10 Comments on “Kolizja ciężarówki z Volvo”

 1. Kierowca Wolwo myślał, że przycwaniakuje, a tu sam dopiero co włączył się do ruchu i miał wolny prawy pas. Po co mu był jeszcze lewy? Pozostanie jego tajemnicą. No i jeszcze ten świadek:( A mógł oglądać ciężarówkę w lusterku… I jeszcze te ciuchy nastolatka. Czy po 50tce warto jeszcze udawać?

  1. Jechał prawidłowo, skręcił w lewo na lewy pas. Miał zamieść po wszystkich pasach – zastanów się. Kierowca Volva (szeryf) chciał go ukarać nie wiem za co i skończyło się tak jak się skończyło.
   Apeluje om trochę życzliwości na drogach.

 2. Pierwsze moje wrażenie to , że chciał przyhamować ciężarówkę ale potem doszedłem do wniosku że chciał wjechać na lewy pas do skrętu przed ciężarówką (bo 2 s szybciej). Ale druga opcja nie wyklucza też pierwszej.

 3. Wskazanie winnego nie stanowi problemu. Kierowca ciezarówki po wykonaniu skretu zajał pas. Do kolizji nie doprowadził ale zapewne do wymuszenia. Skoro z osobowego volvo zdołał uniknac zderzenia to tak naprawdę za swoja irytacje zapłącił własnym błedem. Ciezarowe V było juz na pasie, a to osobowe volvo zmieniało pas doprowadzajac do kolizji. Chciał “ukarać” dużego a ukarał sie sam. Karma wraca.

  1. Dokładnie, to napisałam powyżej. Tym bardziej że widać w momencie 4:35, że osobówka włączyła się też do ruchu. Musiał więc widzieć ciężarówkę, tym bardziej że poruszał się z prędkością max 30 km/h. O wymuszeniu nie może być mowy. Co chciał uskutecznić kierowca osobówki, pozostanie tajemnicą jego portfela i młodzieżowego wyglądu.

 4. na filmie widać że volvo też włącza się do ruchu po prawej stronie z parkingu ale ciężarowy pierwszy wjechał i zostawił mu prawy pas ale debili nie brakuje co by chcieli żeby racja była zawsze po ich stronie

Comments are closed.