10 Comments on “Kolizja ciężarówki z Volvo”

 1. Kierowca Wolwo myślał, że przycwaniakuje, a tu sam dopiero co włączył się do ruchu i miał wolny prawy pas. Po co mu był jeszcze lewy? Pozostanie jego tajemnicą. No i jeszcze ten świadek:( A mógł oglądać ciężarówkę w lusterku… I jeszcze te ciuchy nastolatka. Czy po 50tce warto jeszcze udawać?

  1. Jechał prawidłowo, skręcił w lewo na lewy pas. Miał zamieść po wszystkich pasach – zastanów się. Kierowca Volva (szeryf) chciał go ukarać nie wiem za co i skończyło się tak jak się skończyło.
   Apeluje om trochę życzliwości na drogach.

 2. Pierwsze moje wrażenie to , że chciał przyhamować ciężarówkę ale potem doszedłem do wniosku że chciał wjechać na lewy pas do skrętu przed ciężarówką (bo 2 s szybciej). Ale druga opcja nie wyklucza też pierwszej.

 3. Wskazanie winnego nie stanowi problemu. Kierowca ciezarówki po wykonaniu skretu zajał pas. Do kolizji nie doprowadził ale zapewne do wymuszenia. Skoro z osobowego volvo zdołał uniknac zderzenia to tak naprawdę za swoja irytacje zapłącił własnym błedem. Ciezarowe V było juz na pasie, a to osobowe volvo zmieniało pas doprowadzajac do kolizji. Chciał “ukarać” dużego a ukarał sie sam. Karma wraca.

  1. Dokładnie, to napisałam powyżej. Tym bardziej że widać w momencie 4:35, że osobówka włączyła się też do ruchu. Musiał więc widzieć ciężarówkę, tym bardziej że poruszał się z prędkością max 30 km/h. O wymuszeniu nie może być mowy. Co chciał uskutecznić kierowca osobówki, pozostanie tajemnicą jego portfela i młodzieżowego wyglądu.

 4. na filmie widać że volvo też włącza się do ruchu po prawej stronie z parkingu ale ciężarowy pierwszy wjechał i zostawił mu prawy pas ale debili nie brakuje co by chcieli żeby racja była zawsze po ich stronie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *