9 Comments on “Kierowca BMW wciska się na chama na A4 – bez zahamowań”

 1. Odbierać takim prawo jazdy na 3 miesiące i się może w końcu nauczą myślenia. A jeśli się nie nauczą to następnie zabrać na rok i dożywotnio. I po problemie.

  1. W Polsce ruch jest prawostronny a lewy pas służy do wyprzedzania , ten co to nagrywał i kilku przed nim jechali prawidłowo?????? Ludzie nauczcie się jeździć na autostradzie !!!!

   1. Widać, że jesteś pokroju tego z BMW. Poszukaj najpierw mózgu a później pisz komentarze.

 2. Drodzy mili, policja wyślę pisemko ze nie widzi znamion wykroczenia ukara mitsubishi za uniemożliwienie wjazdu na pas. To u nas normalka, samowolka na drogach i brak jakiegokolwiek poczucia bezpieczeństwa, muzułmańskie Państwo bezprawia

 3. Wyślij pierw siebie na te policję jedziesz lewym który jest do wyprzedzania.. A wyprzedza cie prawy

  1. Jadąc choćby 1 km/h szybciej od pojazdu na prawym pasie jest to już manewr wyprzedzania, a kierowcy jadący lewym pasem poruszali się szybciej od tych na prawym pasie. Kierowca BMW popełnił wykroczenie wyprzedzając prawym pasem jeśli byli poza terenem zabudowanym. Komentujących kierowców zapraszam do WORD na powtórkę egzaminu.

   1. To raczej Ciebie należy skierować na powtórny egzamin. Na jezdni jednokierunkowej, z wyznaczonymi pasami ruchu można wyprzedzać z prawej. Tutaj mamy mamy dwie jezdnie jednokierunkowe, więc jak najbardziej można wyprzedzać z prawej strony.

    Zachowanie kierowcy BMW oczywiście karygodne, powinien ponieść poważne konsekwencje, ale doprowadzenie do sytuacji, że na lewym pasie mamy dużo dłuższy ciąg pojazdów niż na prawym świadczy o “umiejętnościach” innych kierowców na tym nagraniu.

 4. Kierowcy BMW to najwieksza grupa artystów, pajacujących gdzie tylko mogą… Dużo jeżdżę i mam kilkadziesiąt nagranych filmików w większości niestety z BMW ?

Comments are closed.