. Pani chodziło o zjechanie z autostrady zęby w nich nikt nie wjechał z prędkością 140 km po komentarzach powyżej widać że ich kreatywni kreatorzy nigdy nie jeździli po autostradzie.

  2. Bohaterze siedzący przed komputerem lub z telefonem w dłoni – pani chciała zjechać w bezpieczne miejsce żeby nie zginąć rozjechana przez pędzące samochody. Jak to łatwo komentować po obejrzeniu 2 min filmu. Później widziała jak samochod jedzie prosto w nich wiec słusznie odjechali dalej !! Ludzie są beznadziejni jednak z tymi żałosnymi komentarzami.

  3. Proszę zwrocic uwage na to ze kobieta rowniez dbala o wlasne bezpieczenstwo wiec jak najbardziej bylo to racjonalne. Nie pojechali dalej tylko staneli w bezpiecznym miejscu i zadzwonili po pomoc! Najlepiej wyrwac tresc z kontekstu i objechać hejtem!

  4. A co może miała podłożyć się pod samochód, żeby zatrzymać rozpędzoną do 130 km/h bombę! Ciekawe jak ty byś postąpił! A nie komentujesz sytuację przed komputerem w ciepłych kapciuszkach i w fotelu. Jacy to wszyscy mądrzy z tej perspektywy!!!

 2. Sam byś nie wiedział/ a co w takiej sytuacji postąpic, także prosze ochłonąć z konentażem

 3. Następny znawca prawa przed komputerem! Najważniejsze zadbać o własne bezpieczeństwo.
  Jak widać auta dalej zapierniczają i to nie z prędkością 40/h
  Pomóc trzeba i to nasz obowiązek ale z głową a nie żeby było więcej ofiar

Comments are closed.