Kolizja z tirem, urwane lusterko

Kolizja z tirem, urwane lusterko
“Kierowca nawet nie zauważył kolizji. Zwrócił cenę lusterka z allegro i się rozeszliśmy. Szkoda było zachodu :)”

8 Comments on “Kolizja z tirem, urwane lusterko”

 1. Było tak nie zapierdzielać kiedy zmieniał pas ( miał kierunkowasakz włączony i trochę uprzejmości by wystarczyło by nie doszło do konatku między pojazdami. To był dla niego ostatni moment aby zjechac.

  1. Ale kto tu jest nie fer masz rację. To nagranie pokazuje że przysłowiowe chamem jest nagrywający, gdyż miał on dużo większą prędkość niż ten co zmieniał pas. Osobiście bym kazał nagrywające u zwrócić za lakier na naczepie, a nie na odwrót.

   1. hahahah – poczytaj sobie kodeks drogowy. Prawo jest prawem a nie subiektywnym ocenianiem przez każdego inaczej. Jesli tego nie rozumiesz, zwróć prawko.

   2. Jechał ekspresówką więc mógł jechać nawet 120 A jechał 115, przed kolizją zwolnił do 100. Więc pytam się gdzie tu jechał za szybko?? Kierowca tira nie spojrzał w lusterka i tyle w temacie.

  2. A co to ma za znaczenie …. włączył kierunek ale nie popatrzył w lusterko ?? Nagrywający i tak był uprzejmy i nie wezwał policji …

 2. Kierunkowskaz był już dawno włączony, zaczął zmieniać pas. Wystarczyło odjąć gazu i na niego jechać. Ale pewnie telefon w ręku albo coś nie pozwoliło obserwować sytuacji na drodze.

 3. tirolot ledwo 2 razy kierunkiem mignol i cyk zjazd na lewy pas,wjebal sie po chamsku a mial duzo czasu wczesniej by zmienic pas nie musi cisnac do konca i w ostatniej chwili zmieniac pasa

Comments are closed.