Autostradowe “przepychanki”


Autostradowe przepychanki

“Nie widziałem go we wstecznym lusterku, wprawdzie mrugnął drogowymi ale nie upoważnia go to do wyprzedzenia na centymetry. Na deser złośliwe włączenie tylnego przeciwmgielnego.”

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]
14 Comments on “Autostradowe “przepychanki””

 1. Oczywiście, włączanie świateł przeciwmgłowych jak i wyprzedzanie z prawej strony jest wbrew przepisom i za to kierowca Passata powinien ponieść konsekwencje ale to w zasadzie skutek, iż pomimo zakończenia manewru wyprzedzania nie zjechaleś Drogi Kierowco na prawy pas, co powinieneś uczynić wedle przepisów.
  Najpierw wymagaj od siebie, a później od innych.
  Nie hejtuje, a obiektywnie oceniam sytuację.

  1. Wyprzedzanie z prawej NIE JEST niedozwolone na autostradzie…
   Kierowca Passata – glonojad i zap***dalacz
   Kierowca nagrywający – przylepiony do lewego pasa jak PiS do stołków.
   Jedna wielka patologia.

  2. Podaj przepis zabraniajacy wyprzedzania z prawej strony! Manewr jest niebezpieczny dlatego, że nie wszyscy wiedzą, że jest dozwolony!!

  3. Wyprzedzanie z prawej jest zabronione tylko wtedy gdy nie ma wyznaczonych pasow ruchu. Tu są wyznaczone, wiec wolno wyprzedzac i z lewej i z prawej. Naucz sie przepisow i pozniej zabieraj glos, zamiast pisac glupoty.

 2. Niech nagrywający sam nauczy się jeździć, skąd taka patologia się bierze? jeszcze innych chce pouczać.

 3. Nagrywającemu należy się przynajmniej cios z liścia za jazdę na lewym pasie, jeszcze mryga długimi jak koleś z passata go wyprzedził, za to należy się kop w dupe.

 4. Nagrywajacy, przyssany do lewego pasa i passat który w akcie zemsty pali tylne przeciwmgielne. I jeszcze to miganie długimi…….pytam po co? Jest szybszy zawodnik..zjedz człowieku na prawy pas, tak stanowi przepis . Nagrywajacy wrzucił filmik, a tak naprawdę sam stworzył tą sytuację. Przez takie właśnie zachowanie np.jazdę na suwak podciagnieto w Polsce pod przepis. Żeby uzdrawiać Baranów

 5. Kolejny nagrywający, który nie zna przepisów, nie wie, co to kultura drogowa i myśli że posiadanie kamerki daje mu monopol na mądrość 🙁

 6. jednak chyba muszą być trzy pasy ruchu w jedną stronę mnie tak uczyli ale może ty kodeks drogowy masz z Indii

 7. Autor nagrania powinien się solidnie j***ć w łeb, nie dość że blokuje lewy pas przez długi czas i zmusza kierowcę VW do wyprzedzania prawym pasem to zaczyna się bawić w szeryfa próbuje zajeżdżać mu drogę, świeci długimi światłami. Jedynym głupkiem na tym nagraniu jest jego autor!

Comments are closed.