9 NIEWŁAŚCIWYCH zachowań kierowców w MIEŚCIE


9 NIEWŁAŚCIWYCH zachowań kierowców w MIEŚCIE

Subskrybuj nasz kanał Stop Cham :
[yourchannel user=”STOP CHAM” tag=”ostatnie”]
6 Comments on “9 NIEWŁAŚCIWYCH zachowań kierowców w MIEŚCIE”

  1. Co do braku płynnej jazdy to najbardziej irytuje mnie kiedy widzi się już z daleka czerwone światło więc puszczam nogę z gazu by toczyć się do sygnalizatora i wszyscy inni mnie wyprzedzają a potem stoją. Kiedy z kolei ja dojeżdżam to się zmienia na zielone i mógłbym kontynuować jazdę ale muszę się zatrzymać bo ci wszyscy ci mnie wyprzedzali to ruszają

  2. Co do parkowania to naprawdę miejsc parkingowych wiemy jak brakuje dlatego każde miejsce jest cenne a niektórym to się najwyraźniej nie chce robić korekty.
    Proszę nie tłumaczyć się poobijanym samochodem bo to nieprawda. Ja parkuje między liniami i nie mam poobijane-może dlatego że mój samochód ma listwę więc jeśli ktoś chce ten problem rozwiązywać to niech sobie taki samochód kupuje. Z resztą są tacy co i odbrzegu już parkuja na lini

  3. Co do zielonej strzałki to jest kolejny przykład kiedy dla usprawniania ruchu na skrzyżowaniu lepiej zajmować lewy pas kiedy mamy taką sytuację że z prawego można w prawo i na wprost a z lewego prosto i w lewo czyli kiedy nie ma wydzielonego pasa do skrętu w prawo a jest strzałka warunkowato lepiej zająć lewy.

  4. Wrocław od placu grunwaldzkiego po wroclavia przez ul. Pulaskiego. To odcinek ok 2 km. Jeżdżę codziennie i codziennie widzę te 10 byków z tego filmiku, a nawet znalazło by się 20 różnych wykroczeń jak miał bym być upierdliwy. Porostu brak słów.

  5. Z zieloną strzałką WARUNKOWĄ jest jeszcze jeden problem – mało kto zauważa, że skorzystanie z niej to właśnie manewr WARUNKOWY. Rozglądamy się, patrzymy, w razie czego ZATRZYMUJEMY przed linią zatrzymania. Jeżdżę autobusem miejskim i kierowcy bardzo często zapominają, że potrzebujemy więcej miejsca i wyjeżdżają na tych strzałkach, my liczymy, że przejedziemy na swoim zielonym, a tu na strzałce wyjeżdża osobówka… Wspomniałem jeszcze o liniach zatrzymania – wydają się czasami wymalowane “daleko” od skrzyżowania i właśnie jest to zrobione z myślą o większych pojazdach, wyjeżdżających z dróg poprzecznych ;). Polecam nie myśleć tylko o sobie!

Comments are closed.