13 Comments on “Agresor w BMW sieje postrach na bocznych drogach”

  1. Dzwonic na policje podac nr rej auta i powiedziec ze jezdzi pijany od prawej do lewej ze stwarza zagrozenie dla ludzi i innych pojazdow. Sami go zgarna nauczy sie kretyn a na nagraniu widac jak jezdzi bez kierunkow itd. Przekazac wideo dla policji.

  2. Temu co nagrywal to sie nalezy porzadny wpierd.l pewnie go blokowal wczesniej, a pozniej co odwalil na szutrowej? depnal az kurz polecial to jest normalne? do psychiatryka z tym nagrywajacym, a pozniej na normalnej drodze BMW chciał wyprzedzic to mu zajezdzal droge i dla podniesienia emocji babsko nawija “ja sie boje” pewnie tylko w niedziele wyjezdzaja autem to nic dziwnego ze sie boja. Nagrywajacemu powinni zabrac dozywotnio prawko za to ze pare razy mogl doprowadzic do wypadku. Szkoda slow chcial zrobic posmiewisko z kierowcy BMW a sam stal sie posmiewiskiem.

  3. Najlepiej pokazać fragment nagrania zamiast całość i później jęczeć jacy to kierowcy bmw są źli. Film zaczyna się już w trakcie danej sytuacji, ten co nagrywał musiał coś odwalić wcześniej, najlepiej wysłać film na psiarnie oni zaraz zrobią co trzeba z nagrywającym, pokazał że to on stanowi zagrożenie na drodze.

  4. Film powinien trafić na policje oni już utemperują nagrywającego, przecież to on jest agresor na drodze, zajeżdża drogę przy manewrze wyprzedzania, dobrze że kierowca bety go nie zepchnął do rowu jak ten mu zajechał drogę. Totalne bezmózgowie z tego co nagrywał, no idiota skończony a później się dziwi że ten z bety wkurwiony na niego.

  5. BMW jechało normalnie tylko tamci nakręcali specjalnie cała akcję…. Chciał wyprzedzić to drogę zajeżdżali….

Comments are closed.