34 Comments on “Długie wyprzedzanie ciężarówek i szeryf w pickupie”

 1. Takim śmieciom powinni zabierac samochody. Nikt mu drogi nie zajechał. Przeciwnie on wyprzedzał nieprzepisowo prawym i wjechał nieprzepisowo przed machę nagrywającemu bez odstepu. To bandyta drogowy. Dożywocie, żeby młodym dać przykład!!!

  1. Zle zrobil, ale ten co szcza na kolo ( debil z tira) tez poyebany. Jak tak mozna? Wiesz ile rqzy mi duzy przed sama maske wyskoczyl?!

   1. Co robi i gdzie jest polska policja..? Siedzi w kościołach i pilnuje pomników..? Komend. Szymczyk nie okradajcie podatnika !

    1. Duzym przed maske wyskoczyl hahaga. Ty imbecylu jebany jak duzym wyskoczy to ty malym masz jeszcze czas na reakcje. Pomysl co się dxieje w odwritnej sytuacji tłuku jebany

     1. Ty przeses obszczanego koła a wy jak sie wyprzedzanie to nie możecie sobie oczka na tempomacie odpuścić, żeby to szybciej poszło? Zbyt duża matematyka na wasze mózgi?

     2. NIE…. stary, ostatnio na A2 podczas wyjazdu z MOP specjalista WIELKI FACHOWIEC CIĘŻARÓWKI ZAJĄŁ MI 2 PASY Z 2 PASÓW … FACHOWCY KIEROWNICY Z WAS JAK CH**** . DO JAZDY NA PROSTEJ SIĘ NADAJECIE

   2. Duzym przed maske wyskoczyl hahaga. Ty imbecylu jebany jak duzym wyskoczy to ty malym masz jeszcze czas na reakcje. Pomysl co się dxieje w odwritnej sytuacji tłuku jebany

  2. A od kiedy przy wyznaczonych pasach ruchu nie można wyprzedzać z prawej strony.
   Ty jesteś jako pierwszy do oddania prawa jazdy o ile je posiadasz,w co wątpię.

  3. Polskie przepisy nie zabraniają wyprzedzać prawym pasem wiec nie popełnił wykroczenia dalej bez komentarza

   1. Zgadza się pewnie że można, nie można na skrzyżowaniach, wzniesieniach i ostrych zakrętach odpowiednio oznaczonych.

  4. Trzeba było się uczyć i o lepsza robotę postarać. Jedyne co potrafisz wydedukować z całej akcji, to te parę marnych zdań, które nic wartosciowego nie wnoszą. Nie ma co generalizować, ale niestety w Waszej grupie zawodowej takich prymitywów jak Ty jest bardzo wielu. Ot takie zachowania będą się zdarzać. Zrozumiałeś wszystkie wyrazy?

 2. Można wyprzedzać z prawej strony na jezdni jednokierunkowej z wyznaczonymi pasami ruchu, a pas ruchu to każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami drogowymi.
  Tak więc zaprezentowany manewr nie był w tym względzie nieprawidłowy.

  1. Widać, że nie rozumiesz specyfiki pracy zawodowego kierowcy z tzw TIRa…
   Czasem te 5 km/h powoduje to iż zdąży dojechać do celu w ograniczonym czasie pracy (TACHOGRAF) i np weekend spędzi z rodziną a nie w kabinie.
   Ps. Warto się czasem zastanowić zanim kogoś wyzwiesz od debila.

   1. Nie przesadzaj, jak przekroczy o 5 minut to mu prawka nie zabiorą, ba nawet mandatu jeśli wie co znaczy opis, a takie wyprzedzanie kilometrami bez końca to lekka przesada…

   2. Hej. Z Twojego wpisu wnioskuję, że jesteś inteligentnym człowiekiem. Skąd zatem Twój wniosek, że chodzi o czas pracy? Przecież i Ty, i ja i wielu innych doskonale wiemy, że NIE O TO TU CHODZI…

   3. Kolego!!! Nie tylko tiry są na drogach , nie tylko kierowcy tirów się spieszą , nie tylko oni mają tzw. czasowe sprawy. W tym konkretnym przypadku kierowca tira to śmierdzący egoista. Ok. rozumiem wyprzedzamy jedną ciężarówkę , ale kuźwa 3??????? Poza tym gdzie odstępy pomiędzy ciężarówkami? Teraz już nie , ale swego czasu sam przejechałem ciężarówkami trochę km i takie warcholskie zachowanie kierowcy tira jest nie do zaakceptowania. T~en z pickupa to też bezmyślny idiota , ale jakoś łatwiej przychodzi mi go zrozumieć .

 3. Rozumiem, że w tym, że tiry wyprzedzają się z różnicami prędkości 1km na godzinę na długości dobrych 5-7km sądząc po tabliczkach, nikt nie widzi?

 4. Morda chamie, wam z tych ciężarówek się mózgi kurczą wraz z pokonywaniem kilometrów. Jesteście zakałą dróg. Powinni wam durniom założyć kagańce na 60 km/h, to byście poznali swoje miejsce w szeregu. A jak nie pasuje robota to na kase di biedronki idź jeden z drugim wielcy łaskawcy narodu.

 5. A później się dziwią, że na polaków się patrzą jak na trolli, ruskich czy marsjan..

 6. i bardzo dobrze następnym razem ten w tirze się zastanowi czy warto było blokować ruch przez tyle czasu 🙂 stracił cały czas co zaoszczędził na tym pseudo-wyprzedzaniu 🙂

 7. Ech ludzie, coście tacy zawzięci? Jak ktoś jedzie wiele, wiele godzin, ogromna ilośc kilometrów, to dla niego liczy się dosłownie każda minuta. Większość z nas, niebędących kierowcami ciężarówek nie jedzie tak daleko i STRATA 2-3 minut nie ma ŻADNEGO znaczenia poza jakimś takim dziwnym poczuciem, że ktos ośmielił sie mnie na chwile przyblokować!!! Jakoś temu szeryfowi przestało sie nagle spieszyć i znalazł czas aby “ukarać” kierowcę ciężarowki… Zdarzają sie oczywiście szoferskie samoluby, którzy maja w nosie innych na drodze ale raczej zdecydowana większość z nich to dobrzy kierowcy, którzy MUSZĄ mieć anielską cierpliwość do innych użytkowników dróg, którzy zupełnie nie myślą i “ciężarowcach”. Nie jeden raz zdarzyło mi się przyblokowanie przez wyprzedzające sie ciężarówki i zawsze starałem sie wytłumaczyć sobie, ze dla nich te parę minut ma duzo większe znaczenie niż dla mnie!!! Polecam WIĘCEJ WYROZUMIAŁOŚCI I MNIEJ NERWÓW!!!

 8. Wyprzedzać z prawej można, TIR po wyprzedzeniu mógł śmiało zjechać i go puścić, a później dalej sobie wyprzedzać. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale jego manewr trwał 4minuty 40 s. Chyba każdy by się z frustrował. Na szczęście nie wszyscy kierowcy tirów są tacy.

 9. brawo dla Pana z pickupa ? BRAWO … SKORO PATUS Z CIĘŻARÓWKI NIE KUMA ŻE BLOKUJE RUCH TO NIECH PATUS Z CIĘŻARÓWKI WAJHUJE OD 1 BIEGU DO 15…

Comments are closed.