14 Comments on “Fałszywy policjant zatrzymuje nas w Poznaniu i próbuje dokonać kontroli drogowej”

 1. Ja pier****, ci Polacy mnie rozp********* pomysłami.
  „Dlaczego Pan blokuje ruch?”

 2. Co za burak w tej L-ce z premedytacją blokuje i utrudnia ruch , szukając zaczepki. Powinien zostać za to ukarany mandatem zgodnie z przepisami, których łajza tak niby pilnuje, a poza prawem kiedyś może trafić na kogoś mniej opanowanego i będzie płacz.

  1. mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy i nie jezdzisz samochodem, a twoja dzialalnosc to tylko trolllowanie.

  2. Co ty dupisz…!!! W Lce był falszywy policjant..? Nie więc pitej bokiem , zasrańcu.

 3. Od samego początku filmu widać jak kierowca L-ki ciągle patrzy we wsteczne lusterko. Jak dla mnie przesadzona ostrożność i mała prędkość w mieście była wymierzona celowo w kierowcę forda – zirytowało to gościa z mondeo ( wcale mu się nie dziwię) ale co oczywiscie nie usprawiedliwia go w podszywaniu się pod policję. Być może spieszył się gdzieś i wkurzył brakiem możliwosci wyprzedzenia L-ki jadacej 40km/h. Na kursie uczyli, że brak dynamicznego przyspieszenia jest spowalnianiem ruchu. Bycie zawalidrogą to domena młodych kierowców albo starszych osób. Tu mlody gosc zachowuje sie jak panienka. Zauważcie, że spowalnianie ruchu, przesadzona ostrożność oraz mocne przyhamowanie Pana z L-ki po usłyszeniu trąbienia było ewidentnym szukaniem zaczepki, bo przecież ma kamery i niby nic złego nie zrobił. I to bezsensowne ustąpienie pierwszeństwa przed lewoskrętem…żenada. Dwa samochody zdazylyby skręcić… Tacy są najgorsi. A w 90% to hipokryci, którzy wyłączając swoją kamerę zachowują się tak samo jak ten z mondeo. Wg mnie mandat za stworzenie zagrożenia na drodze dla Pana z L-ki za bezpodstawne przyhamowanie, co mogło doprowadzić do celowej kolizji. Panem z Mondeo niech zajmie się sąd. Pozdrawiam

  1. Ty chyba Hubson żartujesz, prawda?
   Kierowca L-ki zahamował słysząc ostrzegawczy sygnał dźwiękowy – Mógł nie zauważyć dziecka, rowerzysty i odebrać ten dźwięk jako ostrzeżenie.
   Podszywanie się za policję i to PRZYGOTOWANE (sygnał świetlny, sygnał dźwiękowy, lewa odznaka) to KRYMINAŁ!! I ten człowiek powinien tam trafić.

   1. Rozumiem że za każdym razem jak słyszymy sygnał dźwiękowy trzeba wcisnąć hamulec w podłogę? Co za bzdura! Idź na jazdy doszkalające i poczytaj o płynności ruchu. Jeżeli jest ograniczenie do 50km/h to jeździmy 50km/h a nie 35km/h… tak jak przed fotoradarem – wiekszosc zwalnia poniżej dopuszczalnej prędkości.. A to zaburza płynność i w takich sytuacjach najczęściej dochodzi do kolizji.
    Ja gościa z Mondeo nie bronię, powinien za to beknąć. Ale Pan nagrywający jak dla mnie szukał od początku zaczepki. Pozdrawiam

  2. Dwa razy to może niekoniecznie, bo chyba sugerujesz się kamerą czołową, która pokazywała wszystko jakby było w slow motion. Obczaj gościu jak kamery boczne i tylna pokazywały zbliżanie i oddalanie się pojazdów, to wszystko zrozumiesz.
   Może również i tę cześć, o NAGRYWANIU MATERIAŁU SZKOLENIOWEGO DLA KURSANTÓW!

   1. W materiale szkoleniowym nie powinno sugerować się jazdy o 15km/h niższej niż dozwolona. A tu na tym filmie widać że Pan szkoleniowiec jedzie ze średnią 35km/h. Po co ? Żeby kursanci zrozumieli ? Jeżeli przy 50km/h nie zrozumieliby wszystkiego tzn że nie nadają się do poruszania pojazdami. Mam wrazenie ze pana z kamera bronią sami niedzielni kierowcy 🙂

 4. gdzie ty chłopie na filmiku widzisz że ktoś w L-ce patrzy we wsteczne lusterko? JAK?

 5. Wawiak- widzę że sam się na przepisach nie znasz a prawo jazdy znalazłeś w chpsach Lays, albo kupiłeś na stadionie.

 6. Ty gościu jak to pisałeś to byłeś nacpany jak wodolot czy jesteś opóźniony w rozwoju? Mam nadzieje ze nie masz auta i uprawnień bo czytając co piszesz,to jeździł byś jak oblakany po ulicach a przepisy miałbyś w dupie,i to glownie przez takich jak ty dochodzi do wypadków…

 7. Cały ten filmik jest reżyserowany. Po pierwsze: nagrywający, nie wiadomo po co, cały w kamerach i wlecze się jak ostatnia ciota, jak opętany gapi się w lusterko i komentuje typa z tyłu. Po drugie, fałszywy policjant: kto normalny montuje sobie koguta i syrenę w prywatnym samochodzie, przecież to jest nielegalne.

Comments are closed.