17 Comments on “Dachowanie na DTŚ i geniusz na przeciwnej jezdni”

  1. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego A tobie SZAKAL chuj w dupkę. Pozdrawiam

 1. Szakal co zażywasz ?jak można się cieszyć gdy ktoś może nie żyć.Tylko hiena tak postępuje.Idz do psychiatry zbadać się.

 2. Ludzie jemu o taką reakcje właśnie chodzi to go napędza nie dawajcie mu paliwa tylko zgłaszajcie do admina i blokować takich jak on

  1. Ludzie, jeżdżę także po zachodnich drogach i widzę znak zwolnij. To zwalniam! Według mnie. Brak doświadczenia. Auto trzeba czuć! A nie wsiąść i jechać. Pozdrawiam. Zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze.

   1. A jak jedziesz 40 i jest ograniczenie do 40, dojeżdżasz do przejścia przed którym jest zwolnij, to zwalniasz do 20?

    1. Właśnie TAK powinien zrobić!

     Zgodnie z § 47 Rozporządzenia Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r.
     w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz. U. z 2002 r. poz. 1393 z późn. zm.):
     ———————
     § 47. 1. Znak D-6 „przejście dla pieszych” oznacza miejsce przeznaczone do przechodzenia pieszych w poprzek drogi.
     2. Znak D-6a „przejazd dla rowerzystów” oznacza miejsce przeznaczone do przejeżdżania rowerzystów w poprzek drogi.
     3. Znak D-6b „przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów” oznacza występujące obok siebie miejsca, o których mowa w ust. 1 i 2.

     4. Kierujący pojazdem zbliżający się do miejsca oznaczonego znakiem D-6, D-6a albo D-6b JEST OBOWIĄZANY ZMNIEJSZYĆ PRĘDKOŚĆ tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszych lub rowerzystów znajdujących się w tych miejscach lub na nie wchodzących lub wjeżdżających.
     ———————

     Tak powinien zrobić – o ile tylko…
     Hmmm…
     …o ile tylko rozporządzeniem można dodawać NOWE obowiązki, zupełnie nieznane Ustawie, na podstawie której rozporządzenie zostało wydane!

 3. no ale o co chodzi ? to co miał zrobić ? wysiąść i przeskoczyć przez barierki i ratować dachującego debila ?

  1. Dachujacym debilem była nic nie winna kobieta która jechała prawym pasem…także gratuluję podejścia 👏👏👏

  2. Nie taki kutas jak ten który sie ztrzymal warta w ryj nie jesteś pajacu sam na drodze inni za tobą jadą i możesz spowodować kolejny wypadek kretynie to niejest jakaś wiejska droga w kurwidolkach Dolnych tylko droga ekspresowa lub autostrada.
   Typowy kurwa Janusz ty patrz pięter jak wyjebal hy hy hy
   Jestes pojebany.
   Koniec

 4. To jest droga na której auta poruszają się znacznie szybciej niż na drodze osiedlowej w Bytomiu. Takie lekkomyślne zatrzymywanie auta mogło doprowadzić do znacznie poważniejszych skutków niż dachowanie tego pojeddynczego auta.

  1. Lekkomyślne zatrzymanie??? A jeśli by mu “lekkomyślnie” nagle się popsuło auto, to co miałby zrobić Twoim zdaniem? A mnie się tak stało na ekspresowej w Bielsku Białej. Na łuku w pobliżu jakiegoś wjazdu nagle silnik mi zaczął rechotać, auto zaczęło nagle zwalniać i po kilku sekundach już stałem na środku, a ostra była śnieżyca. Też lekkomyślnie się zatrzymałem Twoim zdaniem? Jechałeś kiedykolwiek autostradą? Jeśli tak, to powinieneś znać zasady, że auto chcące z jakiejś przyczyny się zatrzymać, włącza awaryjne światła ostrzegając tych z tyłu, a tamci robią to samo. Tak się robi, gdy nagle jest korek, albo inna blokada na trasie.

 5. miał zjechać na prawe pobocze i mógł iść udzielić pomocy , a nie zatrzymać się na środku drogi I stwarzać zagrożenie.

 6. Jak ty nie zwalniasz to tobie i tobie podobnym przydały by się Holenderskie progi zwalniające. Nie zwolnisz, zostawisza miskę na progu ra drugi to się nauczysz.

 7. Brawo mistrz kierownicy! 🙂 w Niemcach jeździł, ma wyczute auto, no kozak. I nawet zwolnić umie 🙂 życzę powodzenia i obyś nie skończył podobnie

Comments are closed.