17 Comments on “Kierowca Jaguara ostro hamuje na A2”

 1. Ty śmieciu jakim prawem oferujesz tak marne pieniądze za podjebany kogoś dobrze że ci jedno w tym samochodzie powinien jeszcze ci w Pysk.

  1. Oho! Zabolało :D? Za takie zachowanie powinni z marszu kierować do psychiatry – po uprzednim zabraniu prawa jazdy, rzecz jasna.

  2. Ewidentnie widać że gość blokował lewy pas i za to mu się dostało. Ciekawe ile za nim jechał że go tak podkurwił…?
   Pewnie nawet nie skumał dlaczego Jaguar go blokował, tylko ” pochwalił się własnym kalectwem na necie” Koleś z Jaguara powinien mieć kamerę na szybie i zgłaszać takich orłów co lewy blokują. Codziennie się z tym spotykam, lecisz za kimś lewym, chcesz wyprzedzić i nie możesz… Trąbisz, długimi walisz i ni chuja… Wreszcie ocknie się pajac że ktoś mu na dupie siedzi i jeszcze ma pretensje i albo cię zwyzywa albo zahamuje przed samym ryjem. POLANDIA:)

 2. Odezwał się raczej właściciel auta ?
  Brawo, pierwsze ortografia, później pisz.

  1. A co by to zmieniło? Czy stwarzanie zagrożenia to odpowiedź na złą jazdę?

 3. Co bylo… Nawet jesli blokowal lewy to nie miejsce i czas na pokazywanie ego. Stworzenie zagrozenia w ruchu i za to powinni goscia szukać. Głupi i głupszy a do tego niebezpieczny. Policja niech sie nie wykreca bo ch że firma ? Wskazanie kierujacego, jak nie to ewidencja a jak nie to skarbowka się zainteresuje że auto firmowe wykorzystywane w dziwny sposób. I zakwestionowac odpis vat do paru miesiecy wstecz plus kara:))))

 4. W takim Przypadku powinna byś firma mandatem np. od 1500+ obciążana i niech to ze swojego pracownika ściąga czy jak a nie lata taki i stwarza zagrożenie w ruchu śród lądowym

  1. Jeśli tak bardzo mu się spieszyło i nagrywający mu blokował to po co debil hamuje.

 5. We pal gumę farmazoniarzu. W pysk to ci z chęcią odwinę chłystku. przez taka agresje na drodze dochodzi do tragedii. Wyzywasz od śmieci pomazańcu to morda w kubeł i do garów parówo. Widać, ze kretyn z bmw…ha tfu na cb. Pluje ci do dupy frajerzyno.

 6. lewy pas służy do wyprzedzania wiec ten, który rzekomo spowalnia lewy pas wyprzedza taksówkę jadącą po lewym, a jak mi wiadomo sa ograniczenia predkosci,nie wiadomo czy jadacemu jaguarem sie tak nie spieszyli ze jechal 160 czy 190 i uznal poprzednika za zawalidrogę.

  1. EDIT:
   lewy pas służy do wyprzedzania wiec ten, który rzekomo spowalnia lewy pas wyprzedza taksówkę jadącą PRAWYM, a jak mi wiadomo sa ograniczenia predkosci,nie wiadomo czy jadacemu jaguarem sie tak nie spieszyli ze jechal 160 czy 190 i uznal poprzednika za zawalidrogę.

Comments are closed.