Kierowca BMW uczulony na klakson – agresja na polskich drogach #67 Wasze Filmy

Kierowca BMW uczulony na klakson – agresja na polskich drogach #67 Wasze Filmy

Autor: ” Dojeżdżam do ronda BMW … wymusza mi pierwszeństwo i gwałtownie hamuje, jadący za mną pojazd w ostatniej chwili wyhamował ale widział ze moje hamowanie nie było specjalnie tylko przez bmw. kierowca jadący za mną postanawia nas wyprzedzić i sam wymierza sprawiedliwość dla BMW tez zajeżdżając mu drogę … cwaniak z bmw oczywiście sie wkurzył bo przecież on jest Panem na drodze i stwarza kolejne zagrożenie i gwałtowne hamowanie pojazdu przede mną co powoduje ze tym razem to ja przywaliłbym w niego. 2 minuty później … pokazuje mu przez szybę żeby się puknął w czoło i zastanowił co robi i dalej zobaczcie sami …”

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :


[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”1-last”]


https://youtu.be/jgJZUpTayxg

>>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<<

6 Comments on “Kierowca BMW uczulony na klakson – agresja na polskich drogach #67 Wasze Filmy”

  1. nagrywający najgorszy typ kierowcy… specjalnie przyśpieszy i zaczyta trąbić…
    poczytaj czym jest partnerstwo na drodze

  2. Oboje wjeżdżają na rondo w jednym czasie, to nie jest wyścig kto pierwszy wjedzie ten zablokuje drugiego. Rondo jest po to, aby w takiej sytuacji można było bezpiecznie, spokojnie i bezkolizyjnie wjechać autami z różnych stron.

  3. Według mnie najgorsze są takie chamy jak ten co to nagrywał, a nie kierowca z bmw. Słychać po silniku jak specjalnie dodaje gazu i trąbi. Pewnie ma jakieś kompleksy że nie stać to na bmw . Ja sam mam dwa auta volkswagena i bmw , jeżdżę raz tym raz tym i o dziwo Volkswagenem nie doświadczyłem żadnych złośliwości ze strony innych kierowców, za to przy jeździe bmw często doświadczam takich złośliwości, ale olewam takich idiotów. Drażnią mnie też idiotyczne komentarze niektórych jak w wypadku uczestniczy bmw jakby wypadki miały tylko bmw i tylko w bmw ludzie gineli .

Comments are closed.