12 Comments on “Jazda w korku i szeryf regulujących ruch na pasie”

 1. Z niego taki szeryf jak z ciebie kierowca.
  Słyszałeś kiedyś o korytarzu życia?
  Ten “szeryf” był jedynym który jechał w tym korku zgodnie z przepisami ruchu drogowego do czasu az pojawiłes się ty.

  1. Hahaha, on tworzył korytarz życia? Tylko do momentu kiedy ktoś mu wjechał przed maskę, wtedy zaczął tworzyć korek śmierci hamując nagle bez żadnej potrzeby kilka razy. Jaki korytarz życia? Piłeś – nie jedź.

 2. Właśnie tak powinno się jeździć w korku jak ten biały mały dostawczak zanim go wyprzedziłeś. Lewy pas się dosuwa do lewej krawędzi, a prawy do prawej. Nagrywający jechał po środku i potem jak jedzie karetka, to po udrożnieniu drogi karetce stoi pod ukosem i zajmuje cenne miejsce – gdyby jechała ciężarówka straży pożarnej to musi zwolnić, bo mało miejsca.

  1. O czym ty chłopie bredzisz? Jaka karetka, jaka straż, ja tu widzę spowolnienie ruchu i walniętego szeryfa. Gdybym miał stare auto oraz zamontowaną kamerkę to walił bym w zadek aż by zadudniło i byłaby wina szeryfa z powodu gwałtownego hamowania bez przyczyny.

   1. O czym ty bredzisz? Jeśli jest spowolnienie takie to należy SWOIM pasem dojechać do zwężki i dopiero zmieniać pas, ale są cfaniaki co to skaczą jak ten osioł nagrywajacy, aby przeskoczyć kilka aut powodując zagrożenie.

    1. Ten kolo w dostawczaku nie tworzył żadnego korytarza życia, nie dojeżdżał do zwężki (której tam w ogóle mogło nie być) tylko się zagotował bo mu koleś wjechał przed maskę i postanowił w odwecie sobie mu parę razy z nagła zheblować przed nosem. I to on właśnie w ten sposób tworzył zagrożenie. Zmiana pasa jest normalnym manewrem, który większość kierowców ma lub powinno mieć opanowane. W korku tym bardziej kiedy jedzie się bardzo wolno ale się jedzie. Zmiana pasa w takich warunkach jest absolutnie dopuszczalna choć może akurat nagrywający wjechał zbyt blisko dostawczaka – tak mogło być. Ale to jedyne potencjalne przewinienie nagrywającego. Potem popis łamania przepisów dawał dostawczak – nie wolno na pasie ruchu zatrzymywać samochodu i z niego sobie wysiadać i spacerować po drodze, nie wolno hamować bez potrzeby i w ten sposób prowokować kolizję. Tu nie ma żadnej dyskusji.

   2. Jezeli wjedziesz komus w tylek ZAWSZE jest twoja wina – a on ew. Dostalby mandat za bezzasadne hamowanie

 3. Co było na początku filmu? Było widać duży dystans pomiędzy białym a wczesniejszym autem? Potem widzieliśmy emocjonalne zachowania wynikające z chamskuego zachowania kamerzysty. Kamerzysta zbierał materiał prowokując kierowcę. Co z czarnym autem?

 4. Ale Wy bzdury opowiadacie !!! Chamstwo i prostactwo … Pan z białego samochodu dostawczego czy jak go tam zwał zachował się w sposób niewłaściwy i stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Powinien zostać ukarany we właściwy sposób albo przez prawo albo przez życie … a wszyscy co twierdzą inaczej są jego pokroju. Manewr zmiany pasa ruchu jest dozwolony nawet w korku a korytarze życia są blokowane ale przez przez takich ludzi jak Pan z białego dostawczego samochodu. Pozdrawiam Wszystkich zdrowo myślących kierowców.

Comments are closed.