19 Comments on “Agresja drogowa”

 1. ty bucu ! nie wiesz co to pas do włanczania?
  to wypad tym motorowerem na sciezke rowerowom

  1. Kto tu jest buc ? Z ortografii się zapoznaj najpierw zanim coś napiszesz dzbanie

  2. Nawet jeśli ktoś zajeżdża ci drogę, nie zawsze jest to wynikiem świadomego działania, tylko błędu. Ewidentnie motorowerzysta przecenił możliwości swojego komarka ale to co ty pokazałeś prostaku, to przejaw największego buractwa drogowego. Raz klakson wystarczy, a swoje rozdmuchane ego odłóż na bok, bo tylko się kompromitujesz, analfabeto.

 2. Super czepiacie się kolesia, który zrobił błąd ortograficzny, a nie gościa, który wymusza tym śmiesznym motorkiem…. nie nagrał licznika i super logika bo na pewno jechał za szybko…. Zgłosi na policję i obaj mają mandaty, ale zobaczymy jak się sprawa rozwinie

  1. Jak nie nagrał licznika? Przecież widać z jaką prędkością jechał na filmie. A wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to spoko? Ot kolega z Nissana chciał pokazać kto ma większego i wyszło co najmniej śmiesznie.

 3. Dwa cymbały się spotkały. Jeden, nie umie włączyć się do ruchu i zajeżdża drogę drugiemu, którego spotkała ta wielka przykrość naciśnięcia lekko hamulca. Masakra co się dzieje z tymi ludźmi na polskich drogach.

 4. Wyjebał bym cwelowi petardę na ryj. Chuj w dupe takim kierowcom, do lachy klękać śmiecie.

 5. Oczywiście chodzi o kierowcy tego gruza jakim jest quasquai czy jak tam to się pisze. Jeszcze raz serdeczne chuj mu w dupe

 6. Ty debilu.
  Gość błędy robi świadomie od pierwszego zdania parodiując kierowcę z nissana.
  Znalazłeś pewnie jeden błąd ortograficzny i zgrywasz kozaka. Gratuluje

 7. Nie zajeżdżaj drogi następnym razem, to nikt nie bezie miał do Ciebie pretensji 😉

Comments are closed.