20 Comments on “Kolizja na autostradzie – osobówka wjeżdża w tył ciężarówki”

 1. Może stary nie jestem, raptem 45 wiosen ale od kilku lat obserwuję paskudny trend… …Youtube i ilość łapek/wyświetleń itp,itd. Przerażające jest to że wielu sytuacji można było uniknąć ale posiadanie kamerki i “fun” w necie widać daje więcej satysfakcji niż dojechanie do celu bez szkód. Ludzie zawsze popełniali błędy i ciężko powiedzieć ile takich sytuacji w życiu było (jeżdżąc głównie po Expr i Autostr codziennie po kilka) ale na mój rozumek zawsze unikam kolizji zamiast do nich doprowadzać, w tym wypadku chyba bardziej zależało na ilości wyświetleń na YT niż na bezpieczeństwie.

 2. Witaj kolego, i tu masz słuszną rację, też oglądam stop cham i bardzo dużo jest takich filmików że nagrywający powinien dostać bardzo surowy mandat. Pozdrawiam

  1. Tylko dzisiaj robiąc test po naprawie DPF na A2 ze 2 takie sytuacje miałem ale wolę 15 sekund później dojechać niż wcale.

   1. Sam jesteś śmieciem i to najgorszego sortu.
    Jeżeli to ty jesteś właścicielem tego nagrania, to powinieneś mieć zabrane prawko i grzywnę w wysokości wartości nowego auta które rozwaliłeś.
    A.G.A.

   2. Kierowcy ciężarówek wyślą że im wszystko wolno.
    Powinni być karani dużo większymi mandatami za swoje wybryki

   3. Jeśli się publikuje pod pseudonimem, to nie powinno się wymagać ujawniania danych osobowych od innych, Panie Szalkalu. Poza tym w pańskiej wypowiedzi zauważa się że Pan chyba jeżdzi smieciarką z długą naczepą.

 3. i dobrze, rozjebałe se pierdolec fure i jeszcze mandatu w ch bo nie zachowanie bezpiecznej odległości. i głupek to jeszcze nagrał 🙂

 4. Nagrywający gościu ty masz nasrane pod deklem i to mocno trzeba być niezłym zjebem by rozjebać sobie Auto. Szkoda że cię stara nie wyskrobała

 5. Przecież ten “Tir” jechał prawidłowo, osobówka zjechała dając pierwszeństwo tirowi który sygnalizował zmianę pasa, a nagrywający na CHAMA wjechał w tył naczepy. Gdybym był kierowcą “Tira” to po zatrzymaniu zespołu jeszcze bym chamowi skopał ryja, za porysowanie naczepy.
  A.G.A.

  1. TIR zmieniał pas ruchu i wymusił pierwszeństwo. Sugeruje zapoznać się z kodeksem drogowym, w szczególności z art 22. To, że ktoś łącza kierunkowskaz i pokazuje zamiar wykonania manewru wcale go do jego wykonania nie upoważnia. To, że ludzie hamują w takich sytuacjach ( dbając o życie i mienie ) daje później takie właśnie zachowania na drodze nazywane “kierunkowskazem pierwszeństwa”.

   1. Żeby wymusić pierwszeństwo trzeba też zmusić kogoś do zmiany prędkości tutaj osobówka i ciężarówka jechały z równa prędkością bo białe auto wjeżdża za ciężarówkę, a nagrywający wjeżdża w tył naczepy gdy ta jest już na lewym pasie i jeszcze wyraźnie widać że przyspiesza. Jeśli na miejscu była policja i pokazał to nagranie to nie wierzę, że nie uznali jego winy.

 6. Też tak uważam bezwzględna kara dla nagrywającego widać że za wszelką cenę chciał mieć co wstawić na YouTube.

 7. W sumie prawidłowo – gość nagrywający sam się wyeliminował z ruchu. Powinien dostać jeszcze niezły mandat za spowodowanie wypadku.

 8. Oho, same tępe szoferak z ciężarówek się odezwały. Zajechanie bez 2 zdań, a teraz sprawdźcie czy wam półbiegi wchodzą płynnie cebulaki.

Comments are closed.