27 Comments on “Agresja drogowa na S2”

 1. Nie rozumiem takich cymbałów jak właściciel kamerki, jedzie jak piz..a lewym pasem blokuje ruch i jeszcze wysyła potem filmy do internetu. Patafianie wiesz ze jezdzi się prawa strona

   1. Trzymał się prawej strony według Ciebie?? Czy jechał ciągiem lwmewym pasem ??

   2. Gówno prawda, mieszkasz w Polsce gdzie przepisy ruchu drogowego nakazują jazdę prawym pasem, więc jak jedzie 120 nawet jak to maksymalna to prawym a nie lewym, ten jest do wyprzedzania, jak ktoś chce łamać przepisy jego sprawa, niech jedzie szybciej. Właściciel to tępy szeryf i tyle. Kierowca BMW też tępak, hamować kogoś przy takiej prędkości to też debilizm. Szkoda ze to codzienność w Polsce

   3. Czy ty dobrze się czujesz? Cały jesteś taki głupi czy tylko łeba masz taki?

   4. Od dyscyplinowania jest policja a nie inny kierowca! To, że jechał 120 zupełnie go nie usprawiedliwia!

   5. Oj Tomi, Tomi. W naszym kraju obowiązuje ruch PRAWOSTRONNY !!! I niech ten osiołek jedzie sobie 120 ale prawym !!! pasem. Jeśli nie byłeś np. w Niemczech to polecam jazdę tamtymi drogami wielopasmowymi i zaobserwowanie jak poruszają się pojazdy. Chętnie przeniósłbym to do Nas.

 2. W myśl przepisów ruchu drogowego należy się poruszać przy prawej krawędzi drogi. Nagrywający prowokuje agresje na drodze, robiąc z siebie przy okazji króla lewego…

  1. Dokładnie, lewy pas w przepisach na drodze szybkiego ruchu jest do czego??? Do wyprzedzania !!! A nie do robienia idiotów z innych za Tobą. To że nie można tam jechać szybciej niż przepisy nie znaczy że masz lecieć lewym pasem….

  2. Czytaj przepisy dokładnie: Mamy jechać MOŻLIWIE BLISKO prawej strony, to przepis warunkowy. Co to oznacza, że nie możesz jechać lewym pasem bez wyraźnej przyczyny. Możesz jechać lewym pasem jeśli wyprzedzasz, możesz jeśli na prawym są dziury, możesz jeśli na prawym jest kałuża i mógłbyś ochlapać pieszych. Policjant lub sąd oceni Twoją argumentację i uzna lub nie czy jazda lewym pasem była zasadna.

 3. Takich debili w Polsce nie brakuje królowie szos lepy pas jest tylko dla nich a zjechać drugiemu kierowcy po co przecież jadę zgodnie z przepisami

 4. Nagrywający to złośliwy bezmózg, jedzie osobówka a zachowuje sie jak TIR.Trudno przyspieszyc na chwile i zjechać na prawo ustępując droge poruszającym sie szybciej ???!!!. Zapamiętaj ,- LEWY PAS SŁUŻY TYLKO DO WYPRZEDZANIA !

 5. Jak dla mnie nagrywający to pajac na gumce !!! Miał możliwość zjechać, a tego nie zrobił !!! Kierowca bmw nie zr
  obił nic co by stwarzało zagrożenie uchu !!!

 6. Temu cwaniakowi z kamerką mandat za blokowanie lewego pasa. Dziada powinno się zepchnąć do rowu i zabrać prawo jazdy!

 7. Jak już poprzednicy napisali temu z kamerką należy się mandat za blokowanie lewego pasa, takich gamoni jak on jest u nas mnóstwo.

 8. Największym ćwokiem jest gość z Renault, który zamiast zjechać na prawy pas uparcie blokuje środkowy, co z kolei uniemożliwia nagrywającemu zjechanie na środkowy. Mamy w kraju jakąś obsesję unikania prawego pasa. Wszyscy cebulaki jak przyklejeni do środkowego albo lewego.

  1. msz i nie masz raci. ludzie unikaja prawego bo jes najczesciej zaorany , czyli dosc czesto sa koleiny a kazdy chce jechac po gladkim. oczywiscie to nie uspraiedliwia, niezgodnego z przepisami, posruszania sie po pasach wewnetrznych. wiec ogolnie po tym filmiku mandaty powinni dosac wszyscy kierowcy – dwoch (auor filmiku i renowki) za blokowanie pasow wewnetrznych oraz typowy wlasciciel beemki za za szybka jazde i poganianie. ale kto to wyegzekfuje?!?

 9. To nie jest jazda zgodnie z przepisami. Obowiązuje ruch prawostronny. Po wykonaniu manewru wyprzedzania należy zjechać na prawy pas. Autor nagrania powinien dostać mandat. I nie wrzucać głupich filmów.

 10. Dwa bezmózgi. Pierwszy to zatwardziały użytkownik lewego pasa a drugi głupek po wyminięciu powinien pocisnąć dalej bez głupiego hamowania.

 11. Kretyn wlasciciel kamerki …. blokuje pas…. większość musi wyprzedzać z prawej …… czemu cioto wyłączyłeś na kamerce prędkość pod koniec filmiku …. bales sie mandatu ? Powinienes go dostać kretynie za blokowanie ….

 12. ale idiota z tego gościa z kamerkom, żal mi cie typie, naucz się jeździć, wyjmij kij z dupy i nie wracaj nigdy na lewy pas bo widocznie nie jest stworzony dla ciebie.
  W tym kraju jeździ się prawą stroną kretynie.

 13. Aż wstyd puszczać taki film… spotkało się 2 baranów na drodze. Nagrywający to kolejny szeryf dekiel, co blokuje pas, zamiast zjechać i przepuścić szybszego. Kierowca BMW też się popisał brakiem wyobraźni.

 14. Dokładnie ,jeden wielki dzban, jara się, że nagrał filmik z gościem w BMW, który się wykazuje agresją, nie ważne czym by jechał, widać że nawet gościu jaguarem musiał wyprzedzać prawym pasem bo by się nie doczekał zwolnienia lewego. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny, lewy pas służy tylko do wyprzedzania a ten kretyn jedzie cały czas lewym pasem, co z tego, że jedzie przepisowo 120km/h, jak ktoś chce jechać szybciej to niech jedzie – jego sprawa najwyżej drogówce będzie sie tłumaczyć ,ale to nie jest powód żeby blokować lewy pas….

Comments are closed.