31 Comments on “Kierowca BMW podszywa się pod policję?”

  1. No tak bo skutecznie blokuje ten pas… A zaraz i tak skrzyżowanie i co? Będzie szybszy?
   Jedynym pajacami są ludzie co srają ogniem z dupy bo ktoś lewym jedzie troszkę dłużej, a prawy jest i tak zajęty.

   1. Lewy pas to nie kółko różańcowe. Albo zapierdalasz albo spierdalaj z drogi dziadek

    1. Szukam przepisu na to piszesz i nie ma. Za to są inne co mówią wręcz przeciwnie co innego. Ale takie rzeczy tylko w BMW 🙂

     1. Kierowca zawsze powinien trzymać się możliwie jak najbliżej prawej krawędzi jezdni 🙂

     2. Generalnie lewy jest do wyprzedzania lub do lewoskretu. A nie do lansowania

     3. Art. 16 prawo o ruchu drogowym.
      Za jazdę lewym pasem jest mandat od 20 do 500zł.

    2. Masz ograniczenie do 40 i zakaz wyprzedzania. Nadal twierdzisz, że blokuję lewy pas?

  2. W terenie zabudowanym możesz jechać ktorym pasem Ci się podoba i jest to zgodne z kodeksem ruchu drogowego

   1. Hahaha gdzie masz napisane ze w terenie zabudowanym możesz jechać obojętnie którym pasem???nie ma różnicy czy jest to zabudowany czy nie,masz się trzymać prawej strony i tyle

 1. Tak, podszyl sie za policje, widac w chuj… jebana cioto to chyba Twoje hobby jedzic jak pizda prowokujac pizdowatym zachowabiem nagrywac i wrzucac do neta… ja pierdole. Serdeczny cguj ci w dupe patalachu.

  1. Swiete slowa lewy pas jest jak sracz miejski robie co mam zrobic i wychodze

 2. No tak wszyscy krytykują nagrywające ale nikt nie zauważył że akcje w mieście czyli teren zabudowany no i ze nie wspomnę o ograniczeniu prędkości

 3. Jedziesz jak pizda z wasami lewym pasem i pierdolisz ze pusty to moze czas kluczyki na wieszak i do okulisty.

  1. W mieście zasada trzymania się prawej krawędzi nie działa… To nie kurwa autostrada żeby zapierdalać chociaż i tam zaskoczę Cię ale istnieją ograniczenia prędkości. W mieście jest przeważnie 50 i mniej a bardzo rzadko 70 więc nie pierdolcie głupot i nie udawajcie, że wasz stary klekot 1.9 to formuła 1 do wyprzedzania lewym w mieście. Największym pajacem jest bezmózg w tym bmw i piszący komentarze o zawalaniu lewego pasa. Pozdrawiam.

   1. Pomyśl debilu że może ktoś akurat ma w aucie duszącę się dziecko i jedzie do szpitala albo żonę co zaczęła rodzić a ty se jedziesz jak ciota lewym bo tak ci się podoba. Nie ty jesteś od pilnowania przepisów więc wypierdalaj na prawy pas i się go trzymaj i chuj cię obchodzi że ktoś chce lewym jechać szybciej.

 4. Pogrzało was wszystkich debil podszywa się tępy burak jak zwykle w BMW jak wyżej zapierdalać to możesz w polu jeden z drugim lewy pas nie jest tylko dla wybrańców ze zwarciem w głowie to przez takich jak on jest tyle wypadków że skutkiem śmiertelnym bo baran się spóźni 2 3 min argument duszące się dziecko no proszę was wierzy ktoś w to jak dla mnie to tępy imbecyl który jest zagrożeniem i tyle

 5. Za ten film autor powinien dostać spory mandat. W pisokatolandzie jeździmy prawą stroną. Lewego pasa możemy używać wyłącznie podczas skrętu w lewo lub podczas wyprzedzania. Autor filmu bez uzasadnienia porusza się lewym pasem.

 6. W mieście nie obowiązuje zasada lewego pasa więc może nim jechać i przepisowe 50.
  Poczytajcie przepisy imbecyle albo kluczyki na kolek i ponownie do szkoły.

  1. I przez takie zawalidrogi są korki i wypadki :/ Nie, mamy ruch prawostronny więc jak chcesz sobie uprawiać dziadziojazde to zjedź na prawy!!!

 7. Dla wszystkich debili co piszą że w mieście nie obowiązuje jazda prawym pasem i że można jechać lewym, proszę sprawdzić o czym mówi art. 16 prawo o ruchu drogowym.

 8. Wszystko ładnie pięknie, ale… PO CO TELEPIESZ SIĘ NA LEWYM PASIE ?!? Chcesz sobie pozwiedzać, to zjedź na prawy

 9. W mieście jak co chwilę masz skrzyżowania nie ma zasady prawego pasa, jest to co najwyżej grzecznościowe zachowanie a wyzywając ludzi świadczysz tylko o poziomie inteligencji co z jej ograniczenia przejawia się raczej brakiem racji w tej sprawie.

 10. tak na marginesie to policja ma bardzo różne samochody cywilne w grupach narkotykowych i można się czasami zdziwić w Warszawie mieli kiedyś Subaru imprezę WRX latali nią łapiąc małolatów więc wcale się nie zdziwię jeżeli faktycznie to był samochód operacyjny. w Warszawie mają bardzo różne samochody od Opla Corsy, fordy fiesta , Opla combo, partnery po Range rovery

 11. Punkt 4 Art.16 Prawa o ruchu drogowym
  Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.

Comments are closed.