13 Comments on “Agresor wyskakuje z pałą na drugiego kierowcę”

 1. a to nagrywający zapomniał, że obowiązkowa jazda na suwak jest tylko do prędkości 20 km/h? Ostatnio jechałem i miałem podobną sytuacje, gościu do końca pasa pruje 50 km/h i podobnie wjeżdża przede mnie to mu się pas kończy to przecież muszę go wpuścić! Debile, w Polsce zawsze tak będzie “daj palec, zjedzą całą rękę”.

  1. Prawie dobrze! Dostatecznie! Tylko nie do prędkości 20km/h (w przepisach nie ma żadnego określonego limitu), tylko sformułowanie “w warunkach znacznego zmniejszenia prędkości”.

 2. Tak czy siak tu nie było żadnej ztych sytuacji. Koleś , któremu się pas kończył powinien grzecznie czekać

  1. Czekać to ty możesz w sklepie mięsnym na parówki 🤣kończy się pas i wjeżdżasz a odstęp od aut powinien być taki ze ty spokojnie to masz zdrobic tyle!!!Masz czekać hahaha dobre!!!zobacz na czym polega jazda na suwak 🤓

 3. az bedzie mial miejsce na bezpieczna zmiane pasa, bo inaczej wymusi pierwszenstwo i bedzie jego wina…. jestes przyglupem jak tego nie rozumiesz

  1. Hahaha No debil !!!
   Odstęp od aut baranie ma być taki ze on ma wjechać i tyle!!!

 4. Jazda na suwak to jedno auto wpuszcza drugie. Wystarczy zdjąć nogę z gazu. To kwestia kultury, której niestety wciąż za mało. A burak będzie zawsze burakiem.

  1. Brawo Ty👏👏👏
   Tak właśnie jest jak mówisz ale nie wytłumaczysz Ograniczonemu bo on zawsze będzie wolał kija wyciągnąć,to jedyny argument Debila!!!

 5. Przepisy się zmieniły. Teraz obowiązkiem jest jazdy na suwak i puszczenie auta. Tak więc ten co straszył pałą powinien stracić prawko.

  1. oj musisz doczytać przepisy. Jazda na suwak jest tylko gdy jest znaczne ograniczenie prędkości przez korki.

Comments are closed.