17 Comments on “Auto wyleciało w powietrze”

 1. Trzeba takiego wyprzedzic zchamować i zabrac kluczyki. A nie czekac aż kogoś zabije. Bohatery od siedmiu boleści….

  1. ta żeby ciebie skasował i jeszcze ciebie zabił w dodatku inteligencją to nie zabłysłeś

  2. Widać że jechali dostawczym samochodem wiec gdyby ją wyprzedzili i zahamowali nic im by się nie stało, przecież zobaczcie na filmie jak oni wysoko siedzą a jakim małym pierdkiem pijaczyna jedzie. Nie Hejtujcie chłopaka bo dobrze napisał… uszkodzili by swój samochód ? owszem ale na koszt pijaka. Czym jest “Yaris” w starciu z dostawczakiem ?

  3. ciekawe jak chcesz z hamować kogoś co ma 3,5 promila i ledwo widzi na oczy. Chyba, ze ktoś chce przyjąć strzał w dupe…JEbnij się w łeb.

   1. Tak wyglada hamowanie lepiej kogoś shamowac i miec lekko uszkodzone auto niz pozwolić zeby sie ta osoba zabiła i przypadkiem jeszcze kogoś ale rozumiem ze ciemnogrod nie rozumie nawet o co chodzi w takim czyms, wy pewnie banco debili myslicie ze zajezdza sie komuś drogę i naciska hebel do końca

  4. Zdecydowanie moja reakcja by była taka że wolałbym wyprzedzić, wyhamować pulsacyjnie i przyjąć w tył samochodu niż patrzeć jak uderza czołowo. Co gorsze straty materialne czy widzieć prawdopodobnie śmierć innej niewinnej osoby? Samochód to rzecz materialna, wyremontujesz lub wyklepiesz. Życia lub kalectwa nie naprawisz i nie przywrócisz. Ludzie więcej empatii.

  5. tak znajomy chciał zrobic to mu gośc w dupe wjechał i auto do kasacji

  6. No ciekawe czy ty taki kozak jesteś .najpierw pomyśl nim coś napiszesz .myślenie nie boli.

 2. P.bulldog czy ty masz rozum chyba nie co koleś miał ją wyprzedzić o zabić siebie jak widać na filmiku ona wogole nie patrzalam jak jedzie jechała na oślep prawy pas lewy pas zanim skomentujesz taką sytuację pomysł 3x 🤦

  1. Ja pierd… Ole jesteś zwykłym baranem… Bulldog akurat miał rację.. A przez takich jak Ty ciemnogrodzie żyjemy w kraju jakim żyjemy wieśniaku

 3. wiele farta w tym nagraniu – mieli wszyscy użytkownicy – w danym mom ,,, gdy zjechała na prawo do rowu – cud ze auto na kolach zostało ,,, Teraz powinni ją zobowiązać do oglądania na komendzie – codziennie przez 2 godzi – przez miesiąc —wypadków i zdarzeń spowodowanych przez pijanych Szoferów ,,, szoferów – tak ferajna po wojnie chlała i miała wszystko w d—-Pozostało niektórym w genach do dzisiaj , oglądając ten film powinniśmy pozostać w domach ,,, Zbyt łagodne są kary – efekt ja wyżej —-Postuluje by zatrzymanym pijanym – kasować samochód na złomowisku — bez skrupułów , i nie ważne czy to był właściciel czy sam pożyczony itd , Jeżeli taka sytuacja chociaż 1 osobę uratuje to – warto i trzeba to zastosować . w tym przypadku 50,000 tyś dałoby wiele do myślenia tej osobie gdy dojdzie do siebie .Czy ma takie pieniądze —to jej problem .PIŁEŚ NIE JEDZ .

 4. Widać że jechali dostawczym samochodem wiec gdyby ją wyprzedzili i zahamowali nic im by się nie stało, przecież zobaczcie na filmie jak oni wysoko siedzą a jakim małym pierdkiem pijaczyna jedzie. Nie Hejtujcie chłopaka bo dobrze napisał… uszkodzili by swój samochód ? owszem ale na koszt pijaka. Czym jest “Yaris” w starciu z dostawczakiem ?

 5. A jak i Ci w d.. E z taką prędkością walną to o z niego mógłby być trup a ty kręgosłup szyjny to naprawy

Comments are closed.